Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 12/9/2020 στις 3:01 ΜΜ, Fulgore είπε

Πολυ μεγαλη καουρα παντως για την τελικη τιμη του Ps5 αν θα ειναι 450 ή 500ευρω εδω και ποσο καιρο.

Εγω σημερα ξυπνησα ιδρωμενος και κλαιγοντας. Ειχα δει εφιαλτη πως ανακοινωσαν τιμη 600,00 ευρω.

Εκλαιγα σε εμβρυικη σταση για πανω απο πεντε λεπτα, μεχρι να συνειδητοποιήσω πως ηταν απλα ενα ονειρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Brazhlias είπε

Εγω σημερα ξυπνησα ιδρωμενος και κλαιγοντας. Ειχα δει εφιαλτη πως ανακοινωσαν τιμη 600,00 ευρω.

Εκλαιγα σε εμβρυικη σταση για πανω απο πεντε λεπτα, μεχρι να συνειδητοποιήσω πως ηταν απλα ενα ονειρο.

Toold youuuuu bad dreams,come true....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Brazhlias είπε

Εγω σημερα ξυπνησα ιδρωμενος και κλαιγοντας. Ειχα δει εφιαλτη πως ανακοινωσαν τιμη 600,00 ευρω.

Εκλαιγα σε εμβρυικη σταση για πανω απο πεντε λεπτα, μεχρι να συνειδητοποιήσω πως ηταν απλα ενα ονειρο.

Και 480-500ευρω να κανει η κονσολα σκετη,παλι θα φυγουν αλλα 120+ευρω για την αγορα ενος παιχνιδιου/δευτερου controller/ps plus αν δεν παιξουν τιποτα προσφορες/bundle λογω γιορτων ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 minutes ago, Fulgore said:

Και 480-500ευρω να κανει η κονσολα σκετη,παλι θα φυγουν αλλα 120+ευρω για την αγορα ενος παιχνιδιου/δευτερου controller/ps plus αν δεν παιξουν τιποτα προσφορες/bundle λογω γιορτων ;)

Δεν είναι λογική αυτή...Αφού θα φύγουν 600+ ευρώ για κονσόλα με 2ο controller και games δεν πειράζει εάν τελικά μόνη της η κονσόλα κάνει 600; Πάλι δεν θα δώσεις λεφτά για 2o controller και games οπότε θα σου βγει 700+; Εκτός εάν δεν κατάλαβα κάτι καλά...

Τέλος πάντων την τετάρτη θα μάθουμε (θέλω να πιστεύω) και τιμές αν και για εμένα πιο σημαντική είναι η τιμή των next gen παιχνιδιών και όχι τόσο της κονσόλας. 

Επεξ/σία από gRim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, gRim είπε

Δεν είναι λογική αυτή...Αφού θα φύγουν 600+ ευρώ για κονσόλα με 2ο controller και games δεν πειράζει εάν τελικά μόνη της η κονσόλα κάνει 600;

Εγραψα εγω πουθενα οτι δεν πειραζει αν η κονσολα εχει 600ευρω?

Το οτι τα εξοδα δεν σταματανε μονο στην αγορα μιας σκετης κονσολας εγω εγραψα. Πουθενα δεν ειπα ας την χρεωσει την κονσολα οσο οσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Fulgore said:

Εγραψα εγω πουθενα οτι δεν πειραζει αν η κονσολα εχει 600ευρω?

Το οτι τα εξοδα δεν σταματανε μονο στην αγορα μιας σκετης κονσολας εγω εγραψα. Πουθενα δεν ειπα ας την χρεωσει την κονσολα οσο οσο.

Αυτό κατάλαβα γιατί έγινε σχολιασμός στο μήνυμα που αναφερόταν για τιμή κονσόλας στα 600 ευρώ. Εννοείτε ότι θα φύγουν παραπάνω λεφτά πέρα από την αγορά της κονσόλας εκτός εάν κάποιος σκοπεύει να την βγάλει μόνο με το astro’s playroom 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Σίγουρα κατι από 300 έως 700 ευρώ. Να το θυμάστε.

Δεν θα απεκλεια να παει κατω απο τα 3 κατοσταρικα για να διαλυσει το δυνατο οπλο της microsoft που ειναι το series S, αλλα ουτε θα απεκλεια να παει στα 800 για να κονομισει χοντρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...