Προς το περιεχόμενο

Gps tracker server


lambros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα,στης οδηγιες χρησης γραφει σε ποιον server μπορεις να κανεις monitoring.καθε συσκευη εχει τον δικο του σερβερ

Ποια συσκευη εχεις?Εχω δυο συσκευες διαφορετικες και η καθε μια εχει τον δικο της

Επεξ/σία από sixfeetunder
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστω πολυ , την ξαναδοκιμασα και τωρα εβαλα το τελευταια δεκα ψηφια του ΙΜΕΙ και ενα  μηδενικο μπροστα. 

Μπηκα στην εφαρμογη. Τωρα θελω να βρω διαδικασια να την ρυθμισω να στελνει δεδομενα

Την ρυθμισα δουλευει.   Ευχαριστω.

Μπηκα μεσα στο web και λεει οτι ληγει σε ενα χρονο. 

Μετα τον χρονο τι κανω???

 

 

Επεξ/σία από lambros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγνωστο μετα τι γινεται.Παντως εχει τυχει και εγω να ταλαιπωρηθω τζαμπα γιαατι στο manual ελεγε την διευθηνση του server αλλα καναν τυπογραφικο λαθος (?)και επρεπε να μαντεψω την αλλαγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τη καρτα σιμ το δουλευεις??

Τωρα το σεταρα με την κοσμοτε , αλλα λεω να παρω αυτην.

https://www.a-store.gr/ananeosi-dedomenon-kartas-sim-mb?search=2045

Αγοραζω το πακετο των 6 μηνων και ξενοιαζω με την ανανεωσης.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

γνωρίζει κάποιος πως γίνεται ανανέωση του server στο tracker μου?(CJ720)μετά από ένα χρόνο χρήσης o online server μου λέει expired,αν κ ελεγε lifetime free. η πλατφορμα που εχω ειναι η gpscj.net κ η εφαρμογη του κινητου yuntrack.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, archi είπε

γνωρίζει κάποιος πως γίνεται ανανέωση του server στο tracker μου?(CJ720)μετά από ένα χρόνο χρήσης o online server μου λέει expired,αν κ ελεγε lifetime free. η πλατφορμα που εχω ειναι η gpscj.net κ η εφαρμογη του κινητου yuntrack.

Δε ξερω απαντηση στο ερωτημα σου,αλλα γραψε μου αν θες λιγες εντυπωσεις απο το τρακερ αυτο,καθως το χω σταμπαρει και εγω αλλα δε βρισκω πληροφοριες στο νετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω τι παραπάνω μπορούν να κάνουν τα πιο ακριβά αλλα αυτό πραγματικά είναι τέλειο.υπαρχουν reviews στο youtube.το μόνο θέμα που είχα είναι αυτό που ανέφερα,μεχρι να βρω λύση με τον online server  λειτουργεί κανονικά με την αποστολή μηνυματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Στις 19/7/2021 στις 4:30 ΜΜ, archi είπε

δεν ξέρω τι παραπάνω μπορούν να κάνουν τα πιο ακριβά αλλα αυτό πραγματικά είναι τέλειο.υπαρχουν reviews στο youtube.το μόνο θέμα που είχα είναι αυτό που ανέφερα,μεχρι να βρω λύση με τον online server  λειτουργεί κανονικά με την αποστολή μηνυματος.

1.5 χρόνο μετά και δεν ξέρω αν βρήκες λύση, έχω το ίδιο πρόβλημα. Έβαλα το traccar και κάνει monitoring αλλά δεν έχει όλα τα data όπως τάση μπαταρίας, δορυφόροι κτλπ. Αν βρήκες άλλη λύση και παρακολουθείς το thread ακόμα, πες μου αν δεν σου κάνει κόπος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/10/2021 στις 7:48 ΜΜ, yprat είπε

1.5 χρόνο μετά και δεν ξέρω αν βρήκες λύση, έχω το ίδιο πρόβλημα. Έβαλα το traccar και κάνει monitoring αλλά δεν έχει όλα τα data όπως τάση μπαταρίας, δορυφόροι κτλπ. Αν βρήκες άλλη λύση και παρακολουθείς το thread ακόμα, πες μου αν δεν σου κάνει κόπος 

όχι δεν ασχολήθηκα από τότε,το traccar δλδ μπορεί να είναι μια λύση στο πρόβλημα μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, archi είπε

όχι δεν ασχολήθηκα από τότε,το traccar δλδ μπορεί να είναι μια λύση στο πρόβλημα μας?

Ναι εγώ το έστησα σε ένα RaspberyPi και κάνει monitor. Μου λείπει πολύ η λειτουργεία που είχε ο original tracking server ομως που σου έλεγε την τάση της μπαταρίας του οχήματος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, yprat είπε

Ναι εγώ το έστησα σε ένα RaspberyPi και κάνει monitor. Μου λείπει πολύ η λειτουργεία που είχε ο original tracking server ομως που σου έλεγε την τάση της μπαταρίας του οχήματος. 

θα το δοκιμάσω κ 'γώ,ευχαριστω,αν βρω κάποιον καλύτερο τροπο θα σε ενημερώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...