Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, music_lover είπε

Α τέλεια! Και εγώ αυτήν αλλά περιμένω Black Friday 😎

Αν έχεις κάρτα εθνικής έχει 30% σε πόντους το Media Markt. Εχουν την CX 55 1699 αλλά ζητάς price match με Κωτσο που σήμερα την έβαλε 1499 και με τους 30% σε πόντους έχεις επιστροφή 450 ευρώ σε πόντους.=1050  ευρω τελικό κόστος Οι πόντοι οι περισσότεροι θα μπουν 16/11 βέβαια. Δεν πιστεύω ότι θα πάνε πολύ πιο κάτω Black Friday. Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια...

Σορρυ για το offtopic

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Αν έχεις κάρτα εθνικής έχει 30% σε πόντους το Media Markt. Εχουν την CX 55 1699 αλλά ζητάς price match με Κωτσο που σήμερα την έβαλε 1499 και με τους 30% σε πόντους έχεις επιστροφή 450 ευρώ σε πόντους.=1050  ευρω τελικό κόστος Οι πόντοι οι περισσότεροι θα μπουν 16/11 βέβαια. Δεν πιστεύω ότι θα πάνε πολύ πιο κάτω Black Friday. Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια...

Σορρυ για το offtopic

Σε ευχαριστώ! Θα το κοιτάξω γιατί έχω κάρτα Εθνικής!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, music_lover είπε

Σε ευχαριστώ! Θα το κοιτάξω γιατί έχω κάρτα Εθνικής!

Ειναι τελευταία μέρα σήμερα με τους πόντους να ξέρεις

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, music_lover είπε

Εδώ θέτεις ένα θέμα σχετικά με τις διάφορες εκδόσεις των κονσολών. Δεν γνώριζα ότι γίνονται αλλαγές εσωτερικά σε αυτές, πίστευα ότι αφορούν μόνο το εξωτερικό τους μέρος.

Για παράδειγμα δες εδω

https://www.notebookcheck.net/A-quieter-Sony-PlayStation-4-Pro-is-now-available-but-only-with-the-Red-Dead-Redemption-2-bundle-in-the-UK.358031.0.html

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dream21 είπε

Όχι από την αρχή έτσι έκανε και το δεύτερο PS4 Pro που είχα παράλληλα με το λευκό ακριβώς τον ίδιο θόρυβο.. Το βράδυ δεν μπορείς να φανταστείς όταν έχει ησυχία πως ακούγεται.

Ποια έκδοση είναι? Η (CUH-7000)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, music_lover είπε

Ποια έκδοση είναι? Η (CUH-7000)?

Eγω παρεπιπτοντως με την συγκεκριμενη εκδοση που εχω CUH-7200 

Δεν ειχα ποτε τετοιο θεμα

Τα αρχικα ομως μοντελα(αναλογος και τον ανεμιστηρα που φορουσαν)εκαναν παρομοιο θορυβο(οχι σε ολλα τα παιχνιδια)αλλα κυριως σε αυτα που πουσαρανε πολυ τον επεξεργαστη

 

8 λεπτά πριν, kaklas13 είπε

Αυτο αναγκαστηκα να ξαναπαρω(διοτι η πρωτη παρτιδα οντως ειχε θεμα στον θορυβο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dream21 είπε

CUH-7116B

Webp.net-resizeimage 2.jpg

Δέχομαι ότι αρκετές έχουν πρόβλημα στον θόρυβο, δεν το συζητώ ότι είναι παραπάνω από το επιτρεπτό και σταματάω εδώ το off topic. Απλά πάντα είχα ως μέτρο σύγκρισης το απλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Fulgore είπε

1204574606_.jpg.242f0d8308b5dd4723de20e7a8126f0a.jpg

Καλό αλλά με τα saves τι θα γινει οεο? Έχω καμιά 1000 ώρες παιχνιδιού (offline grinding και online kombat league -ranked). 🤔 . Το άλλο πάλι, "4K DYNAMIC RESOLUTION" ? Στο PC μου με GTX1080ti το χω σε 4K@60 max settings.   Απο την άλλη βέβαια είναι συγκαμένη αυτή ή UE3 engine παρόλο που ειναι modified. Δεν πειράζει ίσως βάλουν και κανα RT Εφέ 😝 Κάτσε ώπα!!! Βλέπω Rain και Mileena στο εξώφυλλο ? 

Επεξ/σία από nekrik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, dream21 είπε

@music_lover άκου εδω σε PS4 Pro 

Φιλε μου λιγο ασχετο ποστ γιατι εχω one x κονσολα. Απλα επειδη ενα απο τα παιχνιδια που παιζω ειναι το pes περσυ αγορασα μονο κ μονο ενα ps4 pro μτχ για να παιζω pes 2020 με το πατσακι με το ελληνικο πρωταθλημα. Στο xbox απο οταν εγινε jb το ps4 σταματησαν να υποστηριζουν εισαγωγη αρχειων με usb οποτε τρωμε ταπα εμεις του xbox 😥 anyway ετσι ακριβως εκανε κ το ps4 pro που ειχα. Επαιξα ενα μηνα κ μετα ετρωγα τοσο μπουλινγκ απο τη γυναικα κ τα παιδια. Ειδικα οταν πηγαιναν για υπνο κ επιτελους επαιζα λιγο τζαμπιονσλιγκ με τον Οφη μονο παντοφλες δεν μου πετουςε η γυναικα μου 😄 Ξυπνουσε απο την υπερβολικη φασαρια που εκανε το play 

K αναγκαστηκα το πουλησα . Νομιζω μερικα μοντελα οντως κανουν λιγοτερο θορυβο αλλα αυτο ηταν 737 μποινγκ. Το οne X ειναι αθορυβο,  αλλη διασταση κονσολας 🤷🏻‍♂️

Επεξ/σία από malias4
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Κουτι μου εκατσε(δεν ασχοληθηκα καθολου με το 11 μεχρι στιγμης)

Ελπιζω να βαλουν 60 καρε και στα cutscenes

Μακαρι αλλα δεν νομιζω να ασχοληθουν με τα cutscenes. Το πιο ενδιαφερον στο συγκεκριμενο παιχνιδι περαν του upgrade ειναι οτι εχει cross play μεταξυ playstation και Xbox,τωρινων και μελλοντικων κονσολων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Daredevil είπε

Ε λογικο    για μενα .Οποιος εχει pc  και  παιζει εκει δεν πολυεχει νοημα να παει σε αλλη κονσολα εκτος απο  ps5 .Το ιδιο και οσοι θελουν να παιξουν τα αποκλειστικα της Sοny .Aν συνυπολογισουμε και τον αερα που εχει απο την προηγουμενη γενια , βγαινει αυτο το κατα τα αλλα εντυπωσιακο νουμερο   ειδικα για US.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...