Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 876
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Και τι να παίξεις τώρα..Δεν υπάρχει τίποτα..Το Enlisted που είδα λίγο δεν έχει recoil πουθενά.

λαθος παραθεση

Επεξ/σία από panoskatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια, μηπως ξερει καποιος γιατι μου βγαζει αυτο το σφαλμα?   

 

 εγκατεστησα το παιχνιδι μεσω του App Battle.net, πριν καμια 15αρια μερες. αφου εγκατασταθηκε, το ανοιξα το παιχνιδι επαιξα λιγο να παρω μια ιδεα πως ειναι, και μετα το εκλεισα.  

προχτες που πηγα παλι να το ξανανοιξω να χαζεψω λιγο, δεν ανοιγε και μου εβγαζε αυτο το σφαλμα..!   εχω κανει Updates, και παιχνιδιου, και στους Ati Drivers. παλι το ιδιο σφαλμα. 

εκανα Scan +repair...... δεν διορθωθηκε τπτ...!!  

145701994_861452504616854_4329628390529696930_n.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, cabdik said:

προχτες που πηγα παλι να το ξανανοιξω να χαζεψω λιγο, δεν ανοιγε και μου εβγαζε αυτο το σφαλμα..!   εχω κανει Updates, και παιχνιδιου, και στους Ati Drivers. παλι το ιδιο σφαλμα.

Τι AMD drivers έχεις? Εγώ τους τελευταίους τους έβγαλα μέσα σε 5 λεπτά απτην εγκατάσταση. Βάλε 21.1.1 καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Luciddream είπε

Τι AMD drivers έχεις? Εγώ τους τελευταίους τους έβγαλα μέσα σε 5 λεπτά απτην εγκατάσταση. Βάλε 21.1.1 καλύτερα.

ειχα και τους 20,12,1 πριν κανω update, και παλι τα ιδια εκανε, γι αυτο αλλωστε αναβαθμισα κα ιτους drivers. μπας και ξεκολλησει....!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες μεγάλη προσοχή. Να διπλοτσεκαρετε εάν έχετε 2-step verification+ sms protection στο λογαριασμό σας καθώς και εάν δεν έχετε ισχυρό κωδικό καλό θα κάνετε να τον αλλάξετε. Βλέπω σήμερα κάποιος προσπάθησε να μου κλέψει το λογαριασμό. Ήρθαν μηνύματα reset password ενώ δεν το είχα ζητήσει, οπότε κατάλαβα ότι κάτι δε πάει καλά καθώς το μεσημέρι ήμουν συνδεδεμένος μέσα κανονικά.

Το απόγευμα ενώ έγραφα σωστά τον κωδικό δεν έμπαινε. Τσεκαρω μέιλ και βλέπω 2 μηνύματα αίτησης reset καθώς και άρνηση να συνδεθεί με τον κωδικό πρόσβασης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, 7nisiotis said:

Το απόγευμα ενώ έγραφα σωστά τον κωδικό δεν έμπαινε. Τσεκαρω μέιλ και βλέπω 2 μηνύματα αίτησης reset καθώς και άρνηση να συνδεθεί με τον κωδικό πρόσβασης. 

Δεν κατάλαβα έβαζες σωστά τον κώδικό και γιατί δεν έμπαινε? Κατάφερε να στο κλέψει? Μήπως έχεις κάποιο εύκολο username? Μπορεί κάποιος να μπέρδεψε το username του και να προσπάθησε να κάνει reset password

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είπα και εγώ να δοκιμάσω το game μιας και βαρέθηκα το apex , assasins odyssey και cyberpunk που εχω αυτη την στιγμη εγκατεστημένα. Tο πρόβλημα είναι οτι εχει πολύ λαγκ, πολλά κολήματα χωρίς λογο.  Παίζω με ping στο 70-80 και τα έχω ολα low και χαμηλή ανάλυση μήπως δεν το σήκωνε το pc μου αλλά τίποτα. Το παιχνίδι είναι unplayable. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ μήπως φταιει ο σκληρος που ειναι δεκαετίας αν και χλωμό το βλέπω να ειναι αυτο (τα αλλα παιχνιδια τα εχω στον ssd αλλα γεμισε). Mε αλλα games δεν είχα ποτέ θέμα και εχω παιξει πολλά και σε high ρυθμίσεις . Το pc ειναι ryzen 5 , 8 gb ram , rx570 4gb. Μήπως φταίνε οι drivers?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Θα βρουν ποτέ λύση για τα online games ? Η πλάκα είναι ότι με το crossplay κλαίνε και οι κονσολάδες πλέον.

 

Το φταίξιμο πάει σε 3 πλευρες , το τι ποσοστό πάει στην κάθε πλευρά το αφήνω στην κρίση σου.

1) Αυτός που φτιάχνει  το cheat

2) Αυτός που πουλάει το παιχνίδι 

3) Αυτός που xχρησιμοποιεί το cheat

Ο κόσμος του online gaming είναι και ένας μικροκοσμος  που αντικατοπτριζει τον πραγματικό . 

Απο την άλλη αν αναλογιστείς ποιοι μπορούν να φτιάχνουν τα cheat και τι μπορεί να κερδίζουν απο αυτα είναι δυσκολο εως απίθανο να σταματήσει ( το cheat)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panoskatos είπε

Το φταίξιμο πάει σε 3 πλευρες , το τι ποσοστό πάει στην κάθε πλευρά το αφήνω στην κρίση σου.

1) Αυτός που φτιάχνει  το cheat

2) Αυτός που πουλάει το παιχνίδι 

3) Αυτός που xχρησιμοποιεί το cheat

Ο κόσμος του online gaming είναι και ένας μικροκοσμος  που αντικατοπτριζει τον πραγματικό . 

Απο την άλλη αν αναλογιστείς ποιοι μπορούν να φτιάχνουν τα cheat και τι μπορεί να κερδίζουν απο αυτα είναι δυσκολο εως απίθανο να σταματήσει ( το cheat)  

1) Αυτός που φτιάχνει  το cheat (15%)

2) Αυτός που πουλάει το παιχνίδι (5%)

3) Αυτός που xχρησιμοποιεί το cheat (80%)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

>>16 ASAP

εχω βάλει ανάλυση  1650*κάτι και  ολα low , δεν νομίζω να φταίει αυτο, αλλα σκεφτόμουν για αναβάθμιση ετσι και αλλιώς οποτε ελπίζω να φτιάξει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/2/2021 στις 9:09 ΜΜ, Angelsnow είπε

Είπα και εγώ να δοκιμάσω το game μιας και βαρέθηκα το apex , assasins odyssey και cyberpunk που εχω αυτη την στιγμη εγκατεστημένα. Tο πρόβλημα είναι οτι εχει πολύ λαγκ, πολλά κολήματα χωρίς λογο.  Παίζω με ping στο 70-80 και τα έχω ολα low και χαμηλή ανάλυση μήπως δεν το σήκωνε το pc μου αλλά τίποτα. Το παιχνίδι είναι unplayable. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ μήπως φταιει ο σκληρος που ειναι δεκαετίας αν και χλωμό το βλέπω να ειναι αυτο (τα αλλα παιχνιδια τα εχω στον ssd αλλα γεμισε). Mε αλλα games δεν είχα ποτέ θέμα και εχω παιξει πολλά και σε high ρυθμίσεις . Το pc ειναι ryzen 5 , 8 gb ram , rx570 4gb. Μήπως φταίνε οι drivers?  

μέσα στις ρυθμίσεις του παιχνιδιού έχει μια μπάρα που δείχνει ΠΟΣΗ vram τρως με τις ρυθμίσεις που κάνεις, εαν είσαι στα κόκκινα και κυρίως εαν περνάς το όρια σου, θα παίζεις όπως λες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...