Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

και μεις πήραμε 1η νίκη σήμερα!
και νίκη να μην κάνεις είναι τόσο φαν το παιχνίδι που δε σε πειράζει γιατί κάνεις τα kills ξαναβγαίνεις!

Βασικά επίσημα ΑΝΤΙΟ pubg-τέρμα με την σαπίλα!

Έτσι έλεγαν και για το APEX και βγήκε μια μπούρδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά από χθες άρχισε να μου παίζει (πρέπει να βγήκε και ένα μικρό patch). Το μόνο αρνητικό είναι πως αν σκοτωθείς (και αποτύχεις να βγεις μέσω gulag) και η ομάδα δεν κάνει κινήσεις να μαζέψει χρήματα τότε δεν πρόκειται να ξαναπαίξεις μαζί τους. Το είδα αρκετές φορές που έπαιζα με random παίκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, newlynx είπε

Τελικά από χθες άρχισε να μου παίζει (πρέπει να βγήκε και ένα μικρό patch). Το μόνο αρνητικό είναι πως αν σκοτωθείς (και αποτύχεις να βγεις μέσω gulag) και η ομάδα δεν κάνει κινήσεις να μαζέψει χρήματα τότε δεν πρόκειται να ξαναπαίξεις μαζί τους. Το είδα αρκετές φορές που έπαιζα με random παίκτες.

Αυτο θεωρω οτι γίνεται επειδή αρκετοι παίχτες δεν εχουν κατανοήσει ακόμη τα mechanics του παιχνιδιού και οτι πρεπει να κανεις ταυτοχρονα τα bounties μεσα στο παιχνιδι. Χθες το βράδυ που έπαιξα με ενα φιλο παρατηρησα οτι τις περισσοτερες φορες ο random 3ος ενοιωθε λιγο περισσοτερο σε σχεση με αυτους που έπαιξα προχθες. Σιγα σιγα θα στρωσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο το Mode μου αρεσει αρκετα,με το φιλαρακι μου που αγορασαμε το παιχνιδι σιγουρα θα μπαινουμε να περναει η ωρα,αρκετα διασκεδαστικο και με προσθηκες οπως η φυλακη και το revive μεσω χρηματων το κανει λιγο διαφορετικο απο τα υπολοιπα του ειδους του.απο εκει και περα ενω πριν βγει το mode επαιζα κανονικα sto war zone πρεπει να κατεβασω τα γραφικα αλλα και παλι κανει αρκετα κολληματα..δεν ειναι τοσο smooth,γνωριζετε αν μελλοντικα βγει καποιο update ?γιατι προς το παρων για εμενα ειναι λιγο unplayble.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, simplemaths είπε

Παίζει με 1060 6γβ και 8γβ ραμ; Το multiplayer όταν είχε βγει μου κόλλαγε, να κάνω κιάλλη προσπάθεια ή δεν έχω ελπίδα;

Με το σύστημα της υπογραφής μου παίζω 75fps medium 1080p. Βαρυ το game. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, akalokat είπε

Μου το έβγαλε και μένα εχτές 2-3 φορές ? Ξέρουμε το λόγο ?

Έκανα το τελευταίο windows update + scan and repair και δεν μου το ξαναέβγαλε προς το παρόν.

Σήμερα έχει πρόβλημα το login της blizzard. Για κλάματα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο κατάφερα να παίξω γιατί το 6068 error μου το έχει κρασάρει καμιά 10αριά φορές έχει την πλάκα του αλλά δεν είναι έτοιμο ακριβώς και έχει αρκετά θεματάκια. Το πιο χαρακτηριστικό ότι δεν υπάρχουν ήχοι από βήματα στο 80% των περιπτώσεων.

το optimization δυστυχώς και σε αυτό το mode χαντακώνει την προσπάθεια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/3/2020 στις 7:35 ΠΜ, Psycho_Warhead είπε

Έτσι έλεγαν και για το APEX και βγήκε μια μπούρδα.

το ξέρω..
ως τώρα δείχνει μεγαλύτερο potential..
Είναι πολυ fun to play, γιατί απλά είναι γρήγορο,σκοτώνεις(που αυτό θέλει ο κόσμος) και όχι να κάνεις μισή ώρα loot και μπαμ και κάτω, ειδικά με το respawn που σου δίνει αποκτά ενδιαφέρον και ξεφεύγει από το κλασικό BR που ήταν perma-death.
τουλάχιστον αν κάνουν τις αλλαγές που είπαν για 4-5 άτομα και 200 άτομα..

Τώρα θα δούμε,νωρίς είναι..Το θέμα είναι οτι δε πάω πίσω στο pubg,το έκανα ήδη unistall.


Το plunder έχει τρελό χαβαλέ!

 

για τα crashes που έχετε για δοκιμάστε εδώ μπας και βρείτε άκρη

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται τι θεωρεί μπούρδα ο καθένας 😅

το gameplay είναι άμεσο και γρήγορο όπως και το multi αν και δεν θα το έλεγα και το πιο δύσκολο εξαιτίας της φύσης του παιχνιδιού. Το loot θέλει δουλειά να μην τα πετάει τουλάχιστον σαν αχταρμά. όποιος έχει loadout έχει προβάδισμα. το respawn δεν είναι νέος μηχανισμός αλλά το gulag είναι ενδιαφέρον.ωστόσο αν και είναι πιο εύκολο να μαζέψεις kills συνήθως δεν είναι αρκετό αν υποθέσουμε ότι τουλάχιστον οι μισοί παίκτες επιστρέφουν στο παιχνίδι με αποτέλεσμα τα παιχνίδια να διαρκούν αρκετά θα έλεγα.

Ο ήχος είναι το χειρότερο σημείο με παντελή απουσία ήχου βημάτων. Το camping στα κτίρια είναι δύσκολο να αντιμετωπιστεί όταν υπάρχει μόνο μια πόρτα και μια σκάλα. Το armor λειτουργεί σωστά αν και χρειάζεται ένα ολόκληρο mag σε ar για να ρίξεις τον άλλο.

το optimization παραμένει χείριστο πακετάκι με crashes. προς το παρόν έβαλα την 1909 έκδοση των windows που λέγαν κάποιοι ότι βοήθησε και δεν κράσαρε αλλά δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει. όλες οι λύσεις αναφέρονται σε nvidia panels κλπ αλλά δεν έχω nvidia.

κατά τα άλλα fun , νιώθω σαν να παίζω το multi του cod απλά δεν υπάρχει ιδιαίτερη επιβράβευση πέραν του ανούσιου κατεμέ xp.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...