Προς το περιεχόμενο

Horizon Zero Dawn Complete Edition [PC]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 738
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Καιρός να βγάλουν και τα υπόλοιπα, ειδικά κάτι φάση BB που έτρεχε κάκιστα. 

Αχ αυτό το BB... Όλο το ακούμε και δεν το βλέπουμε. Τον προηγούνεμα μήνα ξαναφούσκωσαν κάποιες φήμες που υποτίθεται ότι είναι από αξιόπιστη πηγή. Για να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα ωραια,ολα καλα αλλα μας τα χαλασε στην τιμη. Οχι 50ευρω ρε παλικαρια για τιτλο του 2017.

20ευρω εχει στο PS store χωρις καν να ειναι σε εκπτωση

https://store.playstation.com/en-gr/product/EP9000-CUSA10212_00-HRZCE00000000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ολα ωραια,ολα καλα αλλα μας τα χαλασε στην τιμη. Οχι 50ευρω ρε παλικαρια για τιτλο του 2017.

20ευρω εχει στο PS store χωρις καν να ειναι σε εκπτωση

https://store.playstation.com/en-gr/product/EP9000-CUSA10212_00-HRZCE00000000000

Θα πεσει γρηγορα η τιμη του. Ας ειναι καλο το performance και ολα να πανε καλα και το περνουμε και του χρονου δεν χαθηκε ο κοσμος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ολα ωραια,ολα καλα αλλα μας τα χαλασε στην τιμη. Οχι 50ευρω ρε παλικαρια για τιτλο του 2017.

20ευρω εχει στο PS store χωρις καν να ειναι σε εκπτωση

https://store.playstation.com/en-gr/product/EP9000-CUSA10212_00-HRZCE00000000000

Και στις εκτυπώσεις days of play πριν ένα μήνα έκανε 12.5€ 😁.  Αλλά γιατί γκρινιάζετε PC peasants 😝?? 60€ έκανε όταν είχε βγει ο τίτλος στο PS4! ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ 50ΑΡΙ? Δε φτάνει που σας βγάζουν τον τίτλο, τον κοιτάτε στα δόντια κιόλας, αχάριστα κορμιά 😂😂😂.

(είπα να γράψω λίγο πως γράφουν κάποιοι εδώ μέσα για τις κονσόλες.. γιατί μόνο γλέντι τρώμε στο PC πλέον)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά, το προσπέρασα στο ps4 μιας και ξεχάστηκε με όλα τα άλλα που είχα να ασχολούμαι αλλά μου άφησε καλή εικόνα για όσο ασχολήθηκα. Ευκαιρία να του δώσω την ευκαιρία του. 

Υ. Γ. Ρε τσογλανια μην μας βάζετε φωτιές τώρα περί ΒΒ στο pc. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Μια χαρά, το προσπέρασα στο ps4 μιας και ξεχάστηκε με όλα τα άλλα που είχα να ασχολούμαι αλλά μου άφησε καλή εικόνα για όσο ασχολήθηκα. Ευκαιρία να του δώσω την ευκαιρία του. 

Υ. Γ. Ρε τσογλανια μην μας βάζετε φωτιές τώρα περί ΒΒ στο pc. 

Καλά ντε μην βαράς συγγνώμη, περνώ τηλ την Sony να το ακυρώσουν. :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

ελα δεν το περιμενα να εχει τοσο χαμηλα requirements!

Eνταξει ειναι παιχνιδι που τρέχει και στο απλο ps4. Θα ήταν παράλογο να έχει μεγάλες απαιτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Σα κονσολας το είχα χρυσοπληρωσει  D1  . Σα  pcας θα περιμένω να το πάρω τσάμπα :P

Οχι καλο είναι όσο γίνεται να κοπεί η πειρατεία. Στο 15αρι θα είναι εξαιρετικά για το horizon και δεν θα αργήσει να πέσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ολα ωραια,ολα καλα αλλα μας τα χαλασε στην τιμη. Οχι 50ευρω ρε παλικαρια για τιτλο του 2017.

20ευρω εχει στο PS store χωρις καν να ειναι σε εκπτωση

https://store.playstation.com/en-gr/product/EP9000-CUSA10212_00-HRZCE00000000000

Nintendo γουοντς το λερν γιορ λοκεσιον. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Καλά ντε μην βαράς συγγνώμη, περνώ τηλ την Sony να το ακυρώσουν. :P :D

Κάτσε περίμενε, είναι confirmed το BB ότι έρχεται στο PC; Πρόσεξε γιατί είμαι έτοιμος να κατουρήσω στα βρακιά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, ikaruga24 είπε

Κάτσε περίμενε, είναι confirmed το BB ότι έρχεται στο PC; Πρόσεξε γιατί είμαι έτοιμος να κατουρήσω στα βρακιά μου.

Δεν έχει ανακοινωθεί. Οι τελευταίες φήμες το θέλουν να έρχεται σε remastered μορφή σε PS5 και PC. Υποτίθεται ότι δεν θα είναι μόνο ένα απλό port δηλαδή...

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...