Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο PC οταν  ξεκιναγα να παιξω, μετα απο 3-4 λεπτα μου τερματιζε μονη της η εφαρμογη χωρις error ή καποια  ειδοποιηση. Γνωριζουμε αν φτιαχτηκε αυτο με το Update ή γενικα αν υπαρχει fix?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 876
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει ένα bug όπου μετά από αποτυχημένα efforts για update , πάει να κατεβάσει όλο το game Ξανά από την αρχή.

Επεξ/σία από Vasilius
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Aggeluska είπε

Στο PC οταν  ξεκιναγα να παιξω, μετα απο 3-4 λεπτα μου τερματιζε μονη της η εφαρμογη χωρις error ή καποια  ειδοποιηση. Γνωριζουμε αν φτιαχτηκε αυτο με το Update ή γενικα αν υπαρχει fix?

Εμενα μετά  το update δεν μου το ξανάκανε!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vasilius είπε

Έχει ένα bug όπου μετά από αποτυχημένα efforts για update , πάει να κατεβάσει όλο το game Ξανά από την αρχή.

Το έχουν πάρει χαμπάρι λέει

https://trello.com/c/yGoBa5AX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

στο χα πει, τον φάκελο που θα κάνει install τα παιχνίδι βάλτον να είναι έξω από το battlenet! γιατί αν τον έχεις μέσα, αυτό μόλις περάσει νέα έκδοση θα το σβήσει!

Παρακαλώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γλυτώσαμε το κατέβασμα ολόκληρου του παιχνιδιού , thanks to @xtrmsnpr είχα προνοήσει προ βδομάδας και είχα μεταφέρει εκτός battlenet το installation και για να είμαι σίγουρος έφτιαξα νέο φάκελο, έριξα εκεί το παιχνίδι, άνοιξα το battlenet είδα ότι ειχε κρατήσει την παλιά διαδρομή εγκατάστασης, ωραία, και απλά πάτησα locate game - bingo! Κατεβάζει μόνο 20γίγα. Αλλά από ότι βλέπω έχουν γ@μηθει οι σερβερ και αντί να μαξάρει στα 3.4 κατεβάζει με 1 κόμμα κάτι 

image.png.f7fa2079410730ddc90b12ae28cd3e8b.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσπαθώ εδώ και 2 μέρες να κατεβάσω το update και μου βγάζει διαρκώς server error, δεν έχω μπει πάνω απο 20 λεπτά στο game, τους έστειλα τίκετ στο support μπας και καταφέρω να πάρω κανένα refund...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, tsabasid είπε

Εγώ προσπαθώ εδώ και 2 μέρες να κατεβάσω το update και μου βγάζει διαρκώς server error, δεν έχω μπει πάνω απο 20 λεπτά στο game, τους έστειλα τίκετ στο support μπας και καταφέρω να πάρω κανένα refund...

Πάρε back up το φάκελο εγκατάστασης του παιχνιδιού

και 

διαγραφή battlenet μέσω revo unistaller και τικαρισμένα όλα τα επιμέρους βήματα

refund δε πρόκειται να σου δώσουν ( activision here )

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρόν δεν πρόκειται να ασχοληθώ. Θα δοκιμάσω να ανοίξω και ένα Paypal ticket για refund, και αν δε βγάλω άκρη και από κει τότε βλέπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μολις κατεβασα το game αλλα ενω ολα κομπλε για καποιο μαμημενο λογο πρεπει να πατω το alt για να κανω το οτιδηποτε..πχ για να παω μπροστα πρεπει να παταω alt-w μαζι αλλιως δεν κινειται ο παιχτης.Καμια ιδεα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, xristoss1 είπε

ρε παιδια μολις κατεβασα το game αλλα ενω ολα κομπλε για καποιο μαμημενο λογο πρεπει να πατω το alt για να κανω το οτιδηποτε..πχ για να παω μπροστα πρεπει να παταω alt-w μαζι αλλιως δεν κινειται ο παιχτης.Καμια ιδεα???

reset keybindings 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...