Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 876
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 ώρες πριν, stratigos24 είπε

Σου έχει για μελλοντικά.

Εγώ βρήκα τρόπο μέσω registry να το κρατήσεις χωρίς updates, αλλά είπα άστο καλύτερα και έβαλα να ξανα ψάξει για update σε ένα μήνα και έχω βάλει υπενθύμιση 2 μέρες πριν τελειώσει ο μήνας και να το παρατείνω άλλον ένα μήνα. :P 

Δωσε λιγο τα φωτα σου τι ακριβως κανεις με το registry? (pm για να μη βγαινουμε οφτοπικ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους, 

Πήρα πρόσφατα 3060 Ti και έχω έναν Ryzen 5 3600, βάζω που λέτε να παίξω το warzone σε ανθρώπινα γραφικά και είμαι κολλημένος στα 90-100fps. Το περίεργο είναι πως όσα settings έχω δοκιμάσει (rtx on/off, textures high/low κτλ) πάντα μένω με μαξ 100-110fps. Ανάλυση 1440p. 

Modern Warfare Multiplayer έχω πιάσει και 170 και στο Cold War ακόμα περισσότερα. 

Τι θεωρείτε πως μπορεί να φταίει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, giannisclient2 είπε

Καλησπέρα σε όλους, 

Πήρα πρόσφατα 3060 Ti και έχω έναν Ryzen 5 3600, βάζω που λέτε να παίξω το warzone σε ανθρώπινα γραφικά και είμαι κολλημένος στα 90-100fps. Το περίεργο είναι πως όσα settings έχω δοκιμάσει (rtx on/off, textures high/low κτλ) πάντα μένω με μαξ 100-110fps. Ανάλυση 1440p. 

Modern Warfare Multiplayer έχω πιάσει και 170 και στο Cold War ακόμα περισσότερα. 

Τι θεωρείτε πως μπορεί να φταίει; 

Δλδ θες να μου πεις απο 100 fps και πανω μπορεις να καταλαβεις διαφορα στα ματια σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, giannisclient2 είπε

Καλησπέρα σε όλους, 

Πήρα πρόσφατα 3060 Ti και έχω έναν Ryzen 5 3600, βάζω που λέτε να παίξω το warzone σε ανθρώπινα γραφικά και είμαι κολλημένος στα 90-100fps. Το περίεργο είναι πως όσα settings έχω δοκιμάσει (rtx on/off, textures high/low κτλ) πάντα μένω με μαξ 100-110fps. Ανάλυση 1440p. 

Modern Warfare Multiplayer έχω πιάσει και 170 και στο Cold War ακόμα περισσότερα. 

Τι θεωρείτε πως μπορεί να φταίει; 

Kαλά και εμένα πάει απο 90-135 fps variable με το ίδιο setup. Ο χαρτης του Warzone δεν είναι ίδιος με του multiplayer υποθέτω, για να εστιασούμε με ότι μπορεί να συνεπάγεται αυτό....

Επεξ/σία από Tantalord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgosmcmc είπε

Δωσε λιγο τα φωτα σου τι ακριβως κανεις με το registry? (pm για να μη βγαινουμε οφτοπικ)

Το βάζω εδώ και σταματάω το offtopic. Λέει τους τρόπους, έχει και με registry.

https://www.windowscentral.com/how-stop-updates-installing-automatically-windows-10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/12/2020 στις 9:18 ΜΜ, giorgosmcmc είπε

Δλδ θες να μου πεις απο 100 fps και πανω μπορεις να καταλαβεις διαφορα στα ματια σου?

Ναι έχει μεγάλη διαφορά από τα 100 στα 150 είναι πολύ ποιο smooth το game. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα θεματάκι με το παιχνίδι. Στους operators όλα τα mission’s είναι κλειδωμένα και δεν μπορώ να ξεκλειδώσω skins. Ακόμα και σε αυτά που λέει ότι ξεκλειδώνει στο τάδε επίπεδο battle pass και εκείνα είναι κλειστά. Εγώ αγορασμένο battle pass αν παίζει κάποιο ρολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 31/12/2020 στις 5:22 ΜΜ, FORIS78 είπε

Εχει από χτες το βράδυ που  κρασαρει μόλις παω να ανοίξω graphics options

με error code 0x0000000144de5736 8425941 0xc0000005

Μην αγχώνεσαι. Το παιχνίδι από μόνο του είναι είναι ένα virus για το pc

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν φτιάξουν αυτή την ανυπέρβλητη συμπεριφορά του "ζεύγους" Dmr- mac10, το παιχνίδι θα χάσει το δρόμο του....

μιλάμε ότι το 90% παίζει με αυτο το ζεύγος κ όλα τα υπόλοιπα όπλα απλά δεν τα ακουμπάνε καν, απίστευτα ενοχλητικό...

επίσης χάνεται και το "solo mode" σε υπερβολικό βαθμό  δεν παίζεται πλέον. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...