Προς το περιεχόμενο

Αγορα microsoft office


cerfcerf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σε ολους ,

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει διαφορα αναμεσα στα 2 παρακατω πακετα office ; Στο website της microsoft κοστιζουν 200+ ευρω ενω μπορεις να τα βρεις με λιγοτερο απο 60 (Ακομα και με 25 ) απο αλλου ; Δεν με νοιαζουν μικροδιαφορες αλλα ουσιαστικες λειτουργικες διαφορες . 

https://www.goodoffer24.com/microsoft-office-2016-pro-plus-cd-key.html

https://products.office.com/el-gr/get-started-with-office-2019#compare_table

Ευχαριστω !  

Επεξ/σία από cerfcerf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο goodoffer έχω πάρει εγώ τα windows και το office και εδώ και 2 χρόνια δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα.
Αλλά είναι ακριβά. Περίμενε λίγο μήπως πέσουν στα 16 ευρώ που τα είχα πάρει εγώ η ψάξε κανένα κουπόνι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν χρειαζεσαι τις εξτρα εφαρμογες και υπηρεσιες της pro plus, μπορεις να αγορασεις μια αλλη εκδοση που εχει λιγοτερες και κοστιζει λιγοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ebay με 4 ευρώ 2019 Pro plus retail. Όπως και στο goodoffer η πιθανότητα να είναι μία νόμιμη μεταπώληση ενός κλειδιού από ένα χρήστη που δεν το χρειάζεται πια είναι απειροελάχιστη, η Microsoft σίγουρα δεν τους έχει εξουσιοδοτήσει οπότε αν γίνει κάτι και στείλεις την απόδειξη αγοράς στο support μην περιμένεις υποστήριξη, η εφορία αν το βάλεις σε επαγγελματικό χώρο δεν θα δείξει καμία κατανόηση αλλά εμένα δεν με απασχολούν όλα αυτά για το pc του σπιτιού μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα απο ebay μονο νομιμα δεν ειναι........... αν ειναι να ειστε παρανομοι υπαρχει και το τσαμπα εντελως, αλλιως τα σκας και παιρνεις τιμολογιο, δεν υπαρχει αλλη λυση. Για κατι που ειναι παρανομο ουτε ενα ευρω μη δινετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα αγορασω απο το goodoffer μαζι με windows10 με 28 ευρω με ενα κουπονι που βρηκα σε καποιο σαιτ  και ειναι ολα κομπλε. 

Οσο το εψαξα και εγω οτι αγοραζεις σε αυτες τις τιμες δεν καλυπτει επιχειρησεις σε περιπτωση ελεγχου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, cerfcerf είπε

τελικα αγορασω απο το goodoffer μαζι με windows10 με 28 ευρω με ενα κουπονι που βρηκα σε καποιο σαιτ  και ειναι ολα κομπλε. 

Οσο το εψαξα και εγω οτι αγοραζεις σε αυτες τις τιμες δεν καλυπτει επιχειρησεις σε περιπτωση ελεγχου 

Εγώ σήμερα από έναν γνωστό φοιτητή κατάφερα και πήρα μια άδεια για το Office 365 και το ενεργοποίησα…

Οπότε έχω αυτή την στιγμή νόμιμο το Office 365 και πάνω από όλα Δωρεάν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...