Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκαν τα Redmi Note 9 Pro και Note 9 Pro Max με SD720G και τετραπλές κάμερες


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, selin323 είπε

Παρτε το πρωτα και μετα  .....το οτι βγαζει κινητα φτηνα της πλακας καμερες σαπια με ser στο θεο ....

Στα χρήματα του δεν έχει ανταγωνιστή

VFM συσκευή

Επεξ/σία από bmwXR
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φαίνεται τίμια συσκευή, δυστυχώς στην Ελλάδα οι (επισημες) τιμές θα είναι φουσκωμένες.

Θα ήθελα stereo ηχεία, αλλά κατα τ'άλλα φαίνεται πολύ πλήρης συσκευή, με υπερτούμπανη μπαταρία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι αν και δεν φαίνεται να υπάρχει κάποια ουσιαστική αναβάθμιση απο προηγούμενα μοντέλα,στα θετικά παραμένει πάντα η τιμή του (να δούμε εδω πόσο θα έχει)συν του οτι επιτέλους έβαλαν στο pro μοντέλο να παίρνεις μαζί και ένα σωστό φορτιστή. 😏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

Θα κρατήσω κάνα χρόνο ακόμα το Redmi Note 4 θα περιμένω το Redmi Note 10/X ( άμα ζήσει μέχρι τότε)
Μπας και βάλουν επιτελούς καμιά OLED οθόνη να νιώσω ουσιαστική αναβάθμιση...

Redmi note βγάζουν 2 φορές τον χρόνο. Έτσι το Redmi note 10 θα βγει Αυγουστο/Σεπτέμβριο αυτού του χρόνου. Άμα θες να πάρεις του χρόνου θα πρέπει να πάρεις ή το Redmi note 11 τον Μάρτιο ή το Redmi note 10/X σε πολύ χαμηλότερη τιμη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, selin323 είπε

ναι οκ .2 χρονια και αν  πεταμενα και αυτα

Εάν δεν θες να διαθέσεις περισσότερα χρήματα είναι μια τίμια συσκευή που τα κανεί όλα αξιοπρεπέστατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

225 ευρώ το Pro Max και σου δίνει στο κουτί fast charger 33W. Και οι ναυαρχίδες των 1000 ευρώ δε δίνουν καν fast charger.

Όντας ένας υπερευχαριστημένος κάτοχος του Redmi Note 5 Pro, μάλλον θα το δώσω στη sister και θα πάω σε Note 9 Pro Max μόλις έρθει Ελλάδα και γίνει ένα μικρό balance στο κόστος τους εδώ. Ότι και να πει κανείς, σε αυτά τα λεφτά είναι λουκούμι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, selin323 είπε

ναι οκ .2 χρονια και αν  πεταμενα και αυτα

φίλε μια χαρά είναι τα κινητά της . Εγω έχω ακόμα το Redmi Note 3 pro από τότε που βγήκε και το κινητό είναι σκυλί και κρατάει ακόμα μια χαρά . Κάθε φορά λέω να το αλλάξω και κάθε φορά το αναβάλω για το επόμενο Redmi Note  

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, panoskatos είπε

φίλε μια χαρά είναι τα κινητά της . Εγω έχω ακόμα το Redmi Note 3 pro από τότε που βγήκε και το κινητό είναι σκυλί και κρατάει ακόμα μια χαρά . Κάθε φορά λέω να το αλλάξω και κάθε φορά το αναβάλω για το επόμενο Redmi Note  

Μία από τα ίδια. Έχω το redmi note 3 Pro τρεισήμισι χρόνια. Τώρα τελευταία η μπαταρία δεν είναι αυτή που ήταν. Αυτός είναι και ο μοναδικός λόγος που σκέφτομαι να το αλλάξω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...