Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, SKRUTZ είπε

Καλησπέρα,

Στην Eneba  3 μήνες Ultimate στα 21,27€ δηλαδή 7,09€/μήνα  με τον κωδικό XGPU3M  αφαιρεί 1,76€

image.png.f183945609074a35aadfdd05cb8d3a81.png

Κάνει για ανανέωση υπάρχουσας συνδρομής Ultimate;

Δεν βρήκα κάποια σχετική πληροφορία στη σελίδα.

Επεξ/σία από easyriderktm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια χαρά τιμή. Στάκαρα 2 τρίμηνα στην υπάρχουσα συνδρομή που τελειώνει τον Γενάρη. Ετήσια βγαίνει ελάχιστα επάνω-κατω από ετήσια live gold Βραζιλίας. Γλιτώνεις και τις διαδικασίες με το VPN...

Επεξ/σία από easyriderktm
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, easyriderktm είπε

Μια χαρά τιμή. Στάκαρα 2 τρίμηνα στην υπάρχουσα συνδρομή που τελειώνει τον Γενάρη. Ετήσια βγαίνει ελάχιστα επάνω-κατω από ετήσια live gold Βραζιλίας. Γλιτώνεις και τις διαδικασίες με το VPN...

 τι ακριβώς εννοείς με αυτό;  ok, απαντήθηκε....

Επεξ/σία από tempo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 λεπτά πριν, easyriderktm είπε

Μια χαρά τιμή. Στάκαρα 2 τρίμηνα στην υπάρχουσα συνδρομή που τελειώνει τον Γενάρη. Ετήσια βγαίνει ελάχιστα επάνω-κατω από ετήσια live gold Βραζιλίας. Γλιτώνεις και τις διαδικασίες με το VPN...

H Βραζιλιάνικη προσθέτει 4 μήνες σε ήδη υπάρχουσα ultimate συνδρομή και βγαίνει στα 25,61€ δηλαδή στα 6,40€/μήνα. Η διαφορά των 0,8€ με 1€ ανά μήνα δεν είναι κάτι φοβερό που θα με κάνει να βάλω brazil με VPN και τα σχετικά. έχεις απόλυτο δίκιο easyriderktm  δεν αξίζει τον κόπο σε αυτά τα χρήματα.

image.png.cf696d67e693bd1c33569fa9b42ec325.png

 

Πόσο μάλλον από το cdkeys που βγαίνει ο μήνας 7,12€/μήνα

image.png.d355b715776bf373d48d19da320123aa.png

Επεξ/σία από SKRUTZ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχω βάλει 26 μήνες xbox line gold, με κωδικούς από Βραζιλία, θέλω να το κάνω αναβάθμιση σε ultimate pass, Μου βγάζει αρχικά ότι θα στοιχίσει 1€, και στην συνέχεια με ξανασυνδέει με τον λογαριασμό μου και μου λέει 12,99€.

Υπάρχει τρόπος να κάνω την αναβάθμιση με 1€ (πχ VPN Κλπ...)

Εάν δεν υπάρχει και πατήσω την προσφορά 12,99€, τότε θα χρεωθώ με 12,99€ αρχικά και μετά για 26 μήνες θα έχω game pass ultimate και όταν τελειώσουν αυτοί θα χρεώνομαι με 12,99€/μήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panosvo είπε

Καλησπέρα, έχω βάλει 26 μήνες xbox line gold, με κωδικούς από Βραζιλία, θέλω να το κάνω αναβάθμιση σε ultimate pass, Μου βγάζει αρχικά ότι θα στοιχίσει 1€, και στην συνέχεια με ξανασυνδέει με τον λογαριασμό μου και μου λέει 12,99€.

Υπάρχει τρόπος να κάνω την αναβάθμιση με 1€ (πχ VPN Κλπ...)

Εάν δεν υπάρχει και πατήσω την προσφορά 12,99€, τότε θα χρεωθώ με 12,99€ αρχικά και μετά για 26 μήνες θα έχω game pass ultimate και όταν τελειώσουν αυτοί θα χρεώνομαι με 12,99€/μήνα;

Λογικα εχεις κανει ηδη μια φορα την προσφορα με το 1ε γιαυτο σου ζηταει 13ε τωρα. Αν εκανες στην αρχη νεο χρηστη κ εκει εβαζες τις live θα μπορουσες να κανεις παλι το κολπακι με το 1ε .

Αλλα μικρο το κακο για 12ε μπρος στα τοσα που γλυτωνεις. μολις ληξουν οι 26 μηνες θα χρεωθεις μονο αν εχεις αφησει ανοικτη την αυτοματη ανανεωση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω ήθελα να δοκιμάσω το game pass Και αγόρασα την προσφορά που έχει για ένα μήνα με 9€, στην συνέχεια ζήτησα όμως refund Και μου έδωσε τα λεφτά πίσω.

Οπότε μπορώ να κάνω τους 26μήνες game pass ultimate, απλά θα πληρώσω 12,99€ για την μετατροπή, αντί για 1€.

Επίσης όταν τελειώσουν οι 26 μήνες, για να μπορέσει κάποιος να επωφεληθεί από την μετατροπή GOLD σε GAME PASS, μάλλον θα γίνεται με νέο λογαριασμό, εάν ισχύει ακόμη η προσφορά;

Τέλος πάντων μέχρι τότε βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, panosvo είπε

Να σου πω ήθελα να δοκιμάσω το game pass Και αγόρασα την προσφορά που έχει για ένα μήνα με 9€, στην συνέχεια ζήτησα όμως refund Και μου έδωσε τα λεφτά πίσω.

Οπότε μπορώ να κάνω τους 26μήνες game pass ultimate, απλά θα πληρώσω 12,99€ για την μετατροπή, αντί για 1€.

Επίσης όταν τελειώσουν οι 26 μήνες, για να μπορέσει κάποιος να επωφεληθεί από την μετατροπή GOLD σε GAME PASS, μάλλον θα γίνεται με νέο λογαριασμό, εάν ισχύει ακόμη η προσφορά;

Τέλος πάντων μέχρι τότε βλέπουμε.

Βάλε ultimate 1 μήνα, ακύρωσε την περιοδική χρέωση και σε 2 χρόνια σίγουρα δεν θα υπάρχει προσφορά. Μη σου πω σε 3 μήνες σίγουρα δεν θα υπάρχει γιατί το gold πάει για κατάργηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...