Προς το περιεχόμενο

Έκπτωση -2€ για παραγγελία από 4€ με κάρτα στο @skroutz foods


carolosjk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με το κουπόνι COFFEE δίνει έκπτωση -2€ στο skroutz foods. Ισχύει για αγορές από 4€ και πάνω και πληρωμή με κάρτα.

Ισχύει μέχρι τέλος Μαρτίου, το είδα στο facebook και σε εμένα πέρασε κανονικά.

(Από οτι είδα πιάνει σε όλα τα μαγαζία, δε χρειάζεται να πάρεις καφέ ή από καφετέρια όπως μπορεί να προϊδεάζει το ίδιο το κουπόνι).

Καλή όρεξη!

 

 

  • Like 7
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διορθωθηκε η ελαχιστη παραγγελια στον τιτλο. Μετα την εκπτωση πρεπει να ειναι πανω απο 4 ευρω, αρα πανω απο 6ευρω η παραγγελια.

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Διορθωθηκε η ελαχιστη παραγγελια στον τιτλο. Μετα την εκπτωση πρεπει να ειναι πανω απο 4 ευρω, αρα πανω απο 6ευρω η παραγγελια.

Ισχύει κανονικά για παραγγελίες 4€ και τις πάει στα 2€. Δε χρειάζεται να φτάσεις τα 4€ μετά την έκπτωση.

image.png.7a289eaf0d2f6cb4adf391b96617a87b.png

 

Επεξ/σία από carolosjk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μεχρι εκει φαινεται οκ, αλλα δεν ειναι: Οταν προχωρησεις σε πεταει εξω και αν ξαναμπεις σου ανεβαζει την ελαχιστη στα 4 ΜΕΤΑ την εκπτωση, δηλαδη πρεπει να εχεις πανω απο 6€ προιοντα στην παραγγελια. Το ειδα σε φιλο πριν λιγα λεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Οταν προχωρησεις σε πεταει εξω και αν ξαναμπεις σου ανεβαζει την ελαχιστη στα 4 ΜΕΤΑ την εκπτωση, δηλαδη πρεπει να εχεις πανω απο 6€ προιοντα στην παραγγελια. Το ειδα σε φιλο πριν λιγα λεπτα.

Περίεργο, με άφησε να παραγγείλω το μεσημέρι με παραγγελία 4.60€ πριν την έκπτωση.

 

Edit: Έστειλα email στο support τους και μου απάντησαν αυτό: 

image.png.c93131252697be1f445eb4457121c3e0.png

Επεξ/σία από carolosjk
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, carolosjk είπε

Περίεργο, με άφησε να παραγγείλω το μεσημέρι με παραγγελία 4.60€ πριν την έκπτωση.

Edit: Έστειλα email στο support τους και μου απάντησαν αυτό: 

  Απόκρυψη περιεχομένων

image.png.c93131252697be1f445eb4457121c3e0.png

Αρα το κανουν μονο στο κουπονι του αλλου θεματος αυτο το κακο "κολπο". "Χαλασε" ο φιλος αυτο το κουπονι για παραγγελια κατι λιγοτερο απο 7 ευρω αφου το αλλο κουπονι ηθελε πανω απο 7-2 και οχι 5-2. Πηγε να τον παρασυρει για μεγαλυτερη αγορα να παρει κατι που δεν ηθελε και του ειπα να δοκιμασει αυτο που ηθελε 1 ευρω υποτιθεται λιγοτερο απο το αλλο. Περιεργο που εχουν διαφορετικες πολιτικες - τροπους "προωθησης" την ιδια στιγμη.  

Το επαναφερω στο παρον κουπονι/θεμα αφου το επιβεβαιωνετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, matrixxx είπε

Αρα το κανουν μονο στο κουπονι του αλλου θεματος αυτο το κακο "κολπο". "Χαλασε" ο φιλος αυτο το κουπονι για παραγγελια κατι λιγοτερο απο 7 ευρω αφου το αλλο κουπονι ηθελε πανω απο 7-2 και οχι 5-2. Πηγε να τον παρασυρει για μεγαλυτερη αγορα να παρει κατι που δεν ηθελε και του ειπα να δοκιμασει αυτο που ηθελε 1 ευρω υποτιθεται λιγοτερο απο το αλλο. Περιεργο που εχουν διαφορετικες πολιτικες - τροπους "προωθησης" την ιδια στιγμη.  

Το επαναφερω στο παρον κουπονι/θεμα αφου το επιβεβαιωνετε.

Εγώ παντός έκανα χθές παραγγελία με τον κωδικό 946 από την εφαρμογή, 2 σουβλάκια 5 ευρώ, -2, τελική 3 ευρώ και εγινε κανονικά.

Αυτό που παρατήρησα όμως είναι ότι αν έβαζα το κουπόνι και δεν ολοκλήρωνα την παραγγελία και πήγαινα πίσω στο μενού ας πούμε τότε μου έδειχνε ότι πρέπει να φτάσω το ελάχιστο όριο παραγγελίας του καταστήματος που ήταν ας πούμε 5 ευρώ ενώ η τελική μου ήταν εκείνη τη στιγμή 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...