Προς το περιεχόμενο

Horizon Zero Dawn Complete Edition [PC]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Aν και το εχω παρει μαζι με το PRO, δεν θα το παιξω αλλα θα περιμενω του pc. Ετσι και αλλιως εχω τοσα να τελειωσω στο Playstation 4.

Mολις ακουσα τις πρώτες φήμες το έβαλα στο συρτάρι και τελικα επιβεβαιώθηκαν. 

Επεξ/σία από ROG-X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 736
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγω ειχα παρει στο ps4 την special εκδοση αλλα δεν ειχα χρονο να το παιξω και το στειλα πριν χασω τα λεφτα του,μου βγηκε σε καλο γιατι θα το παιξω τωρα σε 60αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, ektelion είπε

Τερμάτισα πρόσφατα το παιχνίδι και είπα να ετοιμάσω μια παρουσίαση για την εμπειρία μου με αυτό:

ektelion's not so retro reviews 😁

Και μιας και πιάσαμε το πλεμπστέϊσιον, περιμένω τώρα χορταστικό LGBT+ review για

 

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, ilos είπε

Και μιας και πιάσαμε το πλεμπστέϊσιον, περιμένω τώρα χορταστικό LGBT+ review για

Όπως είπα και στο group μου στο Facebook, σε δέκα χρονάκια αυτό. Μη χαλάμε και τις παραδόσεις 😁

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στις 7 Αυγούστου το Horizon με unlocked framerates, ultra wide support, benchmarking καθώς και άλλα PC features.

Άνοιξε και η προπαραγγελία στο Steam.

 

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, Arkin είπε

FOV 120 μαζι με Ultrawide θα ειναι μαγικη εμπειρια. Σιγουρα θα ειναι πολυ ανωτερο απο την εκδοση στις κονσολες.

Και μόνο που έχει ξεκλείδωτο frame rate είναι ανώτερο. Πληροφοριακά μόνο στο PS4 κυκλοφόρησε μιας και το IP ανοίκει στη Sony. Δεν είναι δηλαδή σαν το Death Stranding που απλά ήταν timed exclusive τρίτης εταιρίας.

Νομίζω θα είναι ο πρώτος καθαρόαιμος Sony 1st party τίτλος στο PC. Στην εισαγωγή του YT video γράφει "Sony Interactive Studios". Δεν εμπλέκεται 3ος publisher.

Επεξ/σία από D.Luffy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Και μόνο που έχει ξεκλείδωτο frame rate είναι ανώτερο. Πληροφοριακά μόνο στο PS4 κυκλοφόρησε μιας και το IP ανοίκει στη Sony. Δεν είναι δηλαδή σαν το Death Stranding που απλά ήταν timed exclusive τρίτης εταιρίας.

Νομίζω θα είναι ο πρώτος καθαρόαιμος Sony 1st party τίτλος στο PC. Στην εισαγωγή του YT video γράφει "Sony Interactive Studios". Δεν εμπλέκεται 3ος publisher.

Ναι το γνωριζω εννοουσα ps4/ps4 pro. Οντως πρεπει να ειναι το πρωτο παιχνιδι απο Sony στον υπολογιστη μιας και τα crash/spyro πηρε τα δικαιωματα η activision τα beyong two souls/heavy rain/detroit become human αποφασισε απο μονη της η quantic dreams να τα κυκλοφορησει αν και ειναι και ανεξαρτητη εταιρια στην παραγωγη παιχνιδιων για PS δεν εχει αμεση συνδεση με first party που ειναι η Guerrilla του Horizon. Μακαρι να παει καλα και να δουμε και αλλα first party exclusives στον υπολογιστη. Δεν με χαλαει καθολου για το αν ερχονται 2-3 χρονια μετα αρκει να ειναι πολυ καλύτερη εκδοση οπως στο Horizon και οχι ατοφιο port με τα οποια θεματα που εχει το detroit. 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Και μόνο που έχει ξεκλείδωτο frame rate είναι ανώτερο. Πληροφοριακά μόνο στο PS4 κυκλοφόρησε μιας και το IP ανοίκει στη Sony. Δεν είναι δηλαδή σαν το Death Stranding που απλά ήταν timed exclusive τρίτης εταιρίας.

Νομίζω θα είναι ο πρώτος καθαρόαιμος Sony 1st party τίτλος στο PC. Στην εισαγωγή του YT video γράφει "Sony Interactive Studios". Δεν εμπλέκεται 3ος publisher.

Καιρός να βγάλουν και τα υπόλοιπα, ειδικά κάτι φάση BB που έτρεχε κάκιστα. Δυστυχώς όμως και αυτό και το Death Stranding είναι πάλι exclusive...still καλύτερα από το τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Specs

Horizon Zero Dawn Official PC Requirements

MINIMUM:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bits

Processor: Intel Core [email protected] or AMD FX [email protected]

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4GB)

DirectX: Version 12

Storage: 100 GB available space

RECOMMENDED:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bits

Processor: Intel Core [email protected] or Ryzen 5 [email protected]

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)

DirectX: Version 12

Storage: 100 GB available space

https://store.steampowered.com/app/1151640/Horizon_Zero_Dawn_Complete_Edition

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...