Προς το περιεχόμενο

Αγορα Golf (4) 2000 χρονολογιας-Αγορα αυτοκινητου


akirawa18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, akirawa18 είπε

georgekz750 εσυ πιστευεις φιλε μου 1000 κυβικα δεν θα εχει ζοριστει ?? θα με καλυψει 1000 κυβικα μονο ?? 

Οτι θα ζορίζεται θα ζορίζεται κυρίως εθνική οδό, αλλά δεν σημαίνει οτι δεν θα κάνεις την δουλειά σου. Σε σχέση με το Golf όμως θα ζοριστεί πολύ λιγότερο το πορτοφόλι σου οπότε αργότερα θα μπορέσεις να αγοράσεις μεγαλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, akirawa18 είπε

papoys1 σε ευχαριστω για την συμβουλη εχεις ενα δικιο και μια βαση σε αυτο που λες φιλε μου 

Φοράει γυαλιά ο παππους δεν χρειάζεται να γράφεις με μεγάλη γραμματοσειρά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια καλησπερα μετα απο συζητηση με τον φιλο δεν καταληξαμε σε συμφωνια!!! δεν ηταν απλα οπως τα λεγε

 

Επεξ/σία από akirawa18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε αυτά τα λεφτά για δες και κάποιο astra h μου φαίνεται 1400 έβγαιναν και δεν βγάζουν βλάβες πέρα από αναλώσιμα . Σίγουρα θα θέλει μαζεματα λόγω χρονολογιας 

Επεξ/σία από meletis_m
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή όλοι έχουμε από μια γνώμη, καλύτερα να δωθούν τα λιγότερα χρήματα σε έναν νέο οδηγό κλπ κλπ, παρά κάτι ακριβό, υπάρχουν αξιόλογα αυτοκίνητα από το 1993 και έπειτα που καλύπτουν όλες τις ανάγκες, όσο για τα αστέρια στα τρακαρίσματα, δεν σε σώζει τίποτα μετά από ορισμένα χιλιόμετρα, και ειδικά εάν δεν έχει καμία οδηγική παιδεία   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, esykas είπε

επειδή όλοι έχουμε από μια γνώμη, καλύτερα να δωθούν τα λιγότερα χρήματα σε έναν νέο οδηγό κλπ κλπ, παρά κάτι ακριβό, υπάρχουν αξιόλογα αυτοκίνητα από το 1993 και έπειτα που καλύπτουν όλες τις ανάγκες, όσο για τα αστέρια στα τρακαρίσματα, δεν σε σώζει τίποτα μετά από ορισμένα χιλιόμετρα, και ειδικά εάν δεν έχει καμία οδηγική παιδεία   

Υπάρχουν και ποιο παλιά και ποιο φτηνά που δεν έχουν ABS επίσης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια τι λετε για κατι τετοιο ??δεν ειναι ουτε παλιο πολυ και ειναι και αρκετα ευρυχωρο1400 ειναι και δεν εχει πολλες αναγκες ..το εχει αυτο ενας ξαδερφος μου δεν μου εχει αναφερει προβλημματα με το κιλο 😕 μικροπραγματα

 

26685478_3_z.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, thanasisxask είπε

Υπάρχουν και ποιο παλιά και ποιο φτηνά που δεν έχουν ABS επίσης. 

έβαλα το 93 σαν όριο για τα πρώτα καταλυτικά, προσωπικά θα ξαναγύριζα πλέον σε αυτοκίνητα με ελάχιστο κόστος συντήρησης, ειδικά αυτοκίνητα από 2008 και μετά ούτε μπαταρία δεν σε αφήνει να αλλάξεις  

1 ώρα πριν, akirawa18 είπε

βρε παιδια τι λετε για κατι τετοιο ??δεν ειναι ουτε παλιο πολυ και ειναι και αρκετα ευρυχωρο1400 ειναι και δεν εχει πολλες αναγκες ..το εχει αυτο ενας ξαδερφος μου δεν μου εχει αναφερει προβλημματα με το κιλο 😕 μικροπραγματα

 

26685478_3_z.jpg

φίλτατε το συνεργείο είναι αυτό που μπορεί να σε κάνει να αλλάξεις μάρκα αυτοκινήτου 'όσο για τα Φιατ εάν ξέρεις γιατί το αγοράζεις και σου αρέσει βασικά το παίρνεις, αλλιώς όλοι θα αγόραζαν Ντάτσουν που όπως λένε και στο χωριό μου δεν χαλάνε δεν σπάνε και άλλες αμπελοφιλοσοφίες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρακαλώ να κλείσει το ποστ εδώ άνοιξα γενικό σε άλλο ποστ σε αυτό που ψαχνω ευχαριστω όλους για τις απαντήσεις σας

Επεξ/σία από akirawa18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...