Προς το περιεχόμενο

Τα επίσημα specs του Xbox Series X επιβεβαιώνουν ότι είναι...τερατάκι


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα.Όπως έγραψαν κ πιο πάνω,δεν έχουν σημασία τα specs,οσο οι τίτλοι....Κ δεν θα έπρεπε κ να έχουν σημασία βασικά τα specs(βλέπετε nintendo μεριά).....Αφου έτσι κ αλλιώς ολα είναι optimised για την κάθε κονσόλα,δλδ το hardware είναι το ίδιο,εκτός για ΄΄ειδικές΄΄ εκδόσεις,όπως τα ps 4 pro & xbox X,αλλά κ πάλι οι διαφορές είναι λίγες,για τους προγραμματιστές,ενω για τα pc,κάθε παιχνίδι,πρόγραμμα & λειτουργικό,πρέπει να έχει υποστήριξη για κάθε συσκευή,δλδ επεξεργαστή,κάρτα γραφικών κλπ.....Πάντως το μόνο σίγουρο είναι οτι θα είναι πολύ φθηνότερο,αναλλογικά μ αυτά π θα ''φοράει''....Δλδ αν τα αγόραζες ξεχωριστά(ναι δεν υπάρχουν τα ίδια,μιλάμε για αντίστοιχα-παρεμφερή),σίγουρα θα ξεπερνούσες τα 600....+

Όσο για το αν θα είναι δυνατότερα απο pc,μιλάμε για κονσόλες......Δλδ μέχρι να σχεδιαστεί η κονσόλα,να περάσει απο τεστ κ τελικά να βγεί στην αγορά(μιλάμε ηδη για Χριστούγεννα) θα έχουν βγεί καινούρια πραγματα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πω πω ρε μάγκα μου...με τέτοια specs το καινούριο god of war θα πετάει...το επόμενο last of us θα είναι όνειρο....αν βγει κανένα νέο uncharted   πύραυλος, αν πείς και για ........ Ωχ ξέχασα για xbox μιλάμε ...... HALOOOOOOOOOO...το δικό μου το playstation το πήρα μέσα στις γιορτές του 2019, το 1terabyte  με god of war, horizon zero down ,the last of us remastered ...στα 259ε ..Kαι δεν το μετάνιωσα.........Παντα είχα  δυνατό pc και το ps4 το θεωρούσα περιττό, αν και καταβάθος ήθελα κάποια μέρα να πιάσω στα χέρια μου τα exclusive του ps4......η τελευταία εμπειρία που είχα με ps ηταν με το ps1 και  ps2 ....μηχανήματα επικά ...φυσικά εχω και το wii και wii u  της nintendo ,γραφικά για κλάματα ΑΛΛΑ  τα εβγαλε τα λεφτά του με το co op gameplay  ...ώρες ατέλειωτες με παιχνίδι μαζί με τις μικρές που ακόμα  λιώνουν το kirby, mario, super smash bros.. .... .έχω δώσει  λεφτά για τεχνολογία  και το μοναδικό ματζαφλάρι που σκυλομετάνιωσα , μαντέψτε...... xbox360........είναι πακέτο με την κάμερα στο πατάρι  εδώ και αιώνες....βρε δεν πα να βγάζει και φωτιές απο τον κ@λο ,που πας ρε καραμήτρο χωρίς exclusive τίτλους;;;;; για παιχνιδομηχανές δεν μιλάμε;;;;;; ; ή το δικό μου είναι μεγαλύτερο απο το δικό σου;;;;; τίτλους ρε να έχει .....τίτλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...