Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκαν τα Redmi Note 9 Pro και Note 9 Pro Max με SD720G και τετραπλές κάμερες


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Zengar Zombolt είπε

Θα κρατήσω κάνα χρόνο ακόμα το Redmi Note 4 θα περιμένω το Redmi Note 10/X ( άμα ζήσει μέχρι τότε)
Μπας και βάλουν επιτελούς καμιά OLED οθόνη να νιώσω ουσιαστική αναβάθμιση...

Μα το note 8T που είναι μακρινός αντικαταστάτης το note 4 έχει "αδελφάκι" με oled οθόνη και κατα τα άλλα "ίδιες" προδιαγραφές. Το λένε mi A3 και είναι πληρέστατο κινητό με amoled (720p, αλλά αδιάφορο) οθόνη και δακτυλικό πάνω στην οθόνη. Αν και ανέβηκε λίγο σε τιμή στα 180 (είχε και 150Ε πριν λίγο καιρό) αποτελεί ακόμα πολύ καλή επιλογή και από τα λίγα κινητά που είναι κάπως/λίγο μικρότερα του συνόλου (καθονται καλύτερα στο χέρι ένα κλικ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, rakeesh είπε

Μία από τα ίδια. Έχω το redmi note 3 Pro τρεισήμισι χρόνια. Τώρα τελευταία η μπαταρία δεν είναι αυτή που ήταν. Αυτός είναι και ο μοναδικός λόγος που σκέφτομαι να το αλλάξω! 

Τα ίδια και εγώ! Έχω το 3αρι προ και όλο λέω θα το αλλάξω και όλο το αναβάλω! Σκυλί σκέτο! Μόνο μπαταρία τώρα πια κρατάει μισή μέρα. Αλλά έχω και το power bank.. Μάλλον όμως θα το χτυπήσω το 9αρι μόλις κατέβει η τιμή του σε φυσιολογικά επίπεδα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsarouc είπε

720g... κάτι μου μυρίζει εδώ πέρα... ελπίζω να μην έχουμε τα Bootloop του mia3... Άραγε θα είναι Out of the box με android 10? Για να δούμε. 

Ποια bootloop ,,? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1 φθηνό κινητό μόνο έβγαλε η Xiaomi με amoled οθόνη, και είναι 720p. 😏

Πάντως τα κινητά του θέματος έχουν σωστές μπαταρίες, υπέρυθρες, ραδιόφωνο, mini jack, micro sd slot.Αυτά που δεν έχουν πολύ ακριβότερα κινητά.

Cpu+Gpu κανοποιητικά, ο 720G βγάζει στο antutu 276.000.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, stafaf είπε

Το τέλειο mid-range.  Αψογο. 

Δεν του λείπει τπτ. 

Αστειευεσαι...φυσικα και του λειπει...ισως απο τα πιο σημαντικα.... μια κανονικη οθονη χωρις τρυπα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, keysmith είπε

Μα το note 8T που είναι μακρινός αντικαταστάτης το note 4 έχει "αδελφάκι" με oled οθόνη και κατα τα άλλα "ίδιες" προδιαγραφές. Το λένε mi A3 και είναι πληρέστατο κινητό με amoled (720p, αλλά αδιάφορο) οθόνη και δακτυλικό πάνω στην οθόνη. Αν και ανέβηκε λίγο σε τιμή στα 180 (είχε και 150Ε πριν λίγο καιρό) αποτελεί ακόμα πολύ καλή επιλογή και από τα λίγα κινητά που είναι κάπως/λίγο μικρότερα του συνόλου (καθονται καλύτερα στο χέρι ένα κλικ).

NFC? 

Εκεί είχα κολλήσει αν θυμαμαι καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε και στις 8 ίντσες με FHD ανάλυση να φαίνονται τα πίξελς σαν τουβλάκια του TETRIS και να ξανανιώσουμε παιδιά όπως τότε που παίζαμε Super Mario στην  Nintendo. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, termitiss είπε

realme X2 με 730G , Amoled, 8/128GB

Ναι, παρέλειψα να γράψω "σ' αυτά τα λεφτά". 😜

4 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

1 φθηνό κινητό μόνο έβγαλε η Xiaomi με amoled οθόνη, και είναι 720p. 😏

Πάντως τα κινητά του θέματος έχουν σωστές μπαταρίες, υπέρυθρες, ραδιόφωνο, mini jack, micro sd slot.Αυτά που δεν έχουν πολύ ακριβότερα κινητά.

Cpu+Gpu κανοποιητικά, ο 720G βγάζει στο antutu 276.000.

Εγώ έχω το Mi 9 Lite, που για ένα διάστημα έπαιξε κοντά στα 190€ (τώρα οδεύει προς τη δύση του μάλλον) και έχει κανονικά Amoled της Samsung στα 1080p... 

Επεξ/σία από MitsosDaBest13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...