Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

To support δεν σου λεει οτι πας να βαλεις βραζιλιάνικους κωδικους σε Ελληνικό λογαριασμο?

Πήρες το Xbox μαζί σου για να παίζεις όσο κάνεις διακοπές στο Rio De Janeiro, ομπωωωω

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν κολλάει εδώ αλλά υποτίθεται το greenmangaming άρχισε να πουλάει κωδικούς digital παιχνιδιών.

Προσπάθησα αλλά δεν μου βγάζει τίποτα για xbox(μήνυμα λάθους "You are not in Europe"(☹️), μήπως είναι uk only?

Επεξ/σία από avenger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, avenger είπε

Δεν ξέρω αν κολλάει εδώ αλλά υποτίθεται το greenmangaming άρχισε να πουλάει κωδικούς digital παιχνιδιών.

Προσπάθησα αλλά δεν μου βγάζει τίποτα για xbox(μήνυμα λάθους "You are not in Europe"(☹️), μήπως είναι uk only?

Προσωπικά δεν το έχω ξανά ακούσει αυτό site και δεν ξέρω κατά πόσο αξιόπιστο είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα να βάλω βραζιλιανικες κάρτες και μου έβγαλε αυτό το μήνυμα. Μιλάω με support? Από το eneba πήρα τις κάρτες. Στην 1η εικόνα βγάζει πως είναι 12μηνη και αφήνω την αυτόματη ενεργοποίηση. Και στο επόμενο βήμα βγάζει αυτό. 

20201107_172848.jpg

Επεξ/σία από Tigio13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Πήγα να βάλω βραζιλιανικες κάρτες και μου έβγαλε αυτό το μήνυμα. Μιλάω με support? Από το eneba πήρα τις κάρτες. Στην 1η εικόνα βγάζει πως είναι 12μηνη και αφήνω την αυτόματη ενεργοποίηση. Και στο επόμενο βήμα βγάζει αυτό. 

20201107_172848.jpg

 

Τσέκαρε μετά από λίγο μέσα στο Microsoft Account σου στις συνδρομές εάν έχουν περαστεί. Το ίδιο σφάλμα έβγαλε και σε μένα που αγόρασα μια ΕΑ 12μηνη απο Eneba και μετά από 15 λεπτά είχε εμφανιστεί κανονικά στις συνδρομές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μάλλον είμαι ο τυχερός που έφαγε πακέτο με βραζιλιανικες κάρτες. 

Μιλούσα καμιά ώρα με την υποστήριξη και αφού μου ζήτησαν screenshots από malis με eneba μου είπαν πως είναι βραζιλιανικες οι κάρτες, εσύ είσαι Ευρώπη οπότε μιλά με eneba και αν σου τις αλλάξουν με κάρτες του ragion σου καλώς αν όχι βρες κάπου να τις βάλεις... 😂😂

Έστειλα μέιλ στο eneba αλλά δεν περιμένω και πολλά να πω την αλήθεια από τη στιγμή που μου έχουν στείλει τους κωδικούς. 

Ρώτησα τον τύπο αν μπορεί να μου κάνει τη χάρη να τους περάσει αυτός σε φάση δεν ήξερα τι πήρα βοήθησε με και τέτοια αλλά μου είπε δεν μπορεί. Αυτά από μένα. 

16 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Πας να τις βάλεις, με ενεργοποιημενο vpn Brazil? 

Εννοειται αυτό. Όλες τις φορές που δοκίμασα ήμουν με vpn. Έχω το cyberghost. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε ξανά να πετύχεις άλλον άνθρωπο στο support, είναι στην ευχέρια τους να το κάνουν οπότε μπορει να έπεσες σε κανέναν τυπικό. Δοκίμασε και θα πετύχεις κάποιον άλλον. κάνε πάλι τον ανήξερο και τα σχετικά και βλέπεις πως θα πάει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κούρασε όλο αυτό να σου πω την αλήθεια. Με 2 μίλησα. Και στον 2ο όταν είπα να τις βάλει αυτός μου είπε σύμφωνα με τα screenshots κλπ δεν μπορούμε να στις περάσουμε. Και καλά αυτό του είπαν οι από πάνω. 

Η eneba δεν αλλάζει κάτι και καλά κάνει γιατί δε φταίει σε κάτι και από ότι φαίνεται χάνω 65 €. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά τσεκάρετε τα subscription σας. Μόλιςείδα ότι μετατράπηκε η συνδρομή EA access σε ULTIMATE

Και έγινε αυτό που φοβόμουνα.... Μετέτρεψε μόνο την συνδρομή που είχα ήδη και μου έδωσε μόνο 3 μήνες. τις άλλες 12μηνες που είχα περάσει από πάνω δεν τις μέτρησε καθόλου....

ΠΡΙΝ

image.png.198e76db3fd196ff579dd0947dfc682f.png

ΜΕΤΑ

image.png.f344d5eb4af2ee2de84e114bb530cdf7.png  image.png.c427a50bedbae760dbd515593883346e.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...