Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι περίεργος να δω τι θα γίνει από 10/11 αν και πιστεύω ότι δεν θα υπάρξει πρόβλημα και θα προστεθούν κανονικά άλλοι 8 μήνες στο Ultimate Game Pass μου.

 

 

Screenshot 2020-11-07 at 21.59.09.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

επειδή ψιλομπερδεύτηκα....

έχω ενεργό xbox game pass ultimate μέχρι Φεβρουάριο 2021. Άν σήμερα ή αύριο βάλω 1 χρόνο ea access στις 10 Νοεμβρίου θα προστεθούν +4 μήνες στην game pass ultimate, σωστά ή υπάρχουν αμφιβολίες για αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tempo είπε

επειδή ψιλομπερδεύτηκα....

έχω ενεργό xbox game pass ultimate μέχρι Φεβρουάριο 2021. Άν σήμερα ή αύριο βάλω 1 χρόνο ea access στις 10 Νοεμβρίου θα προστεθούν +4 μήνες στην game pass ultimate, σωστά ή υπάρχουν αμφιβολίες για αυτό;

ΣΩΣΤΑ !
καμια αμφιβολια ! 
το εχει ανακοινωσει η ιδια η MS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, tempo είπε

επειδή ψιλομπερδεύτηκα....

έχω ενεργό xbox game pass ultimate μέχρι Φεβρουάριο 2021. Άν σήμερα ή αύριο βάλω 1 χρόνο ea access στις 10 Νοεμβρίου θα προστεθούν +4 μήνες στην game pass ultimate, σωστά ή υπάρχουν αμφιβολίες για αυτό;

Η αμφιβολίες είναι για τα άτομα που δεν έχουν καμία απολύτως συνδρομή σε πόσους μήνες ultimate θα μετατραπούν μια ετήσια συνδρομή ea access και 1 μήνας ultimate. σε 4+1 ή 12+1.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, dskoul είπε


ως τωρα, με τον τροπο που το περιγραφεις δεν φαινεται να προστιθενται 
η αναφορα ειναι οτι οι ενεργες συνδρομες ΕΑ θα γινουν Ultimate με αναλογια 4:1 
για συνδρομες που θα ενεργοποιηθουν μετα δεν εχουν πει τιποτα ακομα ... 

Οποτε υπαρχει περιπτωση να σου κανουν απλα .... 1 ετος ΕΑ και 1 μηνα Ultimate

Στο support αναφέρει κατι που δεν το πολυκαταλαβαινω. https://support.xbox.com/en-US/help/subscriptions-billing/manage-subscriptions/ea-play-with-xbox-game-pass-FAQ

image.png.b1795deff813667b06e100709fd41a59.png

Απο τα λεγομενα δεν προκυπτει εξισου οτι και αργοτερα αν δεν εχεις Xbox Game Pass Ultimate subscription και εχεις EA Play και θες να αποκτησεις XGP παλι δεν γινεται το conversion?

Ακομα όταν ειχε πρωτοανακοινωθει αυτο καπου στο reddit καποιος ειχε postarei tweet καποιου απο EA που ανεφερε οτι οι νεες μετατροπες θα ισχυουν για οσους αγοραζαν EA Play subscriptions μονο απο το MS store και οχι απο "redeem code" αλλα ειναι πολυ ραδιο αρβυλα και δεν μπορω να το εξακριβωσω οποτε μην παρω καποιον στο λαιμο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, jokul7 είπε

Μπαίνει δωρεάν Disney+ με το game pass και τινάζει τη μπάνκα στον αέρα!

Εγώ πιστεύω λόγο Jedi έγινε το όλο θέμα. είναι υπερβολικό να ενσωματωθεί όταν σαν συνδρομή από μόνο του έχει 6.99$ 

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, dream21 είπε

Εγώ πιστεύω λόγο Jedi έγινε το όλο θέμα. είναι υπερβολικό να ενσωματωθεί όταν σαν συνδρομή από μόνο του έχει 6.99$ 

Δεν το βλέπω καθόλου υπερβολικό. Νέα υπηρεσία είναι το Disney+, θέλει να διαφημιστεί, μπαίνει άμεσα σε 15εκ σπίτια, boostάρει πωλήσεις Xbox και Game Pass, όλοι ευχαριστημένοι! Όσο περισσότερο το σκέφτομαι τόσο πιο σίγουρο μου φαίνεται! Επίσης δεν έχει καμία σχέση το The Child με το Fallen Order game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, jokul7 είπε

Δεν το βλέπω καθόλου υπερβολικό. Νέα υπηρεσία είναι το Disney+, θέλει να διαφημιστεί, μπαίνει άμεσα σε 15εκ σπίτια, boostάρει πωλήσεις Xbox και Game Pass, όλοι ευχαριστημένοι! Όσο περισσότερο το σκέφτομαι τόσο πιο σίγουρο μου φαίνεται! Επίσης δεν έχει καμία σχέση το The Child με το Fallen Order game.

Mε ένα χρόνο είδη στην Αμερική και Καναδά + τις χώρες στην Ευρώπη που έχει λανσαριστεί πιστεύω ότι δεν θα boostάρει  ίδωμεν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Έτοιμοι και οι 12 μήνες ΕΑ με <21€ ώστε να προλάβουμε τη μετατροπή 

image.png.3ddbf5b5e492ddb8a061c64fe0fb4ce5.png

image.png.b25be266a8cefbb2239c0292e53a9ee9.png

Ελπίζω να τα μετατρέψουν σωστά γιατί είδες το post μου πιο πάνω. εμένα λέει έγινε η μετατροπή αλλα έβαλαν 3 μήνες μόνο ultimate....

Για τσέκαρε εδώ https://account.microsoft.com/services/

Επεξ/σία από SKRUTZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, SKRUTZ είπε

Ελπίζω να τα μετατρέψουν σωστά γιατί είδες το post μου πιο πάνω. εμένα λέει έγινε η μετατροπή αλλα έβαλαν 3 μήνες μόνο ultimate....

Για τσέκαρε εδώ https://account.microsoft.com/services/

Μου έκανε απευθείας μετατροπή μάλλον. Δεν ξέρω πόσο είχα πριν όμως!!! Έχει κάπου ιστορικό?

image.png.07d8e406078c3531dfa0154bdff3d1d2.png

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...