Προς το περιεχόμενο

Cosmote: Προσφορά  δωρεάν 15 GB για 30 ημέρες απο 17-3


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 16/3/2020 στις 8:06 ΜΜ, LLLEFTERIS είπε

Τι να τα κάνουμε τα gb κλεισμένοι στο σπίτι;

Ε ναι μωρε τι να τα κανεις σπιτι απο το να πας εξω να μας πεις τι εφαγες τι ηπιες τι εκανες πως δουλεψες γτ πηγες τουαλετα και αν εκανες ψιλο η χοντρο.Να ανοιξεις μπελβε που μεσα εχει αμπσολουτ και να καπνισεις πουρο που μυριζει σαν βρασμενο κουνουπιδι.Και μην παρεξηγηθεις δεν το λεω για σενα απλα ηταν μια καλη απαντηση για οσους μας δειχνουν την προσωπικη τους ζωη και την ημερισια ψευτολεζαντα τους.Και μην μου πειτε αναμνησεις...Αναμνησεις ειναι να τα θυμασαι μονο εσυ και να τα βλεπεις οποτε θες οχι να σε βλεπουν οι αλλοι.Προβατα μας κανανε ρεεεεεεεεε!!!!!!!Τσαπρρρρρρρρρρρ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alekout είπε

Υπάρχει τόπος να το δούμε ; Η εφαρμογή MyCosmote δεν δουλεύει από χθές , σε μένα τουλάχιστον .

Σε κανέναν δεν δούλευε. Έβγαζε μήνυμα εργασιών. Σήμερα δουλεύει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, gousias είπε

Ούτε το ένα, ούτε το άλλο κι εδώ και μάλιστα Αθήνα 2020!!! Δυστυχώς ή ευτυχώς δεν είναι όλα αυτονόητα. Κακές υποδομές από ΟΤΕ και μάλιστα δεν βλέπω να αλλάζουν, οι λοιποί πάροχοι επίσης δεν ασχολούνται! Οπότε ...6-7mbps! (Με το ζόρι)

Συνεπώς, μία τέτοια κίνηση (αν και πάντα δεν χάνει η εταιρία) καλοδεχούμενη, αφού το internet έχει καταστεί πλέον βασικό "αγαθό".

Μαλλον πρέπει να googlareis wisp εταιρείες Αθήνας 

ή οπτική ίνα από  inalan. Δεν γίνετε να μην δεν σε καλυπτουν

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, kage είπε

Μαλλον πρέπει να googlareis wisp εταιρείες Αθήνας  ή οπτική ίνα από hcn  inalan. Δεν γίνετε να μην δεν σε καλυπτουν

wisp εταιρεία νομίζω είναι μια που λέγεται skytelecom αλλά δεν νομίζω να καλύπτει την Αθήνα

η INALAN επίσης καλύπτει συγκεκριμένες περιοχές της Αθήνας για το FTTH 100/100 - 200/200

η HCN καλύπτει την περιοχή της Θεσσαλονίκης

η δράση sfbb.gr επίσης καλύπτει συγκεκριμένες περιοχές της Αθήνας βάση Τ.Κ. για το FTTH 100/10 - 200/20

και υπάρχουν επίσης σε διάφορες περιοχές της Αθήνας οι "αναβαθμισμένες καμπίνες" για το VDSL Vectoring.

όλοι οι υπόλοιποι μέσω Α/Κ υπηρεσία ή ADSL.

Επεξ/σία από ikorolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλό της υπόθεσης είναι πως όλα τα μεγαλοστελέχη θα δουν πόσο για τα μπάζα συνδέσεις έχουν τα σπίτια όλων και θα σκεφτούν επιτέλους τι σημαίνει ταχύτητα ιντερνετ και upload. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει οτι ειναι για τα μπαζα οι συνδεσεις τους. Εχω Cosmote 50mb vdsl και αυτες τις μερες δεν συγχρονιζει πανω απο 11mb συνεχεια. Ενας αχταρμας τα λεφτα τα περνουν κανονικα ομως για vdsl. Τα 15gb τα εβαλα και τρωγονταν πρωτα τα MB που εχω απο παρε μοιρασε. Αναγκαστικα να βαλω καρτα για να παω αυτα απο παρε μοιρασε αργοτερα ωστε να φαγωνονται αυτα της προσφορας κανονικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Δινει και απεριοριστη ομιλια ή μονο GB;

Διάβασες τον τίτλο του θέματος;
 

Αν ναι τότε λαμβάνεις την απάντηση...
Αν όχι, μπες στην εφαρμογή να δεις...(αν υπάρχει άλλο δώρο.. )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, kormos είπε

Πάρε ένα με πλήκτρα τότε που δεν θα χρειάζεται δεδομένα, καλεί και χωρίς μονάδες την Αστυνομία...

Τον ασφαλιστη θα τον παρεις εσυ?

 

11 ώρες πριν, leros2004 είπε

Θα πάρει την αστυνομία αυτός που σε τράκαρε... Bro

Δεν χρειαζεται bro οσο σας αρμεγουν και λετε και ευχαριστω εγω μπορω να βαζω καρτα καθε 2μηνο

https://www.kathimerini.gr/1054303/article/oikonomia/ellhnikh-oikonomia/sta-yyh-oi-xrewseis-kinhths-thlefwnias

Επεξ/σία από dimos15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, player_xyz είπε

Γιατί σκοπεύεις να κάνεις διακοπές;; 😋

Είμαι Γερμανία και δυστυχώς το σταθερό θα ενεργοποιηθεί στο τέλος του μήνα και έλεγα μήπως καταφέρω να "αντέξω" με ότι δεδομένα έχω από Ελλάδα..

Αίτηση 12/3, σήμερα παρέλαβα εξοπλισμό, συντομότερο ραντεβού για σύνδεση 31/3!!! Δεν το λες και σφαίρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...