Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το ghost perk έχω κάποιες απορίες αν ξέρεις κάποιος ας μου απαντήσει. 1) Όταν πάρεις το loadout σου και καπάκι βάλεις ένα άλλο δευτερο κύριο όπλο το ghost παύει να υφίσταται; 2) με το ghost το uav και το heartbeat sensor σε ανιχνεύουν μόνο όταν είσαι ακίνητος? 3) αν έχεις πάρει το loadout σου πεθάνεις πας gulag και επιτρέψεις η σε αγοράσει η ομάδα σου χάνεις τα perks?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 876
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, kalaxan είπε

Για το ghost perk έχω κάποιες απορίες αν ξέρεις κάποιος ας μου απαντήσει. 1) Όταν πάρεις το loadout σου και καπάκι βάλεις ένα άλλο δευτερο κύριο όπλο το ghost παύει να υφίσταται; 2) με το ghost το uav και το heartbeat sensor σε ανιχνεύουν μόνο όταν είσαι ακίνητος? 3) αν έχεις πάρει το loadout σου πεθάνεις πας gulag και επιτρέψεις η σε αγοράσει η ομάδα σου χάνεις τα perks?

1) Όχι

3)Ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, kalaxan said:

Για το ghost perk έχω κάποιες απορίες αν ξέρεις κάποιος ας μου απαντήσει. 1) Όταν πάρεις το loadout σου και καπάκι βάλεις ένα άλλο δευτερο κύριο όπλο το ghost παύει να υφίσταται; 2) με το ghost το uav και το heartbeat sensor σε ανιχνεύουν μόνο όταν είσαι ακίνητος? 3) αν έχεις πάρει το loadout σου πεθάνεις πας gulag και επιτρέψεις η σε αγοράσει η ομάδα σου χάνεις τα perks?

Με το ghost δεν σε ανιχνευει το uav και το heartbeat sensor ειτε κουνιεσαι ειτε εισαι ακινητος. Μονο to advanced uav σε δειχνει στον χαρτη αλλα ως dot και οχι ως βελακι (το direction δηλαδη).
Υπαρχει ενα bug που δεν γνωριζω αν το διορθωσαν, οπου στο Warzone δεν λειτουργει ολες τις φορες.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο μενα

Χωρις λογο με πεταει στο desktop εχω ψαξει ολο το ιντερνετ εχω κανει πολλες ενεργειες και συνεχιζει τα ιδια

specs i5 4460

16 ram 2400

1060 6gb aorus

500 samsung ssd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σημερα στην παρεα μας κανει ταυτοχρονα quit to game μετα απο μερικα matches και παντα οταν τελειωνει.
Δεν ξερω τι σκατα εχουν κανει, πιθανολογω οτι σχετιζεται με το connection που γυρναει σε bug.

Επεξ/σία από sistah
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mitsakos38 είπε

Καλησπερα και απο μενα

Χωρις λογο με πεταει στο desktop εχω ψαξει ολο το ιντερνετ εχω κανει πολλες ενεργειες και συνεχιζει τα ιδια

specs i5 4460

16 ram 2400

1060 6gb aorus

500 samsung ssd

Στις 11/4/2020 στις 1:26 ΜΜ, ΠΡΟΜΗ είπε

Παιδιά την βοήθειά σας , κάθε φορά που παίζω 5 με 10 λεπτά warzone με πετάει στα windows και κλείνει το game χωρίς κάποια προειδοποίηση . Το αντιμετωπίζετε και εσείς αυτό το πρόβλημα
; Υπάρχει κάποια λύση;;

έκανε και σε μένα το ίδιο, μια λύση που βρήκα και δουλεύει είναι:

1. τρέξε το παιχνίδι και μολις ανοίξει κάνε alt-tab και πήγαινε στο φάκελο του παιχνιδιού και μετονόμασε το αρχείο σε πχ modernwarfare1.exe και πατησε οκ

2. πήγαινε display settings -> graphic settings κάνε browse και βρες το αρχείο που μετονομασες και βάλε στο options high performance.

πρέπει να τα κάνεις καθε φορά που τρέχει το παιχνίδι, σε εμένα δουλεύει και αν δεν τα κανω crasharei σιγουρα, πίστευα να το έφτιαχναν στο season 3 αλλά ακόμη το ίδιο..

επίσης με το καινούργιο patch σε μένα χρησιμοποιεί παρα πολύ cpu ακόμη και στο μενού χωρίς να κάνεις τίποτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ΠΡΟΜΗ είπε

έκανε και σε μένα το ίδιο, μια λύση που βρήκα και δουλεύει είναι:

1. τρέξε το παιχνίδι και μολις ανοίξει κάνε alt-tab και πήγαινε στο φάκελο του παιχνιδιού και μετονόμασε το αρχείο σε πχ modernwarfare1.exe και πατησε οκ

2. πήγαινε display settings -> graphic settings κάνε browse και βρες το αρχείο που μετονομασες και βάλε στο options high performance.

πρέπει να τα κάνεις καθε φορά που τρέχει το παιχνίδι, σε εμένα δουλεύει και αν δεν τα κανω crasharei σιγουρα, πίστευα να το έφτιαχναν στο season 3 αλλά ακόμη το ίδιο..

επίσης με το καινούργιο patch σε μένα χρησιμοποιεί παρα πολύ cpu ακόμη και στο μενού χωρίς να κάνεις τίποτα

Καλησπερα βρηκα ενα bat που το κανει μονο του σας επισυναπτω το link 

https://www.getdroidtips.com/fix-call-of-duty-warzone-crash-desktop-issue/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδια μονο εγω εχω packet loss  και υψηλο latency κλπ τις ωρες αιχμης; Ειδικα απογευμα μετα τις 6-7 αρχιζει και ανεβαινει. Βλεπω τους Αμερικανους στο twitch με 25 latency και με ποναει το κεφαλι

Επεξ/σία από GhostDel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα αληθεια για το γκειμ. οσο ωραιο είναι τοσα πολλα bugs εχει.
Απειρα error διαφορετικα στον καθενα. απειρα crashes ενω παιζεις.

παιζουμε 6 ατομα και ο καθενας εχει κατι καινουργιο να πει την ημερα και ολοι με πολυ καλα pc. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, PaRaNo1d said:

Κριμα αληθεια για το γκειμ. οσο ωραιο είναι τοσα πολλα bugs εχει.
Απειρα error διαφορετικα στον καθενα. απειρα crashes ενω παιζεις.

παιζουμε 6 ατομα και ο καθενας εχει κατι καινουργιο να πει την ημερα και ολοι με πολυ καλα pc. 

Εδώ κανένα πρόβλημα, παίζει μια χαρά και με μέτριο PC

Επεξ/σία από Luciddream
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oι servers ειναι trash, τα μισα games εχουν απειρο lag, επισης το θεμα με τα rpg εχει κουρασει, το καθε bot απλα παιρνει ενα rpg και σκοτωνει, χωρις να προσπαθει καν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, splanis είπε

oι servers ειναι trash, τα μισα games εχουν απειρο lag, επισης το θεμα με τα rpg εχει κουρασει, το καθε bot απλα παιρνει ενα rpg και σκοτωνει, χωρις να προσπαθει καν

2 ειναι οι καρκινοι. RPGs και akimbo revolver(αντε και renetti burst)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

image.png.8025780b215a6b93442ed0079ea8cf01.png

τρωει κανεις error στο loading screen η στο αεροπλανο; ειναι θεμα του γκειμ; επειδη εχω και κατι θεματακια με crashes της 5700xt και τωρα δεν ξερω αν φταιει το παιχνιδι η gpu :P

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/5/2020 στις 2:04 ΜΜ, splanis είπε

image.png.8025780b215a6b93442ed0079ea8cf01.png

τρωει κανεις error στο loading screen η στο αεροπλανο; ειναι θεμα του γκειμ; επειδη εχω και κατι θεματακια με crashes της 5700xt και τωρα δεν ξερω αν φταιει το παιχνιδι η gpu :P

ΦΙΛΕ ΜΕ ΦΟΒΗΖΕΙΣ  ΓΙΑΤΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝEW 5700  KAΡΤΑ  ... ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ..

 

ΚΑΝΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΟΙΣ ΒΡΕΙΣ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ 

 

 

 

* ΜΕ ΤΗΝ 2080 SUPER  ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ LAG KAI ΕRROR  -- πΟΤΕ .. ΜΕ  5-6 ΩΡΕΣ  ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΤΗ ΜΕΡΑ 

Επεξ/σία από xrit86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...