Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 minutes ago, SKRUTZ said:

Ακόμα ποιό οικονομικά σήμερα από το   CDKEYS   3 μήνες ultimate στα 20,99€ δηλαδή 7€/μήνα.

image.png.4c23dbc47d29a61347a5ca0fb969f207.png

πηρα 2 τριμηνακια. ευχαριστω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χάνετε τίποτα. Μια ανοησία είναι με μερικά dailies που μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις για διαγωνισμούς και κάτι ακραία νούμερα για να πάρεις 5-10ε έκπτωση ή 1-2 μήνες ultimate μια φορά στα 3 χρόνια. Φαντάζομαι παίζει απο χώρα σε χώρα αλλα η δική μου εμπειρία είναι αυτή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, klainmaingr είπε

Δεν χάνετε τίποτα. Μια ανοησία είναι με μερικά dailies που μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις για διαγωνισμούς και κάτι ακραία νούμερα για να πάρεις 5-10ε έκπτωση ή 1-2 μήνες ultimate μια φορά στα 3 χρόνια. Φαντάζομαι παίζει απο χώρα σε χώρα αλλα η δική μου εμπειρία είναι αυτή.

Όχι και δεν είναι τίποτα μπορείς νομίζω σε κάποια παιχνίδια να κερδίζεις πόντους και να τους εξαργυρώνεις στο ms store όπως θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος προλάβει πρόλαβε να βαλει 3ετια Ultimate από Βραζιλία κλπ. 

Όπως όλοι περιμέναμε, το gold καταργείται και θα υπάρχει μόνο ένα πρόγραμμα ~το game pass, που θα ενσωματώσει και τη συνδρομή EA χωρίς αύξηση του κοστους

http://www.vg24.gr/ea-play-joins-xbox-game-pass-free-of-charge/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Όποιος προλάβει πρόλαβε να βαλει 3ετια Ultimate από Βραζιλία κλπ. 

Όπως όλοι περιμέναμε, το gold καταργείται και θα υπάρχει μόνο ένα πρόγραμμα ~το game pass, που θα ενσωματώσει και τη συνδρομή EA χωρίς αύξηση του κοστους

http://www.vg24.gr/ea-play-joins-xbox-game-pass-free-of-charge/

Ερώτηση, οι 12μηνες του cdkeys έχουν ημερομηνία λήξης μέχρι την οποία να τις ενεργοποιήσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Όχι και δεν είναι τίποτα μπορείς νομίζω σε κάποια παιχνίδια να κερδίζεις πόντους και να τους εξαργυρώνεις στο ms store όπως θέλεις.

 Off topic αλλα "χρησιμοποιώ" τα rewards εδω και αρκετά χρόνια με ολλανδικό store (δε ξέρω αν διαφέρει σε άλλες χώρες). Προσωπικά τα θεωρώ άχρηστα και θέλει υπερβολικά πολλούς πόντους για ελάχιστα rewards που είναι κατα κανόνα αδιάφορα. Δηλαδή με μαζεμένους πόντους απο πάνω απο 2-3 χρόνια άντε να πάρω 5 ευρώ skype credit ή κάνα μήνα game pass. Γενικά προσπαθούn να σε βάλουν να τα σπρώξεις σε "διαγωνισμούς".  Έχει ένα daily/weekly quest και κάποια άλλα που σκάνε now and then και συνδέονται με το game pass αλλα πραγματικά δε χάνετε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τώρα αξίζει ποιό πολύ από ποτέ που έβαλε και τα 86 παιχνίδια της EA στο gamepass. Την ήδη υπάρχουσα συνδρομή που έχω στο EA Play να δω τι θα κάνουν. Πιστεύω ότι θα υπάρχουν τα Βραζιλιάνικα για καιρό ακόμα μέχρι να φύγουν όλοι οι κωδικοί που υπάρχουν...λέω εγώ τώρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SKRUTZ είπε

Εντάξει τώρα αξίζει ποιό πολύ από ποτέ που έβαλε και τα 86 παιχνίδια της EA στο gamepass. Την ήδη υπάρχουσα συνδρομή που έχω στο EA Play να δω τι θα κάνουν. Πιστεύω ότι θα υπάρχουν τα Βραζιλιάνικα για καιρό ακόμα μέχρι να φύγουν όλοι οι κωδικοί που υπάρχουν...λέω εγώ τώρα....

Απλά οι τιμές θα ανεβαίνουν συνεχώς. Έχω στοκάρει μια 3ετία ακόμα και δεν ξέρω να την αφήσω ή να την βάλω για 4μηνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, klainmaingr είπε

 Off topic αλλα "χρησιμοποιώ" τα rewards εδω και αρκετά χρόνια με ολλανδικό store (δε ξέρω αν διαφέρει σε άλλες χώρες). Προσωπικά τα θεωρώ άχρηστα και θέλει υπερβολικά πολλούς πόντους για ελάχιστα rewards που είναι κατα κανόνα αδιάφορα. Δηλαδή με μαζεμένους πόντους απο πάνω απο 2-3 χρόνια άντε να πάρω 5 ευρώ skype credit ή κάνα μήνα game pass. Γενικά προσπαθούn να σε βάλουν να τα σπρώξεις σε "διαγωνισμούς".  Έχει ένα daily/weekly quest και κάποια άλλα που σκάνε now and then και συνδέονται με το game pass αλλα πραγματικά δε χάνετε τίποτα.

Ναι αλλά πως; Να μπω με vpn να τα ενεργοποιήσω και μετά να ξαναμπώ κανονικά;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Brute είπε

Εγώ πάντως στα ξένα φόρα βλέπω με τα bing/ms awards κάποιοι με browsing και κάτι άλλα να βγάζουν μέχρι και την συνδρομή gold τους....

Και μιλάμε για 5 λεπτά υπόθεση κάθε μέρα έτσι?

Ίσως εξαρτάται απο τη χώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, klainmaingr είπε

Απλά οι τιμές θα ανεβαίνουν συνεχώς. Έχω στοκάρει μια 3ετία ακόμα και δεν ξέρω να την αφήσω ή να την βάλω για 4μηνα..

Τους έχεις ενεργοποιήσει; Οι κωδικοί gold λήγουν ποτέ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, klainmaingr είπε

Απλά οι τιμές θα ανεβαίνουν συνεχώς. Έχω στοκάρει μια 3ετία ακόμα και δεν ξέρω να την αφήσω ή να την βάλω για 4μηνα..

Στην θέση σου θα προσπαθούσα να χρησιμοποιήσω όλους τους κωδικούς τώρα για να μην γίνει τίποτα αργότερα και πάνε χαμένα τα χρήματα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...