Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδιά.. αφού μπαίνετε σε αυτή τη διαδικασία πατήστε το κουπάκι για να το γλυτώσουμε ολο αυτό..

image.png.25dea11c9e441a4731808baccd4a0141.png

 

ισχύει ότι είπα , σε ολες τις συνδρομές είναι το ιδιο , οτι έχεις πληρώσει το εχεις μέχρι να λήξει κ τέλος. η microsoft δεν είναι εξαίρεση σε αυτό. 

το λεει ξεκάθαρα θαρρώ από κατω . "Θα χάσετε αυτά τα προνόμια στις 22/10/2022 εάν ακυρώσετε τη συνδρομή σας".

τo αν μπορείς να ζητησεις να ακύρωση με αλλο τρόπο και να μην έχεις πρόσβαση ενω εχεις πληρώσει δε το γνωρίζω η ουσία ειναι ομως οτι με το κουμπι ακύρωση συνδρομή σίγουρα το λιγότερο ,έχεις ότι έχεις πληρώσει, μέχρι και την ημερομηνία που έχεις πληρώσει.

τώρα το αν θα αυξηθεί η συνδρομή μόνο η Microsoft το ξέρει όλα τα υπόλοιπα είναι απλα διαισθήσεις του καθενός. και εμενα η προσωπική μου γνωμη είναι ότι θα αυξηθεί καποια στιγμή.

η σονυ και να μπει στον ανταγωνισμο το azure της microsoft χρησημοποιει , εάν είναι να το αυξήσει σίγουρα δε θα το κανει λογο σονυ

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

  Και το psn+ collection δεν έχει απολύτως καμία σχέση με το game pass, μα απολύτως καμία σχέση.

Τί εννοείς δεν έχει καμία σχέση με το game pass; Παιχνίδια με συνδρομή δεν είναι και αυτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

12 λεπτά πριν, sndev είπε

ρε παιδιά.. αφού μπαίνετε σε αυτή τη διαδικασία πατήστε το κουπάκι για να το γλυτώσουμε ολο αυτό..

image.png.25dea11c9e441a4731808baccd4a0141.png

ισχύει ότι είπα , σε ολες τις συνδρομές είναι το ιδιο , οτι έχεις πληρώσει το εχεις μέχρι να λήξει κ τέλος. η microsoft δεν είναι εξαίρεση σε αυτό. 

το λεει ξεκάθαρα θαρρώ από κατω . "Θα χάσετε αυτά τα προνόμια στις 22/10/2022 εάν ακυρώσετε τη συνδρομή σας".

τo αν μπορείς να ζητησεις να ακύρωση με αλλο τρόπο και να μην έχεις πρόσβαση ενω εχεις πληρώσει δε το γνωρίζω η ουσία ειναι ομως οτι με το κουμπι ακύρωση συνδρομή σίγουρα το λιγότερο ,έχεις ότι έχεις πληρώσει, μέχρι και την ημερομηνία που έχεις πληρώσει.

τώρα το αν θα αυξηθεί η συνδρομή μόνο η Microsoft το ξέρει όλα τα υπόλοιπα είναι απλα διαισθήσεις του καθενός. και εμενα η προσωπική μου γνωμη είναι ότι θα αυξηθεί καποια στιγμή.

η σονυ και να μπει στον ανταγωνισμο το azure της microsoft χρησημοποιει , εάν είναι να το αυξήσει σίγουρα δε θα το κανει λογο σονυ

Νομίζω σου απάντησα πιο πάνω τι ακριβώς μου απάντησαν στο ms support. 

Από εκεί και πέρα δεν έχω να πω κάτι άλλο. 

 

 

 

5 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Τί εννοείς δεν έχει καμία σχέση με το game pass; Παιχνίδια με συνδρομή δεν είναι και αυτά;

Αντίστοιχο παρόμοιο με το game pass είναι το psn now της Sony όχι το psn+ collection. 

Και πολύ απλά 17 παιχνίδια εναντίον πάνω από 100.

Αν για εσένα αυτό είναι το αντίστοιχο Game pass της Sony δεν ξέρω τι άλλο να σου πω. 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Νομίζω σου απάντησα πιο πάνω τι ακριβώς μου απάντησαν στο ms support. 

Από εκεί και πέρα δεν έχω να πω κάτι άλλο. 

Αντίστοιχο παρόμοιο με το game pass είναι το psn now της Sony όχι το psn+ collection. 

Και πολύ απλά 17 παιχνίδια εναντίον πάνω από 100.

Τα έχεις μπερδέψει. Το PS Now είναι streaming service. To PS Collection έχει λιγότερα παιχνίδια αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχει καμία σχέση με το Game Pass. Είναι μια καλή πρώτη προσπάθεια. Πιστεύω θα βάλουν και άλλα games στο μέλον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Τα έχεις μπερδέψει. Το PS Now είναι streaming service. To PS Collection έχει λιγότερα παιχνίδια αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχει καμία σχέση με το Game Pass. Είναι μια καλή πρώτη προσπάθεια. Πιστεύω θα βάλουν και άλλα games στο μέλον. 

Δεν κάνω καθόλου λάθος.

Μάλλον δεν το έχεις ψάξει αρκετά.

Το ξέρεις ότι το psn now έχει αρκετά παιχνίδια που μπορείς να τα κατεβάσεις στη κονσόλα σου και να τα παίξεις ακόμα και ofline?

Αν ήταν streaming υπηρεσία όπως λες αυτό δεν θα μπορούσε να γίνει.

 

Και επειδή εδώ είναι xbox one συνδρομές topic και όχι ps4 topic καλό είναι οτιδήποτε άλλο να το πούμε με προσωπικά μηνύματα αν θέλεις.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Δεν κάνω καθόλου λάθος.

Μάλλον δεν το έχεις ψάξει αρκετά. Το ξέρεις ότι το psn now έχει αρκετά παιχνίδια που μπορείς να τα κατεβάσεις στη κονσόλα σου και να τα παίξεις ακόμα και ofline?

Αν ήταν streaming υπηρεσία όπως λες αυτό δεν θα μπορούσε να γίνει.

Η υπηρεσία είναι κατά βάση streaming. Απλά έχουν επιτρέψει κάποια παιχνίδια να τα κατεβάσεις. Λογικά θα ενώσουν τις υπηρεσίες και θα κάνουν κάτι παρόμοιο με το Game Pass. Αυτό είπα στην αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια υπηρεσία λέγεται streaming αν για οτιδήποτε κάνεις χρειάζεσαι ίντερνετ.

Από τη στιγμή που μπορείς να κάνεις και αρκετά πράγματα ακόμα και αν δεν είσαι στο ίντερνετ απλά δεν είναι stream υπηρεσία πως να το κάνουμε.

 

Οτιδήποτε άλλο σχετικό με playstation μέσω προσωπικών μηνυμάτων.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, sndev είπε

ρε παιδιά.. αφού μπαίνετε σε αυτή τη διαδικασία πατήστε το κουπάκι για να το γλυτώσουμε ολο αυτό..

image.png.25dea11c9e441a4731808baccd4a0141.png

ισχύει ότι είπα , σε ολες τις συνδρομές είναι το ιδιο , οτι έχεις πληρώσει το εχεις μέχρι να λήξει κ τέλος. η microsoft δεν είναι εξαίρεση σε αυτό. 

το λεει ξεκάθαρα θαρρώ από κατω . "Θα χάσετε αυτά τα προνόμια στις 22/10/2022 εάν ακυρώσετε τη συνδρομή σας".

τo αν μπορείς να ζητησεις να ακύρωση με αλλο τρόπο και να μην έχεις πρόσβαση ενω εχεις πληρώσει δε το γνωρίζω η ουσία ειναι ομως οτι με το κουμπι ακύρωση συνδρομή σίγουρα το λιγότερο ,έχεις ότι έχεις πληρώσει, μέχρι και την ημερομηνία που έχεις πληρώσει.

τώρα το αν θα αυξηθεί η συνδρομή μόνο η Microsoft το ξέρει όλα τα υπόλοιπα είναι απλα διαισθήσεις του καθενός. και εμενα η προσωπική μου γνωμη είναι ότι θα αυξηθεί καποια στιγμή.

η σονυ και να μπει στον ανταγωνισμο το azure της microsoft χρησημοποιει , εάν είναι να το αυξήσει σίγουρα δε θα το κανει λογο σονυ

Φιλε μου επειδη πριν ενα δυο μηνες εκανα το ιδιο οταν το πατησα το κουμπακι ενω μου εβγαλε μνμ κ

μου ειπε οτι μαγκα μου εχεις ακομα ενα μηνα ultimate κ θα τον χασεις κτλ εισαι σιγουρος; Κ πατησα ναι δεν γινοταν. Δεν προχωρουσε παρακατω.

Μετα μεσα απο τη σελιδα της ms στο chat ζητησα απο εναν υπαλληλο να μου διαγραψει την ενεργη συνδρομη μου. Κ μετα εκανα τελικα 3 Χ 12μηνες μπραζιλ κτλ κτλ

Απο οτι ειδα ομως εχει ξεφυγει η τιμη της brasil 32€ !! Εγω την εβαλα με 20€ 

Επεξ/σία από malias4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/9/2020 στις 4:38 ΜΜ, dream21 είπε

Παιδιά αγόρασα κανονικά 2 χρόνια έκανα όλα τα βήματα όπως λέει ο οδηγός και όταν πάω να εγγράφω με το 1€ μου βγάζει σφάλμα 

Screenshot 2020-09-30 at 16.37.51.png

Screenshot 2020-09-30 at 16.38.06.png

Το ιδιο επαθα και γω.. Αγορασα επιτελους 3 χρονια live αλλα δεν μπορω να το μετατρεψω σε ultimate. Αλλαξα region αλλα τζιφος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Ποστ 3.

Τα λέει όλα με φώτος.

Το ξέρω ότι το λέει αλλά δεν είναι κόπος αν θέλει κάποιος να βοηθήσει που το έχει κάνει να το ξεπεταξει σε 1 λεπτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, hid3 είπε

Εγω παλι το εχω αγορασει εδω και κανα 5 ωρο και εχω στειλει και mail κανα διωρο και δεν εχω καμμια ανταποκριση. Αν δεν γινει κατι μεχρι το πρωι θα απευθυνθω στην τραπεζα να δω τι μπορω να κανω. 

Εχουν εξαντληθει, πριν 3-4 μερες και σε μενα τα ιδια. Κανουν refund αμεσα ομως οποτε αγορασα απο eneba και ολα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...