Προς το περιεχόμενο

Παραγγελια απο aliexpress


dimkechras7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, rafailalexiadis2 είπε

Έχω ψάξει το έχω πλήρωση και από εχθές το απόγευμα με βγάζει αυτό και είναι κολλημένο to de shipped δεν με ήρθε κάτι ότι είναι έτοιμη η ουι την έχουν ετοιμάσει 

Προφανώς πρώτη φορά έκανες αγορά από Κίνα ε;

Σε λιγότερο από 24 ώρες θέλεις να το έχουν πακετάρει και διώξει;;;;

Γενικότερα τα χρήματα σου δεν τα χάνεις ότι και αν συμβεί, αλλά αν δεν έχεις υπομονή (2-3 μήνες) καλύτερα να αποφεύγεις τις αγορές από Κίνα…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν είναι η πρώτη φορά έχω ξανά παραγγείλει πολλές φορές απλά παράγγειλα τώρα και πηγαίνοντας στην σελίδα αυτού για να δω τι άλλο έχει η να δω πχ την παραγγελία δεν με αφήνει και με βγάζει αυτό το πράγματα από της 19 του μήνα και έβαλα να ετέθει γργ σε 10 μέρες δηλαδή και μόλις πατάω επάνω στο προϊόν με βγάζει oops 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λίγο τραγικοί οι χρόνοι τελευταία έ ; 2 μήνες ελάχιστο στα τελευταία 6 πράγματα που έχω αγοράσει απο Κίνα(bangood , ali , wish ) Το τραγικότερο όλων είναι πως πέρνει 1 μήνα να έρθει Ελλάδα και 1-2 μήνες να παραδοθεί μέσα στη χώρα….Να μην πω ότι μερικά δεν θα είχαν παραδοθεί ποτέ Ηράκλειο Κρήτης καθώς (όσοι μένουν εδώ ξέρουν) πήγαν στο κέντρο ΒΙ.ΠΕ και απο κεί μόνο με τηλέφωνο….

Μια απορία έχω εδώ και καιρό..μερικά site δείχνουν αποθήκες EU αλλά ΠΟΤΕ δεν στέλνουν Ελλάδα…Τι φάση ; Στο μόνο προιόν που βρήκα να στέλνουν απο EU Ελλάδα ήταν μια καρέκλα blitzwolf.

Είμαστε τόσο βόθρος που ούτε οι EU πια μας εξυπηρετεί ;
      

Επεξ/σία από Chocobo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...