Προς το περιεχόμενο

[Τηλεόραση] Philips 55PUS7304 55" 4Κ Smart Ambilight @Kotsovolos 499€


Jason15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η τηλεόραση του τίτλου στα 499 με δωρεάν μεταφορικα:

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/199930-philips-55pus7304-55

Οθόνη 4K Ultra HD LED
IPS
60Hz
Direct LED 
Ambilight
Dolby Vision
HDR10+
Android 9.0 Pie
 
https://www.displayspecifications.com/en/model/62191773

Επόμενη τιμή Σκρουτζ από 634,5€ με μεταφορικα:

https://www.skroutz.gr/s/19314776/Philips-55PUS7304-Ambilight.html

Το προηγούμενο θέμα που έπαιξε στα 599:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα θα παρατηρήσετε μια αλλαγή σε σχέση με τις προηγούμενες ημέρες: δεν υπάρχει το άτοκο πλάνο δόσεων κωτσόβολος (αναφέρομαι στο πλάνο χωρίς πιστωτική κάρτα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, -elix- είπε

Σήμερα θα παρατηρήσετε μια αλλαγή σε σχέση με τις προηγούμενες ημέρες: δεν υπάρχει το άτοκο πλάνο δόσεων κωτσόβολος (αναφέρομαι στο πλάνο χωρίς πιστωτική κάρτα).

Έχω την εντύπωση πως το πλάνο δόσεων δεν ήταν ποτέ άτοκο εκτός από συγκεκριμένες προωθητικές κινήσεις (και οι τόκοι χάρισμα που έλεγε). Πάντα με επιφύλαξη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μιας και το θεμα αφορα αυτο το μαγαζι, να ρωτησω: εφτιαξε ο Κωτσοβολος το προβλημα που εχει απο Οκτωβρη με τα accounts; Εχω βαρεθει να κανω δοκιμες τοσους μηνες, αν ξερει καποιος ας μας πει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία βάση πάντως, σαν τις παλιές τις κλασικές που για κάποιο μυστήριο λόγο σταμάτησαν να προτιμούν όλες οι εταιρείες. Ένα πόδι, σταθερό, η τηλεόραση στρίβει και χωράει και σε λίγο μικρότερο έπιπλο.

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Μιας και το θεμα αφορα αυτο το μαγαζι, να ρωτησω: εφτιαξε ο Κωτσοβολος το προβλημα που εχει απο Οκτωβρη με τα accounts; Εχω βαρεθει να κανω δοκιμες τοσους μηνες, αν ξερει καποιος ας μας πει.

Όπως τα ήξερες. Υπάρχουν ονοματεπώνυμο και τηλέφωνα, έχουν εξαφανιστεί διευθύνσεις και ιστορικό παραγγελιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, matrixxx είπε

Μιας και το θεμα αφορα αυτο το μαγαζι, να ρωτησω: εφτιαξε ο Κωτσοβολος το προβλημα που εχει απο Οκτωβρη με τα accounts; Εχω βαρεθει να κανω δοκιμες τοσους μηνες, αν ξερει καποιος ας μας πει.

Έχει θέματα ακόμα. Παρήγγειλα μια ηχομπαρα πριν 2 βδομάδες και δεν μου την έβγαζε στο ιστορικό, ευτυχώς η παραγγελία καταχωρήθηκε κανονικα. Επίσης μια κάνει λογκ ιν μια δεν κάνει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
57 λεπτά πριν, Μακιαβέλλι είπε

Έχει θέματα ακόμα. Παρήγγειλα μια ηχομπαρα πριν 2 βδομάδες και δεν μου την έβγαζε στο ιστορικό, ευτυχώς η παραγγελία καταχωρήθηκε κανονικα. Επίσης μια κάνει λογκ ιν μια δεν κάνει. 

Οποτε για να εχουν επανελθει (παραγγελιες σε αλλους) και να δουλευουν (ανυπαρκτοι πλεον πελατες, ουτε login αλλοι) οι παλιοι λογαριασμοι το ξεχναμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...