Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια μετα απο καιρο καταφερα να φτιαξω καινουργιο pc και κατεβασα το παιχνιδι αφου το ειχα παιξει στο play να συνεχισω το καψιμο.Οταν ομως εκανα register για να το κατεβασω δημιουργησα καινουργιο λογαριασμο τον οποιο δεν μπορω να κανω unlink ετσι ωστε να συνδεσω αυτον απο το playstation.Eχει κανεις παρομοια εμπειρια ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 876
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, mak33 είπε

Καλησπερα παιδια μετα απο καιρο καταφερα να φτιαξω καινουργιο pc και κατεβασα το παιχνιδι αφου το ειχα παιξει στο play να συνεχισω το καψιμο.Οταν ομως εκανα register για να το κατεβασω δημιουργησα καινουργιο λογαριασμο τον οποιο δεν μπορω να κανω unlink ετσι ωστε να συνδεσω αυτον απο το playstation.Eχει κανεις παρομοια εμπειρια ? 

Αν μπείς στο site του CoD έχει να συνδέσεις τους λογαριασμούς σου(ps, battlenet, xbox κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, theo93 είπε

Αν μπείς στο site του CoD έχει να συνδέσεις τους λογαριασμούς σου(ps, battlenet, xbox κτλ)

Σε ευχαριστω για την απαντηση σου αλλα εχω συνδεσει ηδη τον λογαριασμο του ps αλλα μεσα στο παιχνιδι μου δειχνει τον καινουργιο. Υπαρχει καποιος που να γνωριζει καποιο τροπο η τουλαχιστον πως θα επικοινωνησω με το τεχνικο τμημα της activision γιατι η υποστηριξη στο site της ειναι αστεια?

Επεξ/σία από mak33
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μονο στα custom games εχει αυτες τις επιλογες αν δεν απατωμαι, γι'αυτο και ειναι ολα ξεκλειδωτα.
Γενικα, τα default ειναι διαφορα class οπλων που εχουν βαλει για να εξοικειωνεσαι. Στα custom βαζεις τα οπλα και Perks που θες, με οτι attachments σε βολευουν.

Επεξ/σία από sistah
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάμε μια τα νέα της ημέρας.

tumblr_omlswxu4xb1r3sixco6_250.gif

IMG_20200428_071949.jpg

Fix for a bug where PC players using a Vega64 GPU could see corrupted outlines around their character models and weapons.

Fix for a bug where selecting the USEF 1 skin for the Mil-Sim Operator appears as the default skin in Co-op

Adjusted the speed and sizing of the circle in Warzone

Fix for a bug where completing the completionist challenges for the SKS are unlocking the associated camos for the Renetti

Fix for a bug where unlocking camos for the SKS was inconsistent with other camo challenges for marksman rifles

Fixed a bug where the “Hard Wired” skin for Alex would appear in thermals while Cold Blooded is equipped

Fixed a bug where some watches were appearing the wrong direction when gesturing

Fixed a bug where players could lose the option to pick their favourite Faction in the Operator menu

Fixed a bug where white lighting could be seen while moving or firing a weapon near specific locations

~ 15gb patch size 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1️⃣ Ποιο είναι το καλύτερο όπλο για κοντά;

2️⃣ Ποιο όπλο είναι καλύτερο για μακρυά;

3️⃣ Σε μια σημείο του χάρτη πέφτετε; 

4️⃣ Ποιο είναι το αγαπημένο σας όπλο που δεν θα το αλλάζατε; 

5️⃣ Τι εξαρτήματα βάζετε στα όπλα σας που θα είναι χρήσιμα; 

6️⃣ Συμβουλές για νέους; 

7️⃣ Πείτε τα username σας στο παιχνίδι 🎮

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Gamers_st said:

2️⃣ Ποιο όπλο είναι καλύτερο για μακρυά;

3️⃣ Σε μια σημείο του χάρτη πέφτετε; 

2) Σχετικό αυτό, τι σημαίνει μακριά? Έχει νόημα να παλεύεις να χτυπήσεις κάποιον στα 400+ μέτρα κινδυνεύοντας να σε δουν που βρίσκεσαι? Συνήθως στις αποστάσεις που αξίζει να παίξεις, δεν είναι τόσο αναγκαία τα Sniper, και με άλλα όπλα γίνεται η δουλειά. Τα sniper πάντως 3 είναι, HDR + AX50 είναι πάνω κάτω ίδια, το Dragunov δεν το χω ανεβάσει αρκετά για να έχω άποψη αλλά δεν νομίζω ότι συγκρίνεται με τα άλλα δύο.

3) Έξω απτον κύκλο, γιατί είμαι κότα 😛

Επεξ/σία από Luciddream
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Luciddream είπε

2) Σχετικό αυτό, τι σημαίνει μακριά? Έχει νόημα να παλεύεις να χτυπήσεις κάποιον στα 400+ μέτρα κινδυνεύοντας να σε δουν που βρίσκεσαι? Συνήθως στις αποστάσεις που αξίζει να παίξεις, δεν είναι τόσο αναγκαία τα Sniper, και με άλλα όπλα γίνεται η δουλειά. Τα sniper πάντως 3 είναι, HDR + AX50 είναι πάνω κάτω ίδια, το Dragunov δεν το χω ανεβάσει αρκετά για να έχω άποψη αλλά δεν νομίζω ότι συγκρίνεται με τα άλλα δύο.

3) Έξω απτον κύκλο, γιατί είμαι κότα 😛

Ποιο είναι το αγαπημένο μου σου όπλο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω αν αλλάξετε σε NA σερβερ συνεχίζει να κατεβαζει με ίσως καλύτερη ταχύτητα μιας και δεν έχουν τα ίδια θέματα με τους ευρωπαϊκούς. Απλά πριν παίξετε ξαναλλαζετε σε eu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...