Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν πρήζεις κανέναν(Τουλάχιστον όχι εμένα) αφού υπάρχει ένα πρόβλημα όσο μπορούμε να βοηθήσουμε.

Πάντως εγώ στο ξαναλέω δοκίμασε να συνδεθείς στο λογαριασμό σου από αυτό το λινκ και δες τι σου γράφει για χώρα.

Πάντως αφού έχουμε αναφέρει τα πάντα και γιατρειά δεν υπάρχει θα σου πρότεινα να μιλήσεις μέσω chat με το Ms support που δουλεύει όλο το 24ωρο και να δεις τι θα σου πούνε.

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Δεν πρήζεις κανέναν(Τουλάχιστον όχι εμένα) αφού υπάρχει ένα πρόβλημα όσο μπορούμε να βοηθήσουμε.

Πάντως εγώ στο ξαναλέω δοκίμασε να συνδεθείς στο λογαριασμό σου από αυτό το λινκ και δες τι σου γράφει για χώρα.

Πάντως αφού έχουμε αναφέρει τα πάντα και γιατρειά δεν υπάρχει θα σου πρότεινα να μιλήσεις μέσω chat με το Ms support που δουλεύει όλο το 24ωρο και να δεις τι θα σου πούνε.

Region  Greece γράφει φίλε μου .. Να βοηθήσω λίγο μπας και παίζει ρόλο αυτό ... Έχω δύο προφίλ με το άλλο μου τελείωσε η συνδρομή ultimate προχθές και μπήκα τώρα με το άλλο που δεν το χρησιμοποιούσα να περάσω το κολπάκι με τις brazil !! Τα προφίλ τα είχα  family ..Τώρα το έβγαλα πριν από family μπας και παίζει κάτι αλλά πάλι δεν μπορώ να κάνω ultimate ..στο μεταξύ στο  άλλο προφίλ μου έληξε η συνδρομή που είχα  έχω balance και 2 usd.. Μπορώ να  ξανά κάνω  family τον λογαριασμό και με τα δύο δολάρια να δοκιμάσω αν μπορώ να προβώ σε αγορά ultimate με το προφίλ που παιδεύομαι >?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Όταν λες παλιά εννοείς απ' όταν το xbox live δεν υπήρχε στην Ελλάδα και έπρεπε να κάνουμε πατέντες με λογαριασμό απο Usa ή Ireland ή Uk για να έχουμε.

Τσέκαρε το λίγο.

Και νομίζω μπορείς να το αλλάξεις region τον λογαριασμό σου αλλά δεν θυμάμαι πως.

Νομίζω όταν ήρθε το xbox live επίσημα στην Ελλάδα η Ms έδωσε το δικαίωμα να μπορέσουν όσοι Έλληνες είχαν διαλέξει π.χ. Ireland(Όπως είχα κάνει κι εγώ) να το γυρίσουν σε Ελλάδα.

Δεν νομίζω να έχεις έναν λογαριασμό σε παραπάνω από μια χώρες.

Μόνο μια τον έχεις και απλά από τις άλλες χρησιμοποιείς της κάρτες αλλά ο λογαριασμός μπορεί να δεχτεί μια και μόνο χώρα όχι πολλές.

Εννοείτε ότι γίνεται αλλά αν δεν γνωρίζεις ο λογαριασμός σου τι region έχει δηλωμένο ότι και ultimate να πάρεις θα είναι άχρηστο.

Στην κονσόλα μου XBOX 360 - XBOX One - XBOX One X είναι δηλωμένη στις ΗΠΑ δεν έχω αλλάξει σε ΕΛΛΑΔΑ.

Στο Microsoft ή XBOX 

ο πραγματικός μου λογαριασμός έχει διεύθυνση ελλάδας όπως και στοιχεία πληρωμής μέσω κάρτας ή paypal

ο λογαριασμός μου στις ΗΠΑ έχει διεύθυνση ΗΠΑ (συγκεκριμένα τις Καλιφόρνιας για έκπτωση φόρων) και δεν έχει στοιχεία πληρωμής καθώς μπαίνει χρηματικό ποσό σε USD κατευθείαν για αγορές

και δουλεύουν μια χαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλάω στο chat  και μου λέει  τα πρακάτω !!

Σ' ευχαριστώ που το επιβεβαίωσες. Ήμουν σε θέση να επανεξετάσει το λογαριασμό σας και μπορώ να δω εδώ ότι υπάρχει μια διαφορά με την περιοχή της μεθόδου πληρωμής και την αγορά σας. Επίσης, μπορώ να δω εδώ ότι η περιοχή της συνδρομής σας ήταν στις ΗΠΑ. Αν δεν σας πειράζει να ρωτήσετε, έχετε μια μέθοδο πληρωμής που ταιριάζει με την περιοχή της τρέχουσας συνδρομής σας;

Σας ευχαριστώ για αυτές τις πληροφορίες. Προς το παρόν, η καλύτερη επιλογή που έχουμε εδώ είναι να έχουμε την ίδια μέθοδο πληρωμής με την περιοχή της συνδρομής σας. Και η άλλη επιλογή που έχουμε εδώ είναι να αγοράσει μια κάρτα δώρο δολάριο στο κατάστημα όπου θα purhased την κάρτα δώρο συνδρομή. Και το εξαργύρωσε στο λογαριασμό σας και αγοράστε το παιχνίδι pass ultimate. Πώς σου ακούγεται αυτό;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Σου ζητώ ταπεινά συγνώμη φίλτατε. 🤣

Το αλλάζω αμέσως.

Δεν νομίζω από Ελλάδα να δέχεται τα πάντα.

Εδώ νομίζω κάνεις λάθος.

Αν δεχότανε τα πάντα θα μπορούσαμε να αγοράζουμε και παιχνίδια π.χ. από Αμερική, Ιαπωνία και ούτω καθεξής.

Μπορείς σε παρακαλώ πολύ να μου δείξεις τι φώτο που λες?

Γιατί αν εννοείς αυτήν:

IMG_20200810_142504.jpg

Τότε δεν είναι από το λινκ που σου έδωσα πιο πάνω.

όπως είπα ο κύριος λογαριασμός είναι Ελλάδα και δέχεται όλους τους τρόπους πληρωμής κάρτα ή paypal μέσω της επίσημης ιστοσελίδας XBOX (GR)

αν θέλω όμως να εκμεταλλευτώ μια προσφορά που έχει το XBOX (US) Store που έχω κάνει setup τις κονσόλες

τότε αγοράζω αυτές xbox live usd gift card από κάποιο keys store και αφού βάλω το ποσό σε USD κάνω την αγορά μου κατευθείαν από το XBOX (US) Store μέσω της κονσόλας XBOX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδή πρέπει να αγοράσω μια gift κάρτα USA? Η να περιμένω μια μέρα να δω τι θα γίνει και έχει φάει σκάλωμα με την περιοχή μου !!

Πάντως το προφίλ μου γράφει Ελλάδα περιοχή !!

 

 

 

Επεξ/σία από vagosvts7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vagosvts7 είπε

Δηλαδή πρέπει να αγοράσω μια gift κάρτα USA?

πάρε αυτό να τελειώνεις !!!

https://www.cdkeys.com/1-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

πάρε αυτό να τελειώνεις !!!

https://www.cdkeys.com/1-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc

Θα κάνει  δουλειά αυτό ? Γιατί είχα πάρει βραζιλιάνικες ... Και από ότι μου είπε στο chat ότι η περιοχή της συνδρομής μου φαίνεται από περιοχή στην ΗΠΑ !! Και μου πρότεινε τα παρακάτω

 

 

Σ' ευχαριστώ που το επιβεβαίωσες. Ήμουν σε θέση να επανεξετάσει το λογαριασμό σας και μπορώ να δω εδώ ότι υπάρχει μια διαφορά με την περιοχή της μεθόδου πληρωμής και την αγορά σας. Επίσης, μπορώ να δω εδώ ότι η περιοχή της συνδρομής σας ήταν στις ΗΠΑ. Αν δεν σας πειράζει να ρωτήσετε, έχετε μια μέθοδο πληρωμής που ταιριάζει με την περιοχή της τρέχουσας συνδρομής σας;

Σας ευχαριστώ για αυτές τις πληροφορίες. Προς το παρόν, η καλύτερη επιλογή που έχουμε εδώ είναι να έχουμε την ίδια μέθοδο πληρωμής με την περιοχή της συνδρομής σας. Και η άλλη επιλογή που έχουμε εδώ είναι να αγοράσει μια κάρτα δώρο δολάριο στο κατάστημα όπου θα purhased την κάρτα δώρο συνδρομή. Και το εξαργύρωσε στο λογαριασμό σας και αγοράστε το παιχνίδι pass ultimate. Πώς σου ακούγεται αυτό;

Επεξ/σία από vagosvts7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, ikorolis είπε

όπως είπα ο κύριος λογαριασμός είναι Ελλάδα και δέχεται όλους τους τρόπους πληρωμής κάρτα ή paypal μέσω της επίσημης ιστοσελίδας XBOX (GR)

αν θέλω όμως να εκμεταλλευτώ μια προσφορά που έχει το XBOX (US) Store που έχω κάνει setup τις κονσόλες

τότε αγοράζω αυτές xbox live usd gift card από κάποιο keys store και αφού βάλω το ποσό σε USD κάνω την αγορά μου κατευθείαν από το XBOX (US) Store μέσω της κονσόλας XBOX

Δέχεται όλους τους τρόπους της Ελλάδας.

Αν όμως έχεις μια κάρτα που είναι από Αμερική δεν θα την δεχτεί ο Ελληνικός σου λογαριασμός.

Είναι κάτι αντίστοιχο με αυτό που συμβαίνει στους λογαριασμούς εκτός Ελλάδας και για το ότι δεν μπορεί κάποιος π.χ. να αγοράσει κάτι από την Ιαπωνία αν οι κάρτες του ή ο οποιοσδήποτε τρόπος δεν είναι από Ιαπωνία.

20 λεπτά πριν, vagosvts7 είπε

μιλάω στο chat  και μου λέει  τα πρακάτω !!

Σ' ευχαριστώ που το επιβεβαίωσες. Ήμουν σε θέση να επανεξετάσει το λογαριασμό σας και μπορώ να δω εδώ ότι υπάρχει μια διαφορά με την περιοχή της μεθόδου πληρωμής και την αγορά σας. Επίσης, μπορώ να δω εδώ ότι η περιοχή της συνδρομής σας ήταν στις ΗΠΑ. Αν δεν σας πειράζει να ρωτήσετε, έχετε μια μέθοδο πληρωμής που ταιριάζει με την περιοχή της τρέχουσας συνδρομής σας;

Σας ευχαριστώ για αυτές τις πληροφορίες. Προς το παρόν, η καλύτερη επιλογή που έχουμε εδώ είναι να έχουμε την ίδια μέθοδο πληρωμής με την περιοχή της συνδρομής σας. Και η άλλη επιλογή που έχουμε εδώ είναι να αγοράσει μια κάρτα δώρο δολάριο στο κατάστημα όπου θα purhased την κάρτα δώρο συνδρομή. Και το εξαργύρωσε στο λογαριασμό σας και αγοράστε το παιχνίδι pass ultimate. Πώς σου ακούγεται αυτό;

Είδες που τελικά ο λογαριασμός σου δεν ήταν Ελληνικός αλλά Αμερικάνικος γι' αυτό και δεν δεχόταν το ultimate από Ελλάδα που δοκίμαζες να βάλεις.

4 λεπτά πριν, vagosvts7 είπε

Θα κάνει  δουλειά αυτό ? Γιατί είχα πάρει βραζιλιάνικες ... Και από ότι μου είπε στο chat ότι η περιοχή της συνδρομής μου φαίνεται από περιοχή στην ΗΠΑ !! Και μου πρότεινε τα παρακάτω

Σ' ευχαριστώ που το επιβεβαίωσες. Ήμουν σε θέση να επανεξετάσει το λογαριασμό σας και μπορώ να δω εδώ ότι υπάρχει μια διαφορά με την περιοχή της μεθόδου πληρωμής και την αγορά σας. Επίσης, μπορώ να δω εδώ ότι η περιοχή της συνδρομής σας ήταν στις ΗΠΑ. Αν δεν σας πειράζει να ρωτήσετε, έχετε μια μέθοδο πληρωμής που ταιριάζει με την περιοχή της τρέχουσας συνδρομής σας;

Σας ευχαριστώ για αυτές τις πληροφορίες. Προς το παρόν, η καλύτερη επιλογή που έχουμε εδώ είναι να έχουμε την ίδια μέθοδο πληρωμής με την περιοχή της συνδρομής σας. Και η άλλη επιλογή που έχουμε εδώ είναι να αγοράσει μια κάρτα δώρο δολάριο στο κατάστημα όπου θα purhased την κάρτα δώρο συνδρομή. Και το εξαργύρωσε στο λογαριασμό σας και αγοράστε το παιχνίδι pass ultimate. Πώς σου ακούγεται αυτό;

Ναι θα δουλέψει γιατί είναι για όλο το κόσμο(Worldwide).

Οπότε από οπουδήποτε να είναι ο λογαριασμός σου θα δεχτεί κανονικά αυτή την κάρτα.

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Δέχεται όλους τους τρόπους της Ελλάδας.

Αν όμως έχεις μια κάρτα που είναι από Αμερική δεν θα την δεχτεί ο Ελληνικός σου λογαριασμός.

Είναι κάτι αντίστοιχο με αυτό που συμβαίνει στους λογαριασμούς εκτός Ελλάδας και για το ότι δεν μπορεί κάποιος π.χ. να αγοράσει κάτι από την Ιαπωνία αν οι κάρτες του ή ο οποιοσδήποτε τρόπος δεν είναι από Ιαπωνία.

Είδες που τελικά ο λογαριασμός σου δεν ήταν Ελληνικός αλλά Αμερικάνικος γι' αυτό και δεν δεχόταν το ultimate από Ελλάδα που δοκίμαζες να βάλεις.

Ναι θα δουλέψει γιατί είναι για όλο το κόσμο(Worldwide).

Οπότε από οπουδήποτε να είναι ο λογαριασμός σου θα δεχτεί κανονικά αυτή την κάρτα.

Μα Ελλάδα γράφει φίλε μου και τότε που με ρώτησες και τώρα.. Δεν μπορώ να καταλάβω τι στο καλό έγινε και τι παίζει.. Θέλει μια μέρα για να γίνει αλλαγή? Να περιμένω ένα 24ωρο και μετά αν δεν παίρνει το 1 ευρώ να κάνω από αγορά cd key ultimate συνδρομή για ένα μήνα όπως είπε και φίλος πιο πάνω.. 

Επεξ/σία από vagosvts7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Δέχεται όλους τους τρόπους της Ελλάδας.

Αν όμως έχεις μια κάρτα που είναι από Αμερική δεν θα την δεχτεί ο Ελληνικός σου λογαριασμός.

Είναι κάτι αντίστοιχο με αυτό που συμβαίνει στους λογαριασμούς εκτός Ελλάδας και για το ότι δεν μπορεί κάποιος π.χ. να αγοράσει κάτι από την Ιαπωνία αν οι κάρτες του ή ο οποιοσδήποτε τρόπος δεν είναι από Ιαπωνία.

Είδες που τελικά ο λογαριασμός σου δεν ήταν Ελληνικός αλλά Αμερικάνικος γι' αυτό και δεν δεχόταν το ultimate από Ελλάδα που δοκίμαζες να βάλεις.

Ναι θα δουλέψει γιατί είναι για όλο το κόσμο(Worldwide).

Οπότε από οπουδήποτε να είναι ο λογαριασμός σου θα δεχτεί κανονικά αυτή την κάρτα.

δεν διάβασες όμως τι έχω γράψει όμως φίλε μου

ο λογαριασμός μου (Microsoft/XBOX) είναι GREECE/ΕΛΛΑΔΑ έτσι μέσω της ιστοσελίδας αγοράζω ότι θέλω και πληρώνω κανονικά ή με κάρτα ή με paypal από αυτόν πληρώνω το XBOX/PC Game Pass Ultimate (συνδρομή) και το Microsoft Office 365 αλλά και XBOX/PC Games.

η κονσόλα μου είναι USA/ΗΠΑ και βλέπει το XBOX (US) Store εκεί αναγκαστικά ψωνίζω μόνο με Xbox Live (USD) Gift Card που τις αγοράζω από ελλάδα και μετά κάνω τις αγορές μου από το XBOX (US) Store της κονσόλας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, vagosvts7 είπε

Μα Ελλάδα γράφει φίλε μου και τότε που με ρώτησες και τώρα.. Δεν μπορώ να καταλάβω τι στο καλό έγινε και τι παίζει.. Θέλει μια μέρα για να γίνει αλλαγή? 

Όντως δεν ξέρω τι έχει γίνει αλλά για να σου είπε το ms support ότι ο λογαριασμός σου είναι Αμερικάνικος αυτό ισχύει.

Δεν τους ρώτησες πως σου λένε ότι είναι Αμερικάνικος ενώ στο profille σου λέει Ελληνικός?

9 λεπτά πριν, ikorolis είπε

δεν διάβασες όμως τι έχω γράψει όμως φίλε μου

ο λογαριασμός μου (Microsoft/XBOX) είναι GREECE/ΕΛΛΑΔΑ έτσι μέσω της ιστοσελίδας αγοράζω ότι θέλω και πληρώνω κανονικά ή με κάρτα ή με paypal από αυτόν πληρώνω το XBOX/PC Game Pass Ultimate (συνδρομή) και το Microsoft Office 365 αλλά και XBOX/PC Games.

η κονσόλα μου είναι USA/ΗΠΑ και βλέπει το XBOX (US) Store εκεί αναγκαστικά ψωνίζω μόνο με Xbox Live (USD) Gift Card που τις αγοράζω από ελλάδα και μετά κάνω τις αγορές μου από το XBOX (US) Store της κονσόλας.

Μια χαρά το διάβασα.

Και σου λέω ο λογαριασμός σου από Ελλάδα δέχεται σαν πληρωμή οποιοδήποτε τρόπο από Ελλάδα είτε κάρτα, είτε Paypal.

Αν δεχόταν όπως λες οποιαδήποτε κάρτα ο Ελληνικός σου λογαριασμός τότε γιατί δεν δέχεται να αγοράσεις κάτι από το Αμερικάνικο ms store  είτε με το Ελληνικό σου paypal, είτε με τις Ελληνικές σου κάρτες και πρέπει να αγοράζεις Αμερικάνες gift card για να φορτώσεις τον Αμερικάνικο λογαριασμό με λεφτά και να αγοράσεις ότι θέλεις από το Αμερικάνικο ms store.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Όντως δεν ξέρω τι έχει γίνει αλλά για να σου είπε το ms support ότι ο λογαριασμός σου είναι Αμερικάνικος αυτό ισχύει.

Δεν τους ρώτησες πως σου λένε ότι είναι Αμερικάνικος ενώ στο profille σου λέει Ελληνικός?

Μια χαρά το διάβασα.

Και σου λέω ο λογαριασμός σου από Ελλάδα δέχεται σαν πληρωμή οποιοδήποτε τρόπο από Ελλάδα είτε κάρτα, είτε Paypal.

Αν δεχόταν όπως λες οποιαδήποτε κάρτα ο Ελληνικός σου λογαριασμός τότε γιατί δεν δέχεται να αγοράσεις κάτι από το Αμερικάνικο ms store  είτε με το Ελληνικό σου paypal, είτε με τις Ελληνικές σου κάρτες.

Η απάντηση είναι πολύ απλή φίλε μου γιατί ο λογαριασμός που δημιούργησα όταν αγόρασα τις κονσόλες και έχει ως χώρα (Region) τις ΗΠΑ έχει αντίστοιχα διεύθυνση στις ΗΠΑ και κανένα στοιχείο πληρωμής

Ενώ ο  πραγματικός λογαριασμός μου είναι στην Ελλάδα και έχει ελληνική διεύθυνση και στοιχεία πληρωμής μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο για τις αγορές που ήδη έχω αναφέρει και αφορούν την Ελλάδα και γενικά την ευρώπη.

Ο μόνος τρόπος να αγοράσω κάτι στον αμερικάνικο λογαριασμό (που είναι ρυθμισμένες όλες οι κονσόλες που έχω στην κατοχή μου) είναι μέσω XBOX Live (USD) Gift Card καθώς βλέπουν μόνο το XBOX Live (US) Store

δεν έχω προσπαθήσει να κάνω τους διάφορους τρόπους που έχουν αναφερθεί εδώ με VPN και χώρες όπως η ΤΟΥΡΚΙΑ η ΒΡΑΖΙΛΙΑ η ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ κτλ...καθώς δεν με ενδιαφέρουν από την στιγμή που δουλεύουν τα πράγματα όπως τα έχω είμαι μια χαρά καλυμμένος.

Επεξ/σία από ikorolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Όντως δεν ξέρω τι έχει γίνει αλλά για να σου είπε το ms support ότι ο λογαριασμός σου είναι Αμερικάνικος αυτό ισχύει.

Δεν τους ρώτησες πως σου λένε ότι είναι Αμερικάνικος ενώ στο profille σου λέει Ελληνικός?

 

Όχι δεν τους ρώτησα  αντιθέτως με ρώτησαν αυτοί  από που πήρα αυτές τις κάρτες και είπα από άλλο μάρκετ και μου είπαν τα παραπάνω που έγραψα ... Πολύ πολύ  μπαίνω και αύριο να δω αν άλλαξε κάτι και  προβώ κανονικά σε αγορά  αλλιώς  θα  πάρω μια global για 1 μήνα  ultimate !! Ελπίζω να μην συναντήσω αλλά περίεργα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε αρχίσει και κουράζουμε το τοπικ χωρίς να υπάρχει λόγος.

Θα σου πω το εξής και από εκεί και πέρα αν θέλεις κάτι άλλο στείλε μου προσωπικό μήνυμα.

 

Για να σου αποδείξω αυτό που λέω προσπάθησε να συνδέσεις στο Αμερικάνικο σου λογαριασμό και κονσόλες μια Ελληνική κάρτα να δεις ότι δεν θα την δεχτεί.

Ή το αντίστροφο στον Ελληνικό σου λογαριασμό προσπάθησε να προσθέσεις μια Αμερικάνικη κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...