Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσα games κυκλοφορούν από εδώ και έπειτα για PS4 και υποστηρίζουν free Ps5 upgrade patch θα έχουν αυτό το μικρό μπλε banner στο κάτω μέρος του κουτιού που θα γράφει Ps5 Upgrade Available:immortals-fenyx-rising-ps4-playstation-4

Επεξ/σία από back15220
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, spiderman 20999 είπε

Εσείς που λέτε ότι εάν βγει bundle ps5 με το demon's soul  remake, θα τρέξουν να το αγοράσουν όλοι day one, το πιστεύετε ή έτσι το λέτε; 
 Να λέγατε κανένα spiderman ή ratchet and clank να το καταλάβω, άλλα demon's souls;  Που ανήκει σε κατηγορία παιχνιδιών που απευθύνετε σε συγκεκριμένη ομάδα παικτών.

 Εαν υπάρξει bundle θα είναι ένα από τα τρία:
1) ps5+ spiderman miler morales+ spiderman remastered
2) ps5+ ratcht and clank
3) και στην καλύτερη εάν και δύσκολο. ps5+ spiderman miles morales+ spiderman remstered+ ratchet and clank. 

4)ps5 +Gran Turismo 7 (το θεωρώ σιγουράκι - έχει μεγάλο κοινό)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ps5 + DeS remake bundle παίρνεις μόνο με ταυτότητα και πιστοποιητικό ανωμαλίας. Το πολύ πολύ αν δε με πιστευούν τους δείχνω photos από σπασμένες tv και gamepads από το og στο ps3.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, najinblue3 είπε

ανυπομονος φουλ, το καλο πραμα αργει να γινει λενε :P 

Ρε φέρτοδω τώρα να παίζουμε ταπανταόλα στα φορ κέι /σίξτυ εφπιές με ένα νανοσέκοντ λόαντιγκ τάιμ, ραλάκια, ποδοσφαιράκια, αρπιτζιά, αβέντουρς, σόουλς, δεμπορώ να περιμένω άντε γεια!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ilos είπε

Bruh

Υπάρχει

Και

PC

Version.

:)

Το έχω και στο PC αλλα χωρίς το εξπανσιον, άσε που το χαίρομαι πολύ περισσότερο σε τσιλ κατάσταση στον καναπέ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Bourdoulas είπε

Πόσο τσιλ μπορεί να είναι κάποιος που παίζει DS;

🤣

Οσο σειονται τα καντηλερια chill θα ειναι. Εκτονωνεσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, simplemaths είπε

Εγώ απλά περιμένω το PS5 για να παίζω monster hunter χωρίς να περνάω το 40% του playtime σε loading screen :( 

Iam a simple man,I see monster hunter I press like 😍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όμως...ποτέ δεν το συμπάθησα το monter Hunter world.Ισως φταίει ότι δεν έπαιξα πολύ...καμιά ώρα μόνο αλλά δεν ξέρω μου φάνηκε πολύ περίεργο παιχνίδι...παρόλο που λάτρευα το jade coccoon στο ps1 πιο πολύ και από ff7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, simplemaths είπε

Εγώ απλά περιμένω το PS5 για να παίζω monster hunter χωρίς να περνάω το 40% του playtime σε loading screen :( 

Οντως δεν παλευοταν ,τρελη καθυστερηση  και χασιμο χρονου  τοσο πολυ  που διαρκουσε  .

Να'το το καλο 

 

 

 

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...