Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν η ultimate μου τελείωσε στις 25/7 ...

Φίλος που πούλησε το ΧΒΟΧ του γιατί θα πάει στρατό μου χάρισε κωδικό για 12μηνο Gold Ευρωπαικό που μπορεί να ενεργοποιηθεί σε Ελληνικό account

Για να φορτώσω μέσω Βραζιλίας για 3 χρονια να βάλω πρώτα τον κωδικό που μου έδωσε ο φίλος μου κανονικά και με το νόμο και μετά με VPN να προσθέσω άλλα δύο Βραζιλιάνικα 12μηνα με τη γνωστή διαδικασία ή δεν θα μου τα περάσει;

Περιμένω τα φώτα σας...

Επεξ/σία από Nextnet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Billie13 είπε

Οκ φίλε μου αλλά γίνεται να βάλω βραζιλιάνικη;

Διάβασε λίγες σελίδες πίσω. Νομίζω γίνεται.

2 ώρες πριν, Nextnet είπε

Λοιπόν η ultimate μου τελείωσε στις 25/7 ...

Φίλος που πούλησε το ΧΒΟΧ του γιατί θα πάει στρατό μου χάρισε κωδικό για 12μηνο Gold Ευρωπαικό που μπορεί να ενεργοποιηθεί σε Ελληνικό account

Για να φορτώσω μέσω Βραζιλίας για 3 χρονια να βάλω πρώτα τον κωδικό που μου έδωσε ο φίλος μου κανονικά και με το νόμο και μετά με VPN να προσθέσω άλλα δύο Βραζιλιάνικα 12μηνα με τη γνωστή διαδικασία ή δεν θα μου τα περάσει;

Περιμένω τα φώτα σας...

πέρνα πρώτα τα 2 12μηνα Brazil για αρχή - χωρίς να ασχοληθείς με μήνες δώρο λόγω περιοδικής χρέωσης και στο τέλος πέρνα το 12μηνο EU. Μετά κάντα όλα ultimate. Οδηγίες θα βρεις στο 3ο ποστ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορώ να βάζω κάθε μήνα ultimate, με διαφορετικό λογαριασμό και να πληρώνω κάθε φορά 1 ευρώ…;

Επεξ/σία από Bermudakias33
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Bermudakias33 είπε

Μπορώ να βάζω κάθε μήνα ultimate, με διαφορετικό λογαριασμό και να πληρώνω κάθε φορά 1 ευρώ…;

Να φτιάχνεις κάθε μήνα νέο λογαριασμό και να πληρώνεις 1€?! Ναι.

Αν και είναι ευκαιρία να βάλεις 3 χρόνια brazil+ultimate, γιατί σε λίγο καιρό δεν θα υπάρχει Gold και δεν θα μπορείς να το κάνεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι, το είδα και αυτό...

Απλά, κοντεύω τα 40 και έχω γίνει πια πολύ κάζουαλ.

Αποκλείεται να παίξω 2 μήνες σερί. Πιο πολύ με βολεύει να παίζω 1 μήνα, όποτε μου την βαράει, ή αν δω κανά καλό νέο παιχνίδι στο gamepass. Μπορεί να κάνω και 6 μήνες χωρίς να παίξω.  Βλέπω και σειρές…

Επεξ/σία από Bermudakias33
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, d_gkal είπε

Θα σε βολεψει και εσένα να γίνει free το online, να αγορασεις 2-3 παιχνίδια και να παίζεις όποτε θέλεις. 🤔

Ένα μεγάλο θέμα είναι (για μένα) ότι βολεύει το game pass γιατί δοκιμάζεις ότι θες και ας μην σου αρέσει. Αν δεν έχεις G.Pass πρέπει να αγοράσεις.

Καλό θα ήταν να υπήρχε Game Pass αλλά παράλληλα δωρεαν δοκιμή για 5 μέρες ξέρω γω, σε όλα τα παιχνίδια για όσους δεν έχουν, με στόχο να το αγοράσουν αν θέλουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

σκέφτομαι να βάλω 2 12μηνες Gold από Βραζιλία και μετά να βάλω το Ultimate. Έχω ηδη λογαριασμό και λέω να μην φτιάχνω άλλο τώρα. Απ' ότι διαβάζω όσοι είναι στην ίδια φάση με εμένα επιλέγουν μετά να  βάλουν τον 1 μήνα Ultimate με 13 ευρώ. Με παραξενέυει που δεν λέει κανείς για 3μηνη Brazil (πχ: https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-xbox-game-pass-ultimate-3-month-membership-xbox-one-windows-10-xbox-live-key-global) που έρχεται οικονομικότερα. Το έχει δοκιμάσει κανείς; Ξέρουμε αν παίζει (κάνει τη μετατροπή) κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Gargou είπε

Καλησπέρα,

σκέφτομαι να βάλω 2 12μηνες Gold από Βραζιλία και μετά να βάλω το Ultimate. Έχω ηδη λογαριασμό και λέω να μην φτιάχνω άλλο τώρα. Απ' ότι διαβάζω όσοι είναι στην ίδια φάση με εμένα επιλέγουν μετά να  βάλουν τον 1 μήνα Ultimate με 13 ευρώ. Με παραξενέυει που δεν λέει κανείς για 3μηνη Brazil (πχ: https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-xbox-game-pass-ultimate-3-month-membership-xbox-one-windows-10-xbox-live-key-global) που έρχεται οικονομικότερα. Το έχει δοκιμάσει κανείς; Ξέρουμε αν παίζει (κάνει τη μετατροπή) κανονικά;

Η 3μηνη brazil έχει 23€ ενώ ο 1 μήνας Ultimate απο το κατάστημα έχει 1€ για νέους χρήστες, ή 13€ για παλιούς. 

Οπότε εσυ λες κάποιος παλιός χρήστης, αντί για 27 μήνες με 67€, να πάρει 29 μήνες με 77€. Να πάρει δηλαδή 2 μήνες ακόμα, με 5€/μήνα. Μικρό το όφελος που δεν αξίζει καν να ασχοληθεί κάποιος.

Αν κάποιος ψάχνει μέγιστη απόδοση, να πάρει 3 brazil σε νέο χρήστη και να συμπληρώσει 3 έτη, συνολικά με 80€.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Η 3μηνη brazil έχει 23€ ενώ ο 1 μήνας Ultimate απο το κατάστημα έχει 1€ για νέους χρήστες, ή 13€ για παλιούς. 

Οπότε εσυ λες κάποιος παλιός χρήστης, αντί για 27 μήνες με 67€, να πάρει 29 μήνες με 77€. Να πάρει δηλαδή 2 μήνες ακόμα, με 5€/μήνα. Μικρό το όφελος που δεν αξίζει καν να ασχοληθεί κάποιος.

Αν κάποιος ψάχνει μέγιστη απόδοση, να πάρει 3 brazil σε νέο χρήστη και να συμπληρώσει 3 έτη, συνολικά με 80€.

Προφανώς και το πιο συμφέρον είναι να βάλεις 3 12μηνες σε νέο λογαριασμό.

Εγώ απλά ρωτάω αν έχει δοκιμάσει κανείς την 3μηνη Ultimate Brazil γιατί δεν θέλω να μπλέκω με καινούργιο λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...