Προς το περιεχόμενο

Cosmote: Προσφορά  δωρεάν 15 GB για 30 ημέρες απο 17-3


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 λεπτά πριν, dimos15 είπε

να ρωτησω εχω wind💩 και σκεφτομαι να βαλω cosmote.. Στην cosmote αν δεν βαλεις καρτα για ενα μηνα σου διαγραφουν το υπολοιπο? Και σε δυο μηνες σου κλειδωνουν το νουμερο?

Δύο και τρεις είναι, όχι ένας και δυο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, DZ-Photographer είπε

Εγώ πάλι παρατήρησα ότι μου έφαγε πρώτα τα MB της προσφοράς και όχι αυτά που λήγουν πρώτα.

Έτσι έγινε και σε εμένα... πρώτα κατανάλωσε τα δωρεάν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 16/3/2020 στις 8:12 ΜΜ, LLLEFTERIS είπε

Η δεν έχει περάσει από κει vdsl η βιτσιοζος είσαι και σου αρέσει η ταλαιπωρία.

Ούτε το ένα, ούτε το άλλο κι εδώ και μάλιστα Αθήνα 2020!!! Δυστυχώς ή ευτυχώς δεν είναι όλα αυτονόητα. Κακές υποδομές από ΟΤΕ και μάλιστα δεν βλέπω να αλλάζουν, οι λοιποί πάροχοι επίσης δεν ασχολούνται! Οπότε ...6-7mbps! (Με το ζόρι)

Συνεπώς, μία τέτοια κίνηση (αν και πάντα δεν χάνει η εταιρία) καλοδεχούμενη, αφού το internet έχει καταστεί πλέον βασικό "αγαθό".

Επεξ/σία από gousias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kormos είπε

Έχει αναφερθεί εδώ...

https://www.insomnia.gr/forums/topic/733746-cosmote-προσφορά- δωρεάν-15-gb-για-30-ημέρες/?do=findComment&comment=57775389

Μην κάνεις χρήση καθόλου κινητό αν έχεις τέτοια σκέψη στο μυαλό σου....και δεν μπορείς να το διατηρείς!

Με κάτι τέτοια έφτασαν όλες οι εταιρείες να σε υποχρεώνουν να βάζεις 1 κάρτα το 2 μηνο για να είσαι "ασφαλής"

Μπραβο ρε μπρο ευτυχως εχουν εσενα οι αιτερεις κινητης που δεχεσαι να πληρωνεις χρυσο το mb...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimos15 είπε

Μπραβο ρε μπρο ευτυχως εχουν εσενα οι αιτερεις κινητης που δεχεσαι να πληρωνεις χρυσο το mb...

Αν δεν μπορείς να το διατηρείς το κόβεις και δεν το κρατάς για τον εφέ και μόνο....

Εναλλακτικά κρατάς το Σταθερό στο σπίτι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε καλά και χρυσά τα GB αλλά δώστε και κάποιο Χρόνο για να μιλάμε,αυτό είναι ακόμη πιο βασικό/χρήσιμο πιστεύω για τους περισσότερους, που για τους Χ,Υ οικονομικούς και μη λόγους πιθανώς να μην έχουν χρόνο ομιλίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, kormos είπε

Αν δεν μπορείς να το διατηρείς το κόβεις και δεν το κρατάς για τον εφέ και μόνο....

Εναλλακτικά κρατάς το Σταθερό στο σπίτι....

Μπορεί να μην το θέλω για τον εφέ αλλά για περιπτωση ανάγκης .. Αν τρακαρω να πάω σπίτι να πάρω την αστυνομία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dimos15 είπε

Μπορεί να μην το θέλω για τον εφέ αλλά για περιπτωση ανάγκης .. Αν τρακαρω να πάω σπίτι να πάρω την αστυνομία?

Πάρε ένα με πλήκτρα τότε που δεν θα χρειάζεται δεδομένα, καλεί και χωρίς μονάδες την Αστυνομία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, dimos15 είπε

Μπορεί να μην το θέλω για τον εφέ αλλά για περιπτωση ανάγκης .. Αν τρακαρω να πάω σπίτι να πάρω την αστυνομία?

Θα πάρει την αστυνομία αυτός που σε τράκαρε... Bro

Επεξ/σία από leros2004
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...