Προς το περιεχόμενο

Αγορα Golf (4) 2000 χρονολογιας-Αγορα αυτοκινητου


akirawa18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δηλαδη παιδια αν ενας ιδιωτης συντηρει πολυ καλα το αμαξι τοτε παραμενει σε καλη κατασταση και κραταει περισοτερο στον χρονο  !!πχ εχω βρει αυτο τι λετε ?? παλιο αλλαααα φενεται καλη επιλογη η σε κατι τετιο σας ευχαριστω πραγματικα για τον χρονο σας!!  https://www.car.gr/25255894-toyota-yaris-1-3-luna-service?current_slide=0 αλλα πολυ  λιγα δεν ειναι τα χιλιομετρα?

Επεξ/σία από akirawa18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το πας κτεο και βλέπεις αν υπάρχει αντιστοιχία χλμ του book service με τους έλεγχους κτεο 

έμενα πιο πολύ με προβληματίζει η άριστη κατάσταση για την ηλικία του

σε γυάλα το είχε?

Επεξ/σία από zourman1981
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

zourman1981 και εμενα μου φενεται πολυ περιεργο!! αθιχτο σαν καινοουργιο ειναι 😕 o_O οσο ψειρας και να σε ρε παιδι μου ουτε ψεγαδι δεν εχει?? η μηχανη ειναι λες και την εβαλε τωρα

Επεξ/σία από akirawa18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 χιλιάρικα για yaris 20ετιας, μάλιστα. Χωρίς πλάκα κοίτα κανένα mercedes w124 από 1994, που έχουν και αερόσακους esp και ABS, το μόνο κακό είναι ότι είναι πάνω από 2.000 κυβικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μιλησα με ανα φιλο δινει εκατσε η ευκαιρα 4500** χιλιαρικα σχεδον ενα yaris του 2007-8 120000 χιλιομετρα λετε να κανω κινηση? και ειναι σχεδον κολλητος μου μου εκανε νιξη και τα λεφτα τα βρισκουμε μου λεει 😕 αλλο παλι και τουτο αλλα ειναι 1000ρακι

Επεξ/σία από akirawa18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως 4 χιλιαρικα για yaris 20ετιας μοιαζουν πολλα.

Και οντως η υπερβολικη γυαλαδα στο πιο ευαλωτο στη γηρανση χρωμα (κοκκινο) σε βαζει σε σκεψεις...

Αλλα εγω θα σου ξαναπω οτι το μεγεθος που χρειαζεσαι με οικογενεια ειναι μεγαλυτερο του yaris. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μηπως να κοιταξεις και για κανα auris απο ιδιωτη σε χρονιες 07+?

Σκυλια βγηκαν και αυτα,και νομιζω οτι βρισκεις κοντα στο ανω οριο σου.

Απο χωρους φυσικα και δεν συγκρινεται με το μικρο.

Επεξ/σία από georgekz750
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

georgekz750 αυτο που σου ειπα του φιλου αν και ειναι 1000 ρακι λες να με καλυψει βαση κυβικων απο χωρους εχει ενα ιδιο ο βαπτιστηρας της γυναικας μου ειναι καλόι εως ικανοποιητικοι !!! αυτο ειναι απλα 5πορτο 

φαφφαφ.jpg

Επεξ/σία από akirawa18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zourman1981 είπε

αξιολογο βρισκεις και με 1000 2000 ευρω

δεν ειναι απαραιτητα ακριβο

προσφατα πηρε ο κουμπαρος primera του 01 με 98000 απο ιδιωτη

εριξε και αλλα 500 (πολλα ειπα) για μαζεματα (1 ντιστριμπιτερ γενικο σερβις και δισκοπλακες τακακια ) αγορασε και 2 πορτες και 1 πισω προφυλακτηρα (ηταν γρατζουνισμενα /χτυπημενα απο κακο παρκαρισματα) και μισο σαλονι απο τρακαρισμενο 

εγω τον τρωω να αλλαξει και προληπτικα μια τρομπα βενζινης.

και εχει μια χαρα αμαξι με λιγοτερα απο 1500 ευρω

καντα 1700 με τις μεταβιβασεις και τα κτεο χαρτια

δεν ειναι ολα θεμα κοστους

όσο και αν ακούγεται γραφικό αμάξια οπως corolla και κατι carina/corona πως τα λένε ειναι σκυλιά και οι χώροι που έχουν μεγάλοι 

Δεν έχουν το βάρος του γερμανικού, όπερ golf 1.4 75hp που ειναι τάφος, οπως λεγαμε και στη γειτονιά μου

παρεπιπτοντως εχω golf 1.4 75hp του 2000 σαν οικογενειακό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/3/2020 στις 10:20 ΠΜ, akirawa18 είπε

σας ευχαριστω πολυ παιδια για τις απαντησεις σας καμια αλλη προταση εχουμε εκτος του golf?? 

Ukforthemoment κοιτα να δεις μπορω να δωσω για τωρα 3000-3500 συνολικα να παρω κατι καλυτερο εσυ τι προτηνεις  ?? επεισης το εχει λεει ναυτικος με 10 χρονια φυλλαδιο να η αγγελια
 
https://www.xe.gr/automoto/used-cars-VW,GOLF-648935029.html

Μία συμβουλή.Μακριά από αυτοκίνητα με τσαλακωμένες σε άσχημο βαθμό πινακίδες.Είναι δείγμα σοβαρού τρακαρίσματος και μετά ο φαναρτζής προσπάθησε όσο μπορούσε να την επαναφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...