Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, aekoupoli είπε

Μάλλον οσοι το πάρουμε πρώτο χρόνο θα είμαστε console testers

Μωρε ας το παρουμε και ας ειμαστε η Heidi  η μικρουλα των Αλπεων !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Μωρε ας το παρουμε και ας ειμαστε η Heidi  η μικρουλα των Αλπεων !

Εγώ προτιμώ Laura, μικρό σπίτι στο λιβάδι και αν ο Κώτσος μου καθυστερήσει την παραγγελία ...! 😁 

bitch slap slapping GIF by absurdnoise

Επεξ/σία από CarbonFibre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φανταζομαι οτι εαν  ειναι να παραλαβουμε(εγω δεν ειχα καμια ειδοποιηση για προκαταβολη κτλ παραγγελια 17/09/2020 15:08) θα μας ερθει sms καποιες μερες πριν?Επισης εμεις που εχουμε βαλει αντικαταβολη μπορουμε να πληρωσουμε με καρτα οταν ερθει η υποχρεωτικα μετρητα?

Επεξ/σία από nyne
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, nyne είπε

Φανταζομαι οτι εαν  ειναι να παραλαβουμε(εγω δεν ειχα καμια ειδοποιηση για προκαταβολη κτλ παραγγελια 17/09/2020 15:08) θα μας ερθει sms καποιες μερες πριν?Επισης εμεις που εχουμε βαλει αντικαταβολη μπορουμε να πληρωσουμε με καρτα οταν ερθει η υποχρεωτικα μετρητα?

Κώτσο νομίζω μόνο μετρητά με αντικαταβολή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, CarbonFibre είπε

Εγώ προτιμώ Laura, μικρό σπίτι στο λιβάδι και αν ο Κώτσος μου καθυστερήσει την παραγγελία ...! 😁 

bitch slap slapping GIF by absurdnoise

Μόνο Χάιντη μύστη μου.
 

4j0fkb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, CarbonFibre είπε

Αν δεις στην ιστοσελίδα τους γράφουν ότι υποστηρίζουν PS5. Επίσης έβγαλαν και ενα PS5 themed Arctis το Arctis 7P. Πιστεύω οι περισσότερες εταιρείες rebrand ήδη ηπαρχόντων ακουστικών θα βγάλουν για το PS5. Δεν φαίνεται να χρειάζεται κάποια νέα τεχνολογία από μέρους τους μιας και το tempest engine θα κάνει την περισσότερη δουλεια.

Σίγουρα θα δούμε κάποια καλή έκπτωση Black Friday.

ναι το ξερω. Αλλα αλλο ειναι επιβεβαιωμενη η υποστήριξη σε 2-3 μοντελα και αλλο βγηκαν οι κονσολες και τα τεσταρε κοσμος. Επειδη ειναι μια Χ επενδυση, προσωπικα αποφασισα να περιμένω να βγουν ολα και βλεπουμε. Κ ειμαι βεβαιος οτι θα βγουν συντομα πολυ περισσότερα μοντελα οπότε δε βλεπω λογο να περιοριστώ στα λιγα που εχουν επιβεβαιώσει ως τωρα, με λιγη υπομονη ίσως βρεθει κατι καλυτερο :)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως σε ό,τι αφορά εμένα παιδιά το επιβεβαίωσα από το πλαίσιο για day 1  2 φορές. Γιατί να ρισκάρουν να φάνε κράξιμο για 1 τεμάχιο  και να πάρω την προκαταβολή πίσω ; Δεν νομίζω να λένε ψέματα! 2 φορές μου το είπαν και λογικά είναι από ακύρωση γιατί παρήγγειλα αργά και με πήρε υπάλληλος πχ με ονοματεπώνυμο κλπ. Άσχετο ποιο launch game προτείνετε για αγορά (δεν μου αρέσουν τα action-adventure με το πολύ ψάξιμο ); Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Επεξ/σία από Wolftub21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Braveheart1980 είπε

Κώτσο νομίζω μόνο μετρητά με αντικαταβολή

Όταν θα πας ταμείο για παραλαβή ότι πληρωμή θες μπορείς να κανείς! Και ας είχες βάλει αντικαταβολή! 😉

 

Βρήκα κατάστημα για ps5 Day 1 για όποιον ενδιαφέρεται!  Τους έχουν μείνει κομματια για προπαραγγελια! Έκανα παραγγελία πριν λίγο... τους πήρα και τηλέφωνο για επαλήθευση!

Επεξ/σία από Johny_X21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Λίγο αργά στο χoρο το ξέρω, αλλα υπάρχει πουθενά Ps5 κανονικό έστω και για preorder κάπου διαθέσιμο? Το ψάχνει φιλος απεγνωσμένα. 

Πουθενά. Ξαμοληθείτε 19/11/2020 μπας και κυκλοφορήσει κανένα σε ράφι αν και ακόμα και αυτό παίζεται...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Johny_X21 είπε

Όταν θα πας ταμείο για παραλαβή ότι πληρωμή θες μπορείς να κανείς! Και ας είχες βάλει αντικαταβολή! 😉

Βρήκα κατάστημα για ps5 Day 1 για όποιον ενδιαφέρεται!  Τους έχουν μείνει κομματια για προπαραγγελια! Έκανα παραγγελία πριν λίγο... τους πήρα και τηλέφωνο για επαλήθευση!

Θα μου το φέρουν όποτε θέλω να ξέρω αν έχω επιλογή να έχουν pos.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...