Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Μόλις τώρα, 7nisiotis είπε

Για να μη βγάζουν όλοι custom loadout στα πρώτα 5 λεπτά. Να γίνει πιο fair ώστε να παλεύεις με ότι σου δίνει το παιχνίδι, τουλάχιστον για την αρχή και για το redeploy phase. 

μολις εγινε unplayable το game, δεν μπορεις να κανεις buy τον συμπαικτη τωρα αφου τα crate δεν δινουν λεφτα

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 876
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, splanis είπε

μολις εγινε unplayable το game, δεν μπορεις να κανεις buy τον συμπαικτη τωρα αφου τα crate δεν δινουν λεφτα

Ναι σε προκαλεί ώστε να τρέξεις να κάνεις τα "objectives" ή να τα πάρεις από το ψοφιο κουφάρι όσων σκοτώσεις

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ναι σε προκαλεί ώστε να τρέξεις να κάνεις τα "objectives" ή να τα πάρεις από το ψοφιο κουφάρι όσων σκοτώσεις

δεν καταλαβαινω την γκρινια για το loadout, ηταν μακραν το καλυτερο π ειχε αυτο το γκειμ, δλδ οτι δεν παιζοταν στο luck και στο loot, κριμα παμε για valorant τωρα

Επεξ/σία από splanis
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, splanis είπε

δεν καταλαβαινω την γκρινια για το loadout, ηταν μακραν το καλυτερο π ειχε αυτο το γκειμ, δλδ οτι δεν παιζοταν στο luck και στο loot, κριμα παμε για valorant τωρα

Valorant ψιλοβαρετο μου φάνηκε , δεν το παίζει βέβαια και η παρέα μου δεν έχει κλειδί κανείς οπότε δε ξέρω πώς είναι με παρέα. Τα αλλάζουν συχνά αυτά με την οικονομία στο παιχνίδι. Αύριο μεθαύριο μπορεί να βγει μινι ενημέρωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Valorant ψιλοβαρετο μου φάνηκε , δεν το παίζει βέβαια και η παρέα μου δεν έχει κλειδί κανείς οπότε δε ξέρω πώς είναι με παρέα. Τα αλλάζουν συχνά αυτά με την οικονομία στο παιχνίδι. Αύριο μεθαύριο μπορεί να βγει μινι ενημέρωση. 

ωραιο ειναι αν εχεις παρεα , ελπιζω να το αλλαξουν αυτο με τα λεφτα γιατι δεν εχει κανενα νοηματο παιχνιδι ετσι επαιζα πριν, ειχα πεθανει και ο δικος μου ειχε λουταρει 100 σπιτια και ειχε 1000$ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.facebook.com/107909177467680/posts/140718477520083/

Πώς βάζουν aimbot σε κονσολες?jtag κονσόλες?

Υ.γ. μακάρι φαλημεντο στην ακτιvision π ξαφνικά λέει έχω λάθος version παιχνιδιού κ με αναγκάζει να κατεβάσω ξανά 192gb:p

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giannis22k είπε

Για καποιο λογο στο custom loadout δεν μου εχει επιλογές στο secondary weapon οπως smgs,lmgs,snipers κλπ αλλα μονο launchers ενω πριν μπορουσα να επιλεξω

εχεις βαλει perk overkill??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 hours ago, 7nisiotis said:

Πάντως δεν είχα θέμα με την οικονομία του παιχνιδιού μετά την ενημέρωση.

Το νέο boundy, μπήκε και το έβγαλαν το πρωί; WTF

Πάλι καλά, ελπίζω να μην ξαναμπεί με αυτον τον τρόπο. Πρώτον ήταν πολύ εύκολο να το πάρεις καταλάθος, δεύτερον το κανονικό bounty είναι πιο ενδιαφέρον. 20 λεπτά πριν το βγάλουν το πήρα καταλάθος, ενώ ήμουν μέσα σε area με άλλες 4-5 ομάδες. Ξαφνικά σκάσανε πάνω μου 2 αυτοκίνητα, 1 ελικόπτερο, τουλάχιστον 3 ομάδες.. Και το λεω αν και το χρησιμοποίησα και successfully 3 φορές σε άλλα Games. Θέλει παραπάνω σκέψη το concept.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα το τελευταίο Update που έγινε έχω παρατηρήσει τα εξής προβλήματα... αργεί υπερβολικά να βρει παιχνίδι ... μπορεί να περιμένω και πέντε λεπτά.. τελικά κάποια στιγμή βρίσκει και μπαίνεις ... στο τέλος εκεί που δείχνει το σκορ πόσους εφαγες πόσοι σε έφαγαν κτλ παγώνει  πάντα και δεν κάνει τίποτα !! τα έχει κανείς αυτά τα προβλήματα ή μόνο εγώ τα έχω ????              

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...