Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, sndev είπε

με αυτα που διαβαζω μπηκα στο σιτε να δω τη δικια μου και δείχνει ακυρωμένη. 

image.png.d7141f08388e4ed5aa392aeb05494531.png

Πηρα τηλεφωνο να γκαζώσω καθώς χθες πηρα τηλέφωνο εβαλα επέκταση εγγύησης και πλήρωσα ολο το ποσό.

δε πρόλαβα να πω και πολλα η απάντηση ηταν

ναι σωστα τη βλεπετε ακυρωμένη καθως δεν έχουμε προσβαση στο να αλλάξουμε την ηλεκτρονικη παραγγελία. ακυρώνουμε την υπάρχων και κανουμε νεα και ολα φαινονται οκ.

-ναι αλλα έχασα τη σειρα μου ετσι.

 οχι, βαζουμε εμεις κατα τη νεα παραγγελια οτι τη κάνατε στις 17 του μηνα όπως εχει γίνει στη δικια σας που πληρώθηκε χθες 22/09 οπότε σε καμια περίπτωση δε χάνετε τη προτεραιότητα. 

Δε ξερω τι θα γίνει εντελή στις 19 Νοέμβρη αλλα για την ωρα σε εμένα όλα νορμάλ μου φαινοντε στο κοτσοβολο σύμφωνα με τις απαντήσεις

βεβαια με εναν αστερισκο , επειδή κόβω τιμολόγιο εχω τον αριθμο καρτέλας πελάτη  κ τα βρίσκουν αμέσως. σαν ιδιώτης δε ξερω ποσο μπάχαλο θα ταν 

@Dev1l φοβάμαι οτι  η τυπισα που μίλησες κατι δεν εκανε καλα κ δε πάτησε ξανα παραγγελία Η το έκανε  (γτ μου φαινετε ακραίο να ακύρωσε τη μεν κ να μην έκανε την καινούρια , ειναι τραγικο λαθος η ακυρωση ) κ έπεσες σε αλλον που δεν γνωριζε καλα κ δε σε έβρισκε.. το οποιο το βλεπω ποιο πιθανο. επίσης οι κλήσεις καταγράφονται πες πηρα ταδε ωρα μίλησα με τη τάδε ΦΤΙΑΧΤΕ ΤΟ.

Σε εμενα παντως ακομα δεν ειναι σε κατασταση ακυρωσης.Ενω εχθες τους ειπα να μου την ακυρωσουν

Οι τυποι τελικα τα εχουν κανει μπαχαλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Daredevil είπε

εμένα με πήραν τηλ στο προσωπικό ενώ στο site έχω το εταιρικό, μήπως δεν σε βρίσκουν?

The Fugitive (1993) — The Movie Database (TMDb)

Επεξ/σία από firepc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα μαλλον βρηκα ακρη με την περιπτωση μου
Ξαναπηρα σημερα το τμημα πωλησεων του κωτσοβολου
Διοτι στον προσωπικο λογαριασμο μου στο σαιτ τους, η παραγγελια που ειχα κανει στις 17/9 φαινοταν ακομα ενεργη
Μιλαω με μια εκπροσωπο ,και αφου τις ανεφερα ολο το χθεσινο τραγελαφικο ιστορικο .Τελικα με ενημερωσε οτι οντως ειχε γινει λαθος απο το συναδελφο και οτι με μολις 50 ευρω προκαταβολη τωρα,θα μπορουσε να μου ξαναφτιαξει την παραγγελια
Ναι αλλα τις αναφερω εγω οτι δυστυχως αυτοματος θα μπω σε λιστα αναμονης αυτη την στιγμη.Και μου εδωσε τον λογο της οτι θα εισαστε κανονικα απο τοτε που κανατε την πρωτη παραγγελια
Μαλιστα μου εδωσε και το ονοματεπωνυμο της για οτι θεμα μπορει να προκυψει μελλοντικα με την περιπτωση μου

 

Με λιγα λογια τα 170ευρω που ζητουσαν αρχικα εγινε 50αρικο.Λολ

 

Υ.Γ Με λιγα λογια παιδια το μπαχαλο το χθεσινο ειχε να κανει με την επεκταση εγγυσησης που κανονικα ξεκιναει απο τοτε που θα παραλαβεις την κονσολα στα χερια σου.Αλλα ο χθεσινος ελεγε τελικα αλλα νταλον

 

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Τελικα μαλλον βρηκα ακρη με την περιπτωση μου
Ξαναπηρα σημερα το τμημα πωλησεων του κωτσοβολου
Διοτι στον προσωπικο λογαριασμο μου στο σαιτ τους, η παραγγελια που ειχα κανει στις 17/9 φαινοταν ακομα ενεργη
Μιλαω με μια εκπροσωπο ,και αφου τις ανεφερα ολο το χθεσινο τραγελαφικο ιστορικο .Τελικα με ενημερωσε οτι οντως ειχε γινει λαθος απο το συναδελφο και οτι με μολις 50 ευρω προκαταβολη τωρα,θα μπορουσε να μου ξαναφτιαξει την παραγγελια
Ναι αλλα τις αναφερω εγω οτι δυστυχως αυτοματος θα μπω σε λιστα αναμονης αυτη την στιγμη.Και μου εδωσε τον λογο της οτι θα εισαστε κανονικα απο τοτε που κανατε την πρωτη παραγγελια
Μαλιστα μου εδωσε και το ονοματεπωνυμο της για οτι θεμα μπορει να προκυψει μελλοντικα με την περιπτωση μου

Με λιγα λογια τα 170ευρω που ζητουσαν αρχικα εγινε 50αρικο.Λολ

Τέτοιες εκπτώσεις ούτε την Black Friday!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ubisoft ε? Η αλήθεια είναι οτι δεν έχω ευχαριστηθεί κάτι αρκετά μετά το Prince of Persia, αλλα είναι τεράστια εταιρία. Δύσκολο να το κάνει η Sony θαρρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με τι λεφτα να αγορασει την Ubisoft? 🤣 

ακομη και να ισχυε σαν αντιδραση για την εξαγορα της Bethesda, θα παιρναγανε μηνες μεχρι να οριστικοποιηθει.

πολυεθνικες αγοραζουν, οχι στραγαλια.

11 λεπτά πριν, TitanX είπε

Πολυ remaster παντως. 

και θα γινει χειροτερη η κατασταση στην νεα γενια. 

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ubisoft; Δεν αγοράζει 10 κιλά πατάτες καλύτερα;!!😛

To καλύτερο που έχει να κάνει η Sony ειναι να ενισχύσει περισσότερο τα studio που έχει, τα οποία φτιάχνουν πολύ καλά παιχνίδια.

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φουλ remaster η προηγούμενη γενιά, φουλ remaster και η επόμενη;

Ηθικό δίδαγμα : για να απολαύσετε όπως πρέπει τα παιχνίδια κάθε προηγούμενης γενιάς, πρέπει να τα παίξετε στην επόμενη 🤣

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, CarbonFibre είπε

Ubisoft; Δεν αγοράζει 10 κιλά πατάτες καλύτερα;!!😛

To καλύτερο που έχει να κάνει η Sony ειναι να ενισχύσει περισσότερα τα studio που έχει τα οποία φτιάχνουν πολύ καλά παιχνίδια.

και να επενδυσει σε γνωστα IP που ειναι σε αδρανεια. αν η ειδηση για τα MGS remakes ισχυει, τοτε αυτη ειναι μια καλη αρχη. ας δανειστει και το Silent Hill απο την Konami, και να βγαλει ενα καινουργιο παιχνιδι. εχει την δυνατοτητα να το κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Daredevil είπε

εμένα με πήραν τηλ στο προσωπικό ενώ στο site έχω το εταιρικό, μήπως δεν σε βρίσκουν?

Τι να σε πω, δεν χτύπησε ποτέ το τηλέφωνο από δαύτους..το πλαίσιο ζητάει προκαταβολές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, KilliK είπε

και να επενδυσει σε γνωστα IP που ειναι σε αδρανεια. αν η ειδηση για τα MGS remakes ισχυει, τοτε αυτη ειναι μια καλη αρχη. ας δανειστει και το Silent Hill απο την Konami, και να βγαλει ενα καινουργιο παιχνιδι. εχει την δυνατοτητα να το κανει.

Συμφωνώ και θα προσθέσω ότι προτιμώ να δω και νέα IP όπως έκαναν με το Horizon.  Δεν καίγομαι να δω ενα ακόμη Uncharted.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...