Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, atvelos είπε

Καλησπέρα εμένα μου λέει ότι δεν υποστηρίζει την  κάρτα γραφικών Nvidia Geforce 820m

Υπάρχει τρόπος να το ξεπεράσω?

 η αληθεια ειναι οτι η καρτα που εχεις στο λαπτοπ ειναι πολυ πολυ αδυναμη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 876
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Τετάρτη 4δες στο νέο Season

Μακάρι με την σεζόν να κάνουν και ένα σωστό update.

Προσωπικά μου κανει πολλα disconnect και παγώματα για μερικά δευτερόλεπτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, theo93 είπε

Μακάρι με την σεζόν να κάνουν και ένα σωστό update.

Προσωπικά μου κανει πολλα disconnect και παγώματα για μερικά δευτερόλεπτα. 

Για παγώματα με Textures Normal δεν έχω θέμα. 

Για disconnect: α) update drivers lan/ethernet, β) τσεκαρεις μέσα στο μοντεμ αν είναι ενεργοποιημένο το ΝΑΤ

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Για παγώματα με Textures Normal δεν έχω θέμα. 

Για disconnect: α) update drivers lan/ethernet, β) τσεκαρεις μέσα στο μοντεμ αν είναι ενεργοποιημένο το ΝΑΤ

Έκανα χτές κάποιες αλλαγές στο firewall απο ένα video και δεν είχα κάποιο πρόβλημα, θα κάνω και ότι updates βρώ ώστε να είμαι safe.

Για τα παγώματα πολύ φοβάμαι ότι είναι η ram γιατί στα 8gb πάει περίπου 80%, ενώ η vram της κάρτας με τα settings που έχω είναι κάτω από την μέση.

 

Επεξ/σία από theo93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, theo93 είπε

Έκανα χτές κάποιες αλλαγές στο firewall απο ένα video και δεν είχα κάποιο πρόβλημα, θα κάνω και ότι updates βρώ ώστε να είμαι safe.

Για τα παγώματα πολύ φοβάμαι ότι είναι η ram γιατί στα 8gb πάει περίπου 80%, ενώ η vram της κάρτας με τα settings που έχω είναι κάτω από την μέση.

16gb οπωσδήποτε 

τρώει 12 γιγα σχεδόν το παιχνίδι

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

16gb οπωσδήποτε 

τρώει 12 γιγα σχεδόν το παιχνίδι

Δεν είναι τρομερά μεγάλο νούμερο για κατανάλωση ram;

Ελπίζω όταν περάσει η beta ή σε κανένα update να το φτιάξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι. Όλα τα παιχνίδια τα τελευταία 2-3 χρόνια ζητάνε 16γιγα καθώς μαζί με το λειτουργικό κλπ τρώνε εκεί γύρω στα 10 σύνολο

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, kti23 είπε

image.png.68e919cffae487735db553caa918ea28.png

Unistalled. Κρίμα που έχουν περάσει παραπάνω από 3 μήνες για να ζητήσω paypal refund

 

Εγώ δεν πρόλαβα καν να παίξω το παιχνίδι. Έκανα ένα login 20 λεπτά, μετά το άφησα 2-3 μέρες, και μετά άρχισαν τα θέματα. Άνοιξα τίκετ στο support του Bnet, όπου εξήγησα τι γίνεται και ζήτησα refund. Φυσικά αρνήθηκαν, με την πρόφαση πως πέρασε μεγάλο διάστημα από την αγορά (4-5 μέρες, και ενώ μπορούν  να δουν πως δεν έχω παίξει καθόλου). Έκανα τίκετ στο paypal, και είναι στη φάση που περιμένουν απάντηση από αυτούς. Αν δεν έρθει απάντηση μέσα στο επόμενο πενθήμερο λογικά, λένε πως δικαιώνεται αυτός που έχει κάνει το claim. Άντε να δούμε...  Δεν είναι το οικονομικό το θέμα στην προκειμένη, αλλά η αθλιότητα της συγκεκριμένης εταιρείας που πατώνει όλο και περισσότερο μέρα με τη μέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

41 λεπτά πριν, tsabasid είπε

Εγώ δεν πρόλαβα καν να παίξω το παιχνίδι. Έκανα ένα login 20 λεπτά, μετά το άφησα 2-3 μέρες, και μετά άρχισαν τα θέματα. Άνοιξα τίκετ στο support του Bnet, όπου εξήγησα τι γίνεται και ζήτησα refund. Φυσικά αρνήθηκαν, με την πρόφαση πως πέρασε μεγάλο διάστημα από την αγορά (4-5 μέρες, και ενώ μπορούν  να δουν πως δεν έχω παίξει καθόλου). Έκανα τίκετ στο paypal, και είναι στη φάση που περιμένουν απάντηση από αυτούς. Αν δεν έρθει απάντηση μέσα στο επόμενο πενθήμερο λογικά, λένε πως δικαιώνεται αυτός που έχει κάνει το claim. Άντε να δούμε...  Δεν είναι το οικονομικό το θέμα στην προκειμένη, αλλά η αθλιότητα της συγκεκριμένης εταιρείας που πατώνει όλο και περισσότερο μέρα με τη μέρα...

 

51 λεπτά πριν, kti23 είπε

image.png.68e919cffae487735db553caa918ea28.png

Unistalled. Κρίμα που έχουν περάσει παραπάνω από 3 μήνες για να ζητήσω paypal refund

Refund στο CoD;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...