Προς το περιεχόμενο

Cosmote: Προσφορά  δωρεάν 15 GB για 30 ημέρες απο 17-3


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, nemesi54 είπε

Επιβεβαιώνω.

Μόλις τα πήρα έτσι.

Κι εγώ έτσι τα ενεργοποίησα στο δικό μου (Κοσμοκάρτα).
Ομως στα accounts των γονιών μου (καρτοσυμβόλαιο + συμβόλαιο) δεν φαίνονται ακόμα διαθέσιμα. Ίσως αργότερα...

Επεξ/σία από stark
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βέβαια όποιος είχα καβάτζα επειδή πλεον τα πακετα ειναι για 25 μέρες και αυτό ειναι για 30 θα σου φάει πρώτα την καβάτζα βέβαια κανεις μπινιά και μετά απο 6 μέρες ξαναβάζεις mb για να σου τρώει απο το δώρο. (το θέμα είναι ότι ακόμα για κάρτα τα πακέτα σε σχέση με τα mb δεν έχουν γίνει πιο φθηνά όπως στα υπόλοιπα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Strategos είπε

τα πακετα ειναι για 25 μέρες και αυτό ειναι για 30 θα σου φάει πρώτα την καβάτζα 

Τα πακέτα είναι για 30 μέρες, μόνο στο frog έχει αλλάξει. καταναλώνει πάντα αυτό που λήγει νωρίτερα, άρα λογικό στους περισσότερους να μείνουν τελευταία τα gb της προσφοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
4 ώρες πριν, touloumelek είπε

Καλημερα. Εγω ακόμη δεν εχω δει κάποια επιλογή μεσα στην εφαρμογη cosmote για ενεργοποίηση.

 

1 ώρα πριν, androu είπε

καλημέρα, παρα τίποτα καλό είναι ! - Ούτε εμένα στο whatsup εμφανίζει κάτι 

 

1 ώρα πριν, liakjim είπε

Που στο καλό είναι; Στραβάδι τελείως...

 

1 ώρα πριν, bardull01 είπε

Στο whats up δεν έχει φανεί ακόμα

Εμφανίστηκε στο app εγώ από εκει το ενεργοποίησα πριν λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικά υπάρχει πρόβλημα φίλος που μπαίνει στο app δεν του δέχεται την ενεργοποίηση.

Όροι  (τους έβαλα και στο πρώτο ποστ)

15 GΒ ισχύουν για 30 ημέρες από την ενεργοποίησή της προσφοράς.

- Η προσφορά μπορεί να ενεργοποιηθεί 1 φορά. 

-Προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα ΜΒ που λήγουν πρώτα.

-Τα GB της προσφοράς δε μπορούν να μετατραπούν σε λεπτά ομιλίας ή sms μέσω της υπηρεσίας #pare_dwse.

-Οι συνδρομητές που έχουν ενεργοποιημένη την υπηρεσία COSMOTE My Internet, σε περίπτωση που καταναλώσουν νωρίτερα τα ΜΒ από τη λήξη του πακέτου ή παρέλθει η διάρκεια του και δεν υπάρχουν διαθέσιμα ΜΒ από άλλο πακέτο, η πρόσβαση στο Internet διακόπτεται και θα οδηγούνται στη σελίδα της υπηρεσίας COSMOTE My Internet (hhtp://myinternet.cosmote.gr) για να επιλέξουν ένα από τα διαθέσιμα πακέτα Internet. 

-Οι συνδρομητές που δεν έχουν ενεργοποιημένη την υπηρεσία COSMOTE My Internet, σε περίπτωση που ο όγκος δεδομένων (ΜΒ) καταναλωθεί νωρίτερα από τη λήξη του ή παρέλθει η διάρκεια του και δεν υπάρχουν διαθέσιμα ΜΒ από άλλο ενεργό πακέτο δεδομένων η χρέωση για τη χρήση των δεδομένων ανέρχεται σε 0,2€ /MB με μέγιστη ημερήσια χρέωση τα 2€. Εφόσον οι συνδρομητές φτάσουν τη μέγιστη επιτρεπτή ημερήσια χρήση των 2€, η COSMOTE με σκοπό την απρόσκοπτη παροχή των υπηρεσιών της, ενδέχεται να εφαρμόσει πολιτική ορθής χρήσης στο 1,5Mbps, μέχρι τη συμπ0λήρωση 24 ωρών από την πρώτη χρήση δεδομένων. 

-Η κατανάλωση των διαθέσιμων ΜΒ του πακέτου δεν είναι διαθέσιμη για χρήση και στην περιαγωγή εντός ΕΕ/ΕΟΧ

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, DZ-Photographer είπε

Γενικά υπάρχει πρόβλημα φίλος που μπαίνει στο app δεν του δέχεται την ενεργοποίηση.

Ούτε έμενα κάνει ενεργοποίηση, λογικά θα φτιάξει αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...