Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελευταία rumors λένε για pricematch του SeX στα 499 και σπρώξιμο του digital στα 399 σαν vfm. αλλά όλα αυτά με segmented launch. Πρώτα θα βγει στις ΗΠΑ (που εκεί φοβάται την MS με τα gamepass offers) και αργότερα στον υπόλοιπο πλανήτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κάθε περίπτωση δεν μπορούν να καθυστερήσουν πιο πολύ απο τα μέσα οκτωβρίου εκεί στην σόνυ.Θα είναι μεγάλο λάθος και μόνο το να φτάσουν μέχρι εκεί χωρίς ανακοίνωση τιμής.

Βέβαια για αρκετούς δεν έχει ιδιαίτερη σημασία αυτό μιας και τα 50 ευρώ πάνω/κ'ατω δεν θα κάνουν την διαφορά.Πχ εγώ προσωπικά θα το αγοράσω PS5 Disc edition εξαρχής.Διότι έχω μια μεγάλη βιβλιοθήκη σε retail μορφή,διότι δεν έχω πολύ χρόνο να παίξω λόγω δουλειάς και όσο πιο νωρίς το πάρω τόσο πιο σύντομα θα κάνω απόσβεση.Δεν θα κοιτάξω τα 50 ευρώ για μια κονσόλα αλλά θα κοιτάξω αφ ενός τι έχω ήδη μιας και μιλάμε για ύπαρξη BC, αφ ετέρου θα κοιτάξω ποιά εταιρία στο μέλλον έχει τις περισσότερες πιθανότητες να βγάλει πιο πολλούς τίτλους ΑΑΑ για την κονσόλα της για έχω και στο μέλλον να παίζω.Και νομίζω είναι πολλοί σαν και μένα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oτιδηποτε περαν της επομενης εβδομαδας θα συνιστα πολυ μεγαλη και αδικαιολογητη καθυστερηση και αποκλειω να συμβει. Το αργοτερο μεχρι την επομενη Πεμπτη θεωρω οτι θα γνωριζουμε και για τις 2 εκδοσεις του πσ5 την τιμη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kostiger είπε

Oτιδηποτε περαν της επομενης εβδομαδας θα συνιστα πολυ μεγαλη και αδικαιολογητη καθυστερηση και αποκλειω να συμβει. Το αργοτερο μεχρι την επομενη Πεμπτη θεωρω οτι θα γνωριζουμε και για τις 2 εκδοσεις του πσ5 την τιμη.

Ε ναι. Η MS θα δέχεται προ-παραγγελίες από την μεθεπόμενη εβδομάδα. Όσο καθυστερούν οι προπαραγγελίες χάνονται λεφτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Αν φτασουν μεχρι τα μεσα Οκτωβριου παει πολυ μακρια η βαλιτσα ειναι περα απο καθε λογικη .

ανυπομονος φουλ, το καλο πραμα αργει να γινει λενε :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς που λέτε ότι εάν βγει bundle ps5 με το demon's soul  remake, θα τρέξουν να το αγοράσουν όλοι day one, το πιστεύετε ή έτσι το λέτε; 
 Να λέγατε κανένα spiderman ή ratchet and clank να το καταλάβω, άλλα demon's souls;  Που ανήκει σε κατηγορία παιχνιδιών που απευθύνετε σε συγκεκριμένη ομάδα παικτών.

 Εαν υπάρξει bundle θα είναι ένα από τα τρία:
1) ps5+ spiderman miler morales+ spiderman remastered
2) ps5+ ratcht and clank
3) και στην καλύτερη εάν και δύσκολο. ps5+ spiderman miles morales+ spiderman remstered+ ratchet and clank. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, spiderman 20999 είπε

Εσείς που λέτε ότι εάν βγει bundle ps5 με το demon's soul  remake, θα τρέξουν να το αγοράσουν όλοι day one, το πιστεύετε ή έτσι το λέτε; 

Το πιστεύουν, γιατί ζουν στην δικιά τους φούσκα. Δεν είναι απαραίτητα κακό αυτό. Ίσως είναι λίγο βασικά για τους ίδιους (το να ζεις σε φούσκα) αλλά αν δεν τους επηρεάζει πολύ και τους κάνει λίγο πιο χαρούμενους, ας είναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Ναι δεν το εχω με αναμονες και τετοια το θελω τωρα !Κονσολα ειναι δεν ειναι οικοπεδο ...

Για κάποιους είναι χειρότερα και από οικόπεδο....Υπερανάλυση ακόμα για το 50αρικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, Fotis13 said:

Ναι δεν το εχω με αναμονες και τετοια το θελω τωρα !Κονσολα ειναι δεν ειναι οικοπεδο ...

Τι υπονοείς; Δεν είναι επένδυση που πρέπει να περιμένεις 3 χρόνια για να την βρεις προσφορά στα €300;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

ανυπομονος φουλ, το καλο πραμα αργει να γινει λενε :P 

Ποσο αλλο να περιμενεις ο ανθρωπας, 7 ολοκληρα χρονια περιμενει. Του το εβγαλαν ξινο. Το θελει οπως οι χοντρες τα κολαν λεμε. Εδω και εξι μηνες το εχει γραψει.😂

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι οτι κ εγώ περιμένω το ps5 με ανυπομονησία ,καθώς έχω launch μοντέλο ps4 και το έχω εδώ και 7 χρονιά(θα γίνει ειδική τελετή αποκαθήλωσης και θα αποδοθούν τιμές στο αθάνατο ps4😀)...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...