Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο κωτσοβολος ζηταει 50ευρω; Το πλαισιο το ξερω και ειμαι ετοιμος να το δωσω αλλα αν ο κωτσοβολος δε ζηταει και ισχυει σειρα τοτε δε δινω τιποτα στο πλαισιο και ακυρωνω.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, moumias είπε

Ο κωτσοβολος ζηταει 50ευρω; Το πλαισιο το ξερω και ειμαι ετοιμος να το δωσω αλλα αν ο κωτσοβολος δε ζηταει και ισχυει σειρα τοτε δε δινω τιποτα στο πλαισιο και ακυρωνω.

Όλοι αυτοί ζητούν 50 ευρώ, και Πλαίσιο και Κωτσόβολος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, moumias είπε

Ο κωτσοβολος ζηταει 50ευρω; Το πλαισιο το ξερω και ειμαι ετοιμος να το δωσω αλλα αν ο κωτσοβολος δε ζηταει και ισχυει σειρα τοτε δε δινω τιποτα στο πλαισιο και ακυρωνω.

Ρε εσυ μουμια που ησουν τοσο καιρο? στην πυραμιδα σου θαμμενος..Εχει γινει χαμος με τις προπαραγγελιες απο την πρωτη μερα που ανοιξαν, τωρα μην περιμενεις και πολλα κατα πασα πιθανοτητα οπου και να παραγγειλεις θα μεινεις με τις γαζες στο χερι. :P

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ο κωτσός ζήτησε και σε μένα, που ήμουν από τους πρώτους που έκανα preorder με αντικαταβολή. Πήρε ένα fuck no σαν απάντηση, αλλά δε μου ακύρωσε την παραγγελία (ακόμα). Δεν θα γίνουμε θύματα για μια μικρή ευκαιρία να παίξουμε day 1, σιγά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιέργως δε Μ έχουν καλέσει ακόμη από Κοτσοβολο αν και το πήρα νομίζω από τους πρώτους. Δε ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι.

Λέτε να παίζει ρόλο το ότι είχα account και έχω κάνει και άλλες αγορές από αυτούς στο παρελθόν?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πιθανό το βλεπω να πουν εισαι στο δεύτερο κυμα επειδη δεν εδωσες προκαταβολή. Ιδια φαση ειμαι κ γω στο mediamarkt κανενα τηλέφωνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, ADHD είπε

Cringe εντελώς το μηνυμα του πλαισιου. :P  

Ας λάμβανα μήνυμα και εγώ από Κώτσο ότι θα παραλάβω day one και ας ήταν cringe! :D

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Ας λάμβανα μήνυμα και εγώ από Κώτσο ότι θα παραλάβω day one και ας ήταν cringe! :D

 

10 λεπτά πριν, EuphangeL είπε

Καθόλου; Είναι ακριβώς on the spot και καθόλου cheesy.

Εμάς από Κώτσο τι ωραιο on the spot θα μας στείλουν?? κανένα gg no re. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Daredevil είπε
 

Από το gaf το πήρες?

Fake/fud βγήκε αυτό. 

https://www.neogaf.com/threads/ign-more-people-visited-our-site-on-ps5-preorder-day-than-black-friday-misrepresented-by-h-i-m-op.1569163/

Το σωστό είναι: IGN : More people visited our site on PS5 preorder day than Black Friday 

 

Αναφορά σε κείμενο

OP, you're misrepresenting this as sales. I just listened to what the podcaster guy actually said. He's talking about clicks to IGN because of how disorganised and poor the pre-order was, so lots of gamers went to IGN to try and find out what was going on and where/when consoles might be available. You omitted this line:

"total click volume, it's a multi-national how can they have problems with this. But I guess Xbox did too..."

This is clicks due to the disaster of how Sony handled communication around the pre order, nothing to do with sales figures.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Tesseract είπε

Από το gaf το πήρες?

Fake/fud βγήκε αυτό. 

https://www.neogaf.com/threads/ign-more-people-visited-our-site-on-ps5-preorder-day-than-black-friday-misrepresented-by-h-i-m-op.1569163/

Το σωστό είναι: IGN : More people visited our site on PS5 preorder day than Black Friday 

Όχι στο σημείο που πάει το video λέει ακριβώς αυτό που είναι quoted

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...