Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, tsabasid είπε

Ο, τι συμβαίνει με το ένα παιχνίδι συμβαίνει και με το άλλο. Το war zone σαν mod του MW σκέψου το. 

Αυτό το ξέρω απλά νόμιζα ότι το κανονικό CoD είχε ξεπεράσει αυτά τα προβλήματα και τώρα βγήκε το Warzone.

Αν τα έχει και το επι πληρωμή είναι απαράδεκτοι ...

Btw το κατεβάζω και στο Xbox one και ένα test που έπαιξα ήταν πολύ smooth.
Αν κάνω σύνδεση το acc της Blizard με του Xbox one θα έχω και τα lvl μου;

Επεξ/σία από theo93
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/4/2020 στις 12:38 ΜΜ, icy20 είπε

Μετα απο καιρο βιντεακι. Γενικα δεν παιζω πολυ. Οι υποχρεωσεις μας εχουν φαει...

Ωραίες μάχες, εξαιρετικό skill αλλά πολύ άστοχο βρισιδι κ πολύ ανεβασμένο "εγώ" χωρίς λόγο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, bohemis09 είπε

Ωραίες μάχες, εξαιρετικό skill αλλά πολύ άστοχο βρισιδι κ πολύ ανεβασμένο "εγώ" χωρίς λόγο. 

Θα διαφωνησω σε 2 πραγματα. Στο σκιλλ και στο εγω. Το αντιθετο. Σκουπιδι ειμαι και το λεω καθε στιγμη που παιζω. Απλα ειμαι rager... Απο που συμπερανες οτι νομιζω οτι καποιος ειμαι? Δεν ρωτάω εριστικα απλα για να καταλαβω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, icy20 είπε

Θα διαφωνησω σε 2 πραγματα. Στο σκιλλ και στο εγω. Το αντιθετο. Σκουπιδι ειμαι και το λεω καθε στιγμη που παιζω. Απλα ειμαι rager... Απο που συμπερανες οτι νομιζω οτι καποιος ειμαι? Δεν ρωτάω εριστικα απλα για να καταλαβω

icy μη ακους ... δωσε λιγο πονο ακομα για εμας τους φανζ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/3/2020 στις 2:13 ΜΜ, lnwolfgr είπε

Είναι κανείς για plunder?

Μου έχουν σπάσει τα νεύρα με τους τύπους που πετυχαίνω.

STRATEGY

 

Εγω για Plunder...

Δυστηχως η πληθωρα κοσμου που σκαει μυτη στο random match ειναι χαλι μαυρο.

Μπαινουν να κανουν sniper σε μια πιστα που η συνεργασια ειναι το παν...

add me και οποιος άλλος επιθυμει για plunder αλλα και Βattle Royale.

Καλη παρεα και παμε παντου!

AisanGR#2165

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, icy20 είπε

Θα διαφωνησω σε 2 πραγματα. Στο σκιλλ και στο εγω. Το αντιθετο. Σκουπιδι ειμαι και το λεω καθε στιγμη που παιζω. Απλα ειμαι rager... Απο που συμπερανες οτι νομιζω οτι καποιος ειμαι? Δεν ρωτάω εριστικα απλα για να καταλαβω

Σε πολλές σκηνές στο βίντεο σου αναφέρεις το ποσό καλός είσαι, με επιφωνήματα, προφανώς. Άσε τους άλλους να το κρίνουν. Φιλικά

Επεξ/σία από bohemis09
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, bohemis09 είπε

Σε πολλές σκηνές στο βίντεο σου αναφέρεις το ποσό καλός είσαι, με επιφωνήματα, προφανώς. Άσε τους άλλους να το κρίνουν. Φιλικά

Εκατσα και το ξαναειδα. Προφανως εννοεις εκει που πηρα 4 down με squad wipe σε ενα hangar. Ενταξει in the heat of the moment λες πολλα. Ειμαι tryhard τερμα και ας failαρω τις περισσοτερες φορες. Παιζω παντα rush. Μαλλον δεν εχεις δει ατομα με arrogance μου φαινεται αν κρινεις οτι εχω μεγαλο εγω επειδη ειπα σε 1 σημειο σας εσκισα (αλλο ειπα αλλα δεν μπορω να το γραψω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, bohemis09 είπε

Σε πολλές σκηνές στο βίντεο σου αναφέρεις το ποσό καλός είσαι, με επιφωνήματα, προφανώς. Άσε τους άλλους να το κρίνουν. Φιλικά

 

Πολύ ατυχή τα σχόλια σου. Το συγκεκριμένο είδος παιχνιδιού υπάρχει για να τριγκάρει αυτές ακριβώς  τις αντιδράσεις που κριτικάρεις. Οι μόνοι που το βλέπουν ως ρουτίνα τελείως, είναι οι πραγματικά OP παίκτες, οι οποίοι έχουν  συνηθίσει να κάνουν dominate το game...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tsabasid είπε

Πολύ ατυχή τα σχόλια σου. Το συγκεκριμένο είδος παιχνιδιού υπάρχει για να τριγκάρει αυτές ακριβώς  τις αντιδράσεις που κριτικάρεις. Οι μόνοι που το βλέπουν ως ρουτίνα τελείως, είναι οι πραγματικά OP παίκτες, οι οποίοι έχουν  συνηθίσει να κάνουν dominate το game...

Το παιχνίδι δεν είναι καν competitive για να υπάρχουν τέτοιες αντιδράσεις, το τελείως αντίθετο μάλιστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, kti23 είπε

Το παιχνίδι δεν είναι καν competitive για να υπάρχουν τέτοιες αντιδράσεις, το τελείως αντίθετο μάλιστα

Δεν ειναι μονο το CS - COD4 κτλ competitive. Το τι ειναι competitive ,για τον καθενα μας , ειναι πολυ σχετικο .

Στα μεγαλα-γνωστα games  το τι ειναι competitive καθοριζεται δυστυχως απο μεγαλους παιχτες και streamers . Αν πει ο shroud οτι το cod δεν ειναι competitive γιατι εχει μικρο bitrate ο server , και τα οπλα ειναι unblanced τοτε τελος, για τους περισσοτερους δεν ειναι competitive .

Το θεμα ειναι τι και πόσο θεωρει  καποιος κατι  competitive και τι του αρεσει να παιζει . Υπαρχουν πολλα παιχνιδια που ειναι σε εναν βαθμο  competitive   . Για παραδειγμα, πριν καμια 8ρα χρονια επαιζα το πιο unbalanced παιχνιδι , το Smite . Εκει εβλεπα καθε βδομαδα τουρνουα με χιλιαρικα buy in και τυπους να κανουν καθε μερα 10 ωρες προπονηση  . Για εμενα λοιπον( και αλλους πολλους) το smite δεν ηταν competitive, για καποιους ομως ηταν .

Μερικα παραξενα παιχνιδια competitive (FOR FUN )

το betting sport του future  😄

1.2 αποδοση στους μαυρους

ελπιζουμε να μπει cosmote tv, να αποκτησουν νοημα τα μεσημερια μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε παιδιά λες και δεν τρολλαρουμε ή δε βρίζουμε πάνω στο παιχνίδι για πλάκα . Εγώ οπότε ξεπαστρεφω κάποιον στο Γκουλάγκ βρίζει. Ότι καλύτερο το πώς κάνουν χααχαχχα

Ή γενικά όταν σκοτώνεις. Ε και γω τρολλαρω. Στη φύση μας είναι ρε. Ζήστε το, καραντίνα έχουμε παίζουμε τρολλαρουμε γελάμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...