Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.gameworld.gr/component/content/article/180-fps/39106-η-ελληνική-σημαία-στο-call-of-duty-warzone/#fieldsTab

Τραγικοί που έχουν κάτι ανύπαρκτες χώρες κ όχι εμάς μετά από τόσο καιρό,όσον αφορά το plunder ευελπιστώ να έχει επιλογη 3 η 4αδα με 2 είναι τραγικό πάνω που είσαι σε ένα μέρος σωστό με σακιά πεθενεις με τον συμπαίχτη κ σε βγάζει πολύ μακρυά,συν ότι το loot υπερέχει συν ότι φεύγει ο κόσμος και ψάχνεις σε όλο το χαρτί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, babis13 είπε

https://www.gameworld.gr/component/content/article/180-fps/39106-η-ελληνική-σημαία-στο-call-of-duty-warzone/#fieldsTab

Τραγικοί που έχουν κάτι ανύπαρκτες χώρες κ όχι εμάς μετά από τόσο καιρό,όσον αφορά το plunder ευελπιστώ να έχει επιλογη 3 η 4αδα με 2 είναι τραγικό πάνω που είσαι σε ένα μέρος σωστό με σακιά πεθενεις με τον συμπαίχτη κ σε βγάζει πολύ μακρυά,συν ότι το loot υπερέχει συν ότι φεύγει ο κόσμος και ψάχνεις σε όλο το χαρτί...

Το ποστ σβήστηκε λόγω του τρόπου που εκφράστηκε.

Τώρα το πόσο σημαντικό είναι να υπάρχει μια σημαία στο banner ενός παιχνιδιού είναι υποκειμενικό υποθέτω.

Σε λάθος σημεία μας πιάνει η περηφάνια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι καταντάει εκνευριστικό σιγα σιγα με τόσο κακό ήχο, σκάει ο άλλος από ταράτσα πίσω σ στο μισο μέτρο, σε πυροβολήσει και ακομα δεν μπορείς να καταλάβεις ποτέ ήρθε κ που είναι, και εκτός αυτού το σπάμαρισμα στις ρουκέτες και όποιον πάρει ο χάρος δεν λέγεται αυτές τις μέρες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Metaksas είπε

Το παιχνίδι καταντάει εκνευριστικό σιγα σιγα με τόσο κακό ήχο, σκάει ο άλλος από ταράτσα πίσω σ στο μισο μέτρο, σε πυροβολήσει και ακομα δεν μπορείς να καταλάβεις ποτέ ήρθε κ που είναι, και εκτός αυτού το σπάμαρισμα στις ρουκέτες και όποιον πάρει ο χάρος δεν λέγεται αυτές τις μέρες!!!!

Οι ρουκέτες nerfαριστηκαν μετά το τελευταίο update και αν έχεις full armor απλά στην διαλύει δεν πεθαίνεις κατευθείαν όπως πριν. Θα συμφωνήσω μέχρι σε ένα σημείο αλλά από την άλλη έχουν και τα καλά τους πχ όταν καταλαβαίνεις ότι είναι καμπερωμένα 3-4 άτομα σε ένα κτίριο και με τις ρουκέτες είναι εύκολο να τους σκοτώσεις.

Από την άλλη αν θέλουμε να βλέπουμε λιγότερες ρουκέτες, θα πρέπει να αλλάξουν οι class πράγμα αδύνατο. Για παράδειγμα στην class του ghost τι θα επιλέξεις για δεύτερο όπλο αν δεν πάρεις rpg? Θα μου πεις κατέβασε 2 loadouts drops και κράτα όπλα από το πρώτο όταν είναι να αλλάξεις σε ghost. Αλλά και πάλι δεν είναι αυτό λύση, καθώς σε πόσα παιχνίδια έχεις την ευκαιρία να πάρεις δύο loadouts? Ειδικά όταν σπονάρεις από gulag και είναι τελευταίοι κύκλοι δεν έχεις επιλογές. 

Εμένα το παράπονο μου έχει να κάνει με τους servers. Παίζω στα 80 ms, μένω επαρχία με 50άρα γραμμή (όταν σε άλλα παιχνίδια όπως πχ στο pubg/apex έχω 50 και 70 αντίστοιχα). Επίσης, όταν παίζω με φίλους μου από Αγγλία φτάνει 120 με 130 ms παρ όλο που είναι Ευρώπη και κάνει το παιχνίδι unplayable.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, otello_gr είπε

Οι ρουκέτες nerfαριστηκαν μετά το τελευταίο update και αν έχεις full armor απλά στην διαλύει δεν πεθαίνεις κατευθείαν όπως πριν. Θα συμφωνήσω μέχρι σε ένα σημείο αλλά από την άλλη έχουν και τα καλά τους πχ όταν καταλαβαίνεις ότι είναι καμπερωμένα 3-4 άτομα σε ένα κτίριο και με τις ρουκέτες είναι εύκολο να τους σκοτώσεις.

Από την άλλη αν θέλουμε να βλέπουμε λιγότερες ρουκέτες, θα πρέπει να αλλάξουν οι class πράγμα αδύνατο. Για παράδειγμα στην class του ghost τι θα επιλέξεις για δεύτερο όπλο αν δεν πάρεις rpg? Θα μου πεις κατέβασε 2 loadouts drops και κράτα όπλα από το πρώτο όταν είναι να αλλάξεις σε ghost. Αλλά και πάλι δεν είναι αυτό λύση, καθώς σε πόσα παιχνίδια έχεις την ευκαιρία να πάρεις δύο loadouts? Ειδικά όταν σπονάρεις από gulag και είναι τελευταίοι κύκλοι δεν έχεις επιλογές. 

Εμένα το παράπονο μου έχει να κάνει με τους servers. Παίζω στα 80 ms, μένω επαρχία με 50άρα γραμμή (όταν σε άλλα παιχνίδια όπως πχ στο pubg/apex έχω 50 και 70 αντίστοιχα). Επίσης, όταν παίζω με φίλους μου από Αγγλία φτάνει 120 με 130 ms παρ όλο που είναι Ευρώπη και κάνει το παιχνίδι unplayable.

Κατεβασε akimbo renetti burst η akimbo revolver snakeshot και σου ξαναλεω αν θες αλλο κοντινο οπλο :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, icy20 είπε

Κατεβασε akimbo renetti burst η akimbo revolver snakeshot και σου ξαναλεω αν θες αλλο κοντινο οπλο :P

Να πω την αλήθεια δεν έχω ακόμα loadout με akimbo, θα το κάνω σύντομα, αλλά το mp7 δεν το αλλάζω με τίποτα, ψεκάζει οτι κινείται, κοντά και μακριά και συμφέρει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/4/2020 στις 3:04 ΜΜ, sistah είπε

@xtrmsnpr Aν καταλαβαινω σωστα, σημερα στις 20:00 αλλαζει το playlist και θα εχουμε  Plunder Trios.
https://blog.activision.com/call-of-duty/2020-04/This-Week-in-Call-of-Duty-April-20

This week Warzone players can jump into Battle Royale Quads, Trios, or Solos. Or collect Cash and take out the enemy in Plunder Trios. With unique teamwork or dreamwork (for Solos) strategies to win each mode, you may pick up some tips for your next match in Warzone that might help you secure victory. Watch this week with the community and see epic highlights that might be worthy of a Call of Duty top play (#CODTopPlays) in #LivefromWarzone. 

 

γαμω ρε blizzard τα τριο σου,δε θέλουμε τριο στο παιχνίδι..στη κρεβάτι τα θέλουμε στο παιχνίδι θέλουμε 4αδα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, otello_gr είπε

Οι ρουκέτες nerfαριστηκαν μετά το τελευταίο update και αν έχεις full armor απλά στην διαλύει δεν πεθαίνεις κατευθείαν όπως πριν. Θα συμφωνήσω μέχρι σε ένα σημείο αλλά από την άλλη έχουν και τα καλά τους πχ όταν καταλαβαίνεις ότι είναι καμπερωμένα 3-4 άτομα σε ένα κτίριο και με τις ρουκέτες είναι εύκολο να τους σκοτώσεις.

Από την άλλη αν θέλουμε να βλέπουμε λιγότερες ρουκέτες, θα πρέπει να αλλάξουν οι class πράγμα αδύνατο. Για παράδειγμα στην class του ghost τι θα επιλέξεις για δεύτερο όπλο αν δεν πάρεις rpg? Θα μου πεις κατέβασε 2 loadouts drops και κράτα όπλα από το πρώτο όταν είναι να αλλάξεις σε ghost. Αλλά και πάλι δεν είναι αυτό λύση, καθώς σε πόσα παιχνίδια έχεις την ευκαιρία να πάρεις δύο loadouts? Ειδικά όταν σπονάρεις από gulag και είναι τελευταίοι κύκλοι δεν έχεις επιλογές. 

Εμένα το παράπονο μου έχει να κάνει με τους servers. Παίζω στα 80 ms, μένω επαρχία με 50άρα γραμμή (όταν σε άλλα παιχνίδια όπως πχ στο pubg/apex έχω 50 και 70 αντίστοιχα). Επίσης, όταν παίζω με φίλους μου από Αγγλία φτάνει 120 με 130 ms παρ όλο που είναι Ευρώπη και κάνει το παιχνίδι unplayable.

@@ νερφαρίστηκαν 2 φορες πέθανα σήμερα απο ρόκετ full hp και eod. Είναι τελείως χαζό ένα τόσο uskilled όπλο να είναι τόσο δυνατό, εδώ δεν χρειάζεται ρεαλισμός, χρειάζεται balancing. Θέλει nerf σε damage, range, reload time, rocket capacity, ιδανικά να θέλει overkill για το rpg 

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, splanis είπε

@@ νερφαρίστηκαν 2 φορες πέθανα σήμερα απο ρόκετ full hp και eod. Είναι τελείως χαζό ένα τόσο uskilled όπλο να είναι τόσο δυνατό, εδώ δεν χρειάζεται ρεαλισμός, χρειάζεται balancing. Θέλει nerf σε damage, range, reload time, rocket capacity, ιδανικά να θέλει overkill για το rpg 

Οδηγούσες όχημα ή ήσουν δίπλα του; Δεν σε ρίχνουν πλέον οι ρουκέτες με τη μία. Το βλέπω και από μένα οταν με βαράνε αλλά και όταν ρίχνω εγώ  

8 ώρες πριν, icy20 είπε

Για 1-2 ατομα σε κοντινη αποσταση το mp5 το ξεφτιλιζει. Απλα το mp7 εχει τον 60αρη γεμιστηρα και μπορεις και 3 να παρεις...

Ναι αλλά το mp7 μόνο που δεν snipαρει και είναι καλύτερο all around από το mp5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...