Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]

aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Παίζει ρόλο και η οπτική συνήθεια. Πριν βγει το Wz, στο Mw2019 το χα 90κατι θυμάμαι, έπειτα ανέβηκα στα 103 και τώρα παίζω 110. 

ναι οταν ανεβασες  το fov πειραξες το  sensitivity?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 724
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Cheaters  κανουν παραπονα για την επαλήθευση δύο βημάτων με κινητο     Πηγη

ας ξεκινήσουμε από τα βασικά..πήγαινε σχολείο και μάθε ορθογραφία, αν βαριέσαι βάλε ένα λεξικό στον chrome,firefox,opera ότι έχεις.. μετά, δώσε μας παραπάνω πληροφορίες,το "έχω pc" σε κάποιες περ

κάνα cheat ας πούμε

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με τίποτα δε μπορώνα ξεφορτωθώ το "dev error 6328". Είναι θέμα τύχης να μπορώ να ολοκληρώσω λίγα match κάθε φορά...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
15 λεπτά πριν, Occultist είπε

Με τίποτα δε μπορώνα ξεφορτωθώ το "dev error 6328". Είναι θέμα τύχης να μπορώ να ολοκληρώσω λίγα match κάθε φορά...

υπάρχει λύση...unistall την σαπίλα :D 

• Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σας κάνει και εσάς το εξής παράξενο το battlenet? Ενώ του έχω δηλώσει στις ρυθμίσεις να ανοίγει μαζί με τα windows σε ελαχιστοποίηση ( ώστε αν τύχει και θελω να φυγω στα γρήγορα ενώ λείπω να κατεβάζει τυχόν ενημερώσεις όπως ανοίγει το pc )το έπιασε εδώ και μια βδομάδα και δε φορτώνει. Ή και κάτι άλλο δεν κάνει ελαχιστοποίηση ή κλείσιμο αυτόματα ( όπως πάλι εχω δηλώσει ) όταν ανοίγω ένα παιχνίδι. Οσες φορές κι αν εχω δοκιμάσει unistall & install φτιάχνει για 1 ημέρα και έπειτα ξανά τα ίδια. Δοκίμασα τα πάντα. unistall σε safe mode, εγκατάσταση ξανά, δοκιμή με τη beta χωρίς κάποιο αποτέλεσμα. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.