Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Noobios είπε

Τι περίμενες 4Κ/120;

Επειδη θα ετρεχε σε xbox seriesX τοσο ειχαν βγει ''φημες''απο τα διαφορα καλα παιδια του internet οτι στο ps5 θα τρεχει χαλια,τυπου 4κ 30fps και παει λεγοντας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μωρή Sony σκοπεύεις να ξυπνήσεις σε κάποια φάση? Τόσο unattached πια είσαι με το περιβάλλον σου?

Νιώσε λίγο το ρημάδι το momentum. Επικοινώνησε λίγο με τον κόσμο σου. Τι σκατά δεν έχετε twitter εσείς? Βγάλε έστω ένα μπουρδελο-roadmap με τα παιχνίδια σου αφού αυτό είναι το μόνο που απ'ότι φαίνεται θεωρείς έχει σημασία. Θα ήταν αρκετό. 

Τέτοια έλλειψη επικοινωνίας δε ξανάγινε. Θα καταφέρετε να χάσετε την γενιά από το Fallout 76. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καίγομαι να το παρω τις πρωτες μέρες, αλλά απορώ πως κάποιοι πιστευετε πως θα έχει διαθεσιμότητα την πρωτη εβδομάδα, ας πουμε. 

Οκ κάποια στιγμή θα βρουμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Cenjuro είπε

Συγνώμη σε ποιο σημείο του βίντεο αναφέρονται αυτά που λέει ο RGT?

15:30, μου φαίνεται ότι πήρε χαμπάρι η Ms ότι κινείται η Σόνυ να κλείσει IP πάλι σαν την PS2 era κι έκανε την εξαγορά....

Επεξ/σία από Daredevil
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Μωρή Sony σκοπεύεις να ξυπνήσεις σε κάποια φάση? Τόσο unattached πια είσαι με το περιβάλλον σου?

Νιώσε λίγο το ρημάδι το momentum. Επικοινώνησε λίγο με τον κόσμο σου. Τι σκατά δεν έχετε twitter εσείς? Βγάλε έστω ένα μπουρδελο-roadmap με τα παιχνίδια σου αφού αυτό είναι το μόνο που απ'ότι φαίνεται θεωρείς έχει σημασία. Θα ήταν αρκετό. 

Τέτοια έλλειψη επικοινωνίας δε ξανάγινε. Θα καταφέρετε να χάσετε την γενιά από το Fallout 76. 

Εχω την εντυπωση οτι ειναι ολοι πανω απο 70😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Μολις ακυρωσα ολοκληρωτικα την προπαραγγελια μου παιδια

Δεν ηταν μονο για το ποσο που ζητανε.αλλα και για την πουστια που κανουν στην επεκταση εγγυησης που εβαλα

Αντι να ξεκιναει το παραστατικο απο 19/11 οπως θα ηταν και το σωστο.Μου ανεφεραν οτι δεν γινεται αυτο και ξεκιναει απο τοτε που εγινε η προπαραγγελια

Μα συγνωμη τους λεω,δηλαδη αυτους τους 2 μηνες που δεν θα εχω την κονσολα στα χερια μου,Εσεις θα μου χρεωνετε κανονικα την επεκταση εγγυησης?Δηλαδη σαν να μου λετε  να σας χαρισω τους 2 πρωτους μηνες?Με τιποτα του αναφερω,και κανε μου τωρα ακυρωση της προπαραγγελιας μου

Καλη επιτυχια σε οσα παιδια πρωτα παραλαβουν.Εμεις αν ειμαστε τυχεροι κοντα στα χριστουγεννα (αν βρουμε κανα κομματι)

Μόλις κοίταξα και εγω την παραγγελία μου για το PS5  μαζι με την επεκταση εγγύησης και όντως αναφέρει ότι ξεκινα από 18 σεπτεμβρη μιλάμε απίστευτη εξέλιξη.  Εν τω μεταξύ εγω έδωσα μια προκαταβολή 100 ευρώ για μια αφαντη κονσόλα, αλλά αυτοί μου πουλήσαν την επέκταση 4ετίας στα 70 ευρώ, δηλαδή πήραν προκαταβολη για τη κονσόλα 30 ευρώ  χαχαχαχα ότι ναναι πραγματικα. Να πω την αλήθεια με έχει κουράσει λιγο τη σκηνικό με τη Sony, κρυψίνους στα πάντα, σα να πηγαίνουμε στα τυφλα να πάρουμε γουρουνι στο σακί. Αν δε βρω ακρη με τον Κωτσο, απλά ακυρώνω τα πάντα και παίζω χαβαλε έρευνα αγοράς day one, έτσι και αλλιώς ουτε οι ίδιοι δε ξέρουν τι τους γίνεται και αν θα παραλάβουμε.

Έχει γούστο να με πάρουν και να μου ζητήσουν άλλα 20 ευρώ για να συμπληρωθεί το 50αρικο, και όταν με το καλο έρθει η κονσόλα να με βάλουν στο δευτερο ή τρίτο κύμα παραδοσης και να χασω κανα 4μηνο εξτρα εγγύησης.

 

Επεξ/σία από aret1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, aret1 said:

να με βάλουν στο δευτερο ή τρίτο κύμα παραδοσης και να χασω κανα 4μηνο εξτρα εγγύησης.

Δηλαδή τώρα που θα χάσεις ένα δίμηνο θα το αφήσεις έτσι? 

Δεν σε ενδιαφέρει? 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την εντυπωση οτι η εγγύηση ειναι απο τη στιγμη που κόβεται η απόδειξη  κ από τοτε κανει Match κ το συμβόλαιο εγγύησης. είχα πάθει κατι παρόμοιο με mediamarkt 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Daredevil είπε

15:30, μου φαίνεται ότι πήρε χαμπάρι η Ms ότι κινείται η Σόνυ να κλείσει IP πάλι σαν την PS2 era κι έκανε την εξαγορά....

Αυτό σκεφτόμουν και γω να σου πω. Διάβαζα κάτι  κάτι insiders news και καλά με κάτι silent hill rumors κάτι μυστήρια  tweets για παλιά ένδοξα ip κλπ και άρχισε να σχηματίζεται στον αερα μια εικόνα της Sony εποχής ps1 , ps2 με μεγάλα exclusive ip’s κλπ. Την ψιλιάστηκε μάλλον η MS (που όλο και μεγαλύτερη κίνηση από μας θα είδε) και λέει , «φράγκα έχω, θα χτυπήσω αλύπητα και εχω και gamepass»!  Μπορεί και να μας φαίνεται βέβαια όλο αυτό και να μην παίζει και τίποτα, αλλά κάτι διαβάζω από διάφορες πηγές. Είδωμεν !

1 ώρα πριν, chrisgewrgi είπε

Εχω παρει ηδη το slim..😁

😂

FB_IMG_1600801359844.jpg

Ποτέ παρήγγειλες και από που ? 50κο έδωσες ? 🤑

Επεξ/σία από nekrik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...