Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, ilos είπε

Αν ετοιμάζεται BB2, τότε η ετοιμάζεται από την b team της from (Ds2 φάση) ή είναι outsourced σε άλλο studio. Ο Miyazaki είναι all in στο ER και αυτό δε το περιμένουμε ούτε του χρόνου.😁

Δεν ξερω αν ετοιμαζεται για πλακα το λεω, παντως και η "b" team της from ειναι πολυ δυνατή, το Ds2 προσωπικά ειναι απο τα αγαπημένα μου επισης δεν νομιζω ο Miyazaki να μην ασχοληθει καθολου με ενα τετοιο project.

Παντως ειναι ενα χαρτί που ανα πασα στιγμη μπορει να πετάξει η Sony και να γινει χαμος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Brazhlias είπε

60 ευρώ το Σπαϊντερμαν και δώρο η κονσόλα. 

Δύσκολο να πιστέψω αυτό που γράφεις. Δηλαδή μου λες ότι δεν θα έχουμε καμία αύξηση στην τιμή των παιχνιδιών;

😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@offtopic θυμαται κανεις ενα παλιοτερο playstation commercial στο youtube, πρεπει να ηταν πριν καμια 10 χρονια, που και καλα εδειχνε εναν τυπο να φοραει τοτε μασκα VR και στο τελος να δειχνει οτι ηταν το ps6-7 κατι τετοιο δεν θυμαμαι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ADHD είπε

Παντως ειναι ενα χαρτί που ανα πασα στιγμη μπορει να πετάξει η Sony και να γινει χαμος.

Καλά αυτό εννοείται, η βρώμα έχει βγει ότι πολλά περισσότερα exclusives θα μπορούσαν να κυκλοφορήσουν φέτος (god of war 2 ειδικά), αλλά αποφάσισν τελευταία ώρα και στιγμή να τα πετάξουν για του χρόνου αφού έτσι και αλλιώς αυτήν την γενιά την είχαν κερδισμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, ilos είπε

Καλά αυτό εννοείται, η βρώμα έχει βγει ότι πολλά περισσότερα exclusives θα μπορούσαν να κυκλοφορήσουν φέτος (god of war 2 ειδικά), αλλά αποφάσισν τελευταία ώρα και στιγμή να τα πετάξουν για του χρόνου αφού έτσι και αλλιώς αυτήν την γενιά την είχαν κερδισμένη.

Τα μεγαλα ΑΑΑ ειναι δυσκολη αποφαση να τα βγαλεις νωρις στο launch της κονσολας, αν δεν τα προοριζεις ως crossgen...Δε συνηθιζεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Bourdoulas είπε

Δύσκολο να πιστέψω αυτό που γράφεις. Δηλαδή μου λες ότι δεν θα έχουμε καμία αύξηση στην τιμή των παιχνιδιών;

😛

Ναι Βιρνα αυτο σου λεω οτι δεν θα εχουμε αυξηση τιμων.

 :cry:

Πλακιτσα κανω δεν εχω ιδεα μου θυμισες τις ατακες απο την λαμψη ετσι οπως το γραψες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, icenex είπε

Ναι Βιρνα αυτο σου λεω οτι δεν θα εχουμε αυξηση τιμων.

 :cry:

Πλακιτσα κανω δεν εχω ιδεα μου θυμισες τις ατακες απο την λαμψη ετσι οπως το γραψες.

Και αυτός ήταν ο σκοπός 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, stevenfins said:

Θυμήθηκα τον φίλο που έλεγε ότι λένε υποβολές για τη ζήτηση που υπάρχει

IMG_20200914_193215.jpg

Σοβαρά τώρα, που τις βρίσκει ο συγκεκριμένος όλες αυτές τις πληροφορίες;

Δηλαδή οκ να έχει έναν γνωστό στο H/W τμήμα της Sony ή έναν γνωστό developer που να του τα μαρτυράνε specs κλπ να το καταλάβω, αλλά εδώ μιλάμε κάνει leak περίεργα πράγματα. Ή έχει κάποιον πολύ υψηλόβαθμο (που δεν ξέρω αν κάποιος τέτοιος θα ρίσκαρε την καριέρα του με τα NDA's κλπ), είτε έχει από έναν γνωστό σε κάθε τμήμα της παραγωγικής διαδικασίας της Sony, δεν εξηγείται αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...