Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο που συμφερει να αγορασω live gold brasil; Απο μια ερευνα που εκανα κατω απο 33 ευρω δεν τη βρηκα.Τοσο παει; Αν υπαρχει θεμα εδω ας μου στειλει καποιος λινκ με πμ,ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, ASTOU είπε

Υπάρχει περίπτωση να βγει black Friday κάποια καλύτερη προσφορά για 2 χρόνια ultimate από τον Brazilian way? 

99% λέω όχι. Brazil είναι ο καλύτερος τρόπος που έχει υπάρξει.

Πέρυσι απλά ίδια περίοδο - καμία σχέση με BF (και για διάστημα λίγων μηνών), έδινε η microsoft για νέους χρήστες με 1€ Ultimate 3 μήνες, αντί για 1 που ισχύει πλέον. 

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά προσφορούλα με αντίστοιχες τιμές/τρόπο (ή έστω και λίγο παραπάνω) παίζει για εμάς που έχουμε ενεργή συνδρομή Ultimate;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

99% λέω όχι. Brazil είναι ο καλύτερος τρόπος που έχει υπάρξει.

Πέρυσι απλά ίδια περίοδο - καμία σχέση με BF (και για διάστημα λίγων μηνών), έδινε η microsoft για νέους χρήστες με 1€ Ultimate 3 μήνες, αντί για 1 που ισχύει πλέον. 

Ευχαριστώ, θα στακαρω αν ειναι 2 χρόνια και βλέπουμε. Η διαδικασία είναι αγορά των 2 κωδικών και μετά redeem μέσω vpn απο το PC σωστά?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, bill_viper είπε

Καμιά προσφορούλα με αντίστοιχες τιμές/τρόπο (ή έστω και λίγο παραπάνω) παίζει για εμάς που έχουμε ενεργή συνδρομή Ultimate;

1 έτος Ultimate = 3 12Μηνα ΕΑ με 70-75€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sphinxgr είπε

1 έτος Ultimate = 3 12Μηνα ΕΑ με 70-75€

Ουσιαστικά με διπλάσια τιμή (6,25€/μήνα) που και πάλι όμως παραμένει χαμηλότερη από τη μηνιαία Ultimate via Microsoft store.

Προφανώς η μετατροπή γίνεται αυτόματα; Χρειάζεται VPN; Την παρούσα χρονική στιγμή από που συμφέρουν οι 12μηνες ΕΑ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bill_viper είπε

Ουσιαστικά με διπλάσια τιμή (6,25€/μήνα) που και πάλι όμως παραμένει χαμηλότερη από τη μηνιαία Ultimate via Microsoft store.

Προφανώς η μετατροπή γίνεται αυτόματα; Χρειάζεται VPN; Την παρούσα χρονική στιγμή από που συμφέρουν οι 12μηνες ΕΑ;

Θα γίνει αυτόματα σε λίγες μερες. Χωρίς VPN. 

Εδώ έχει σύγκριση τιμών

https://www.eneba.com/el/xbox-ea-access-pass-code-12-months-xbox-live-key-global

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στο team , 

καθως εχω να μπω στο xbox  απο γενια 360 και σε λιγο καιρο θα αγορασω το series X. Ηθελα να ρωτησω τι να κανω και τη με συμφερει απο αποψη τιμης; Απο οσο καταλαβα μπαινω εδω https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-live-gold-12-months-xbox-live-key-brazil αγοραζω 1-2 δωδεκαμηνες  και τις περναω απο pc μπαινοντας στο account μου στο xbox.com μεσω vpn brazil. Λεω κατι λαθος; Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Stelaras1993 είπε

Καλησπερα στο team , 

καθως εχω να μπω στο xbox  απο γενια 360 και σε λιγο καιρο θα αγορασω το series X. Ηθελα να ρωτησω τι να κανω και τη με συμφερει απο αποψη τιμης; Απο οσο καταλαβα μπαινω εδω https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-live-gold-12-months-xbox-live-key-brazil αγοραζω 1-2 δωδεκαμηνες  και τις περναω απο pc μπαινοντας στο account μου στο xbox.com μεσω vpn brazil. Λεω κατι λαθος; Ευχαριστω

Έτσι ακριβώς, και σε περίπτωση που εμφανίζει ότι οι κωδικοί έχουν χρησιμοποιηθεί ήδη, μιλάς με το τσατ της microsoft και τους περνάνε οι ίδιοι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ASTOU είπε

Έτσι ακριβώς, και σε περίπτωση που εμφανίζει ότι οι κωδικοί έχουν χρησιμοποιηθεί ήδη, μιλάς με το τσατ της microsoft και τους περνάνε οι ίδιοι.

Καλά δεν θα δουν ότι σε Ελληνικό λογαριασμό πάω να περάσω βραζιλιανικες κάρτες? Επίσης έχω μπει από tunnel bear μέσω Βραζιλίας εκεί που κάνεις redeem αλλά μου βγάζει και πάλι  σε παρένθεση (Ελλάδα)  

EA397F2C-76DD-46BF-B6DB-4BBD3352766C.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Stelaras1993 είπε

Καλά δεν θα δουν ότι σε Ελληνικό λογαριασμό πάω να περάσω βραζιλιανικες κάρτες? Επίσης έχω μπει από tunnel bear μέσω Βραζιλίας εκεί που κάνεις redeem αλλά μου βγάζει και πάλι  σε παρένθεση (Ελλάδα)  

EA397F2C-76DD-46BF-B6DB-4BBD3352766C.jpeg

Έκανα χθες ακριβώς την ίδια διαδικασία χωρίς κανένα πρόβλημα. Κάνε μέσω tunelbear reedeem τους κωδικούς και αν δεν τους δεχτεί θα σου τους περάσει το support.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...