Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, gdal73 είπε

Ναι, όντως δίπλα από το όνομα της κονσόλας μου γράφει και εμένα " Σε εκτεταμένη αναζήτησή", όμως στην κατάσταση της παραγγελίας μου γράφει "Προς διεκπεραίωση, όπως είπα νομίζω από την την 18/09. Θα δούμε. Πάντως δεν γνωρίζω αν επικοινώνησες με τα public, αλλά σε επικοινωνία που είχα μου είπαν ότι θα παραλάβω κανονικά. Τα Puplic νομίζω ότι ήταν και τα μοναδικά που είχαν ευθης εξαρχής την απαίτηση για την προκαταβολή των 50€ στην πλατφόρμα τους. Επίσης το PS5 βγήκε διαθέσιμο για προπαραγγελία και κανά 3ωρο αγρότερα από τους άλλους...    

Ισχύει, άργησε να ανοίξει τις προπαραγγελίες σε σχέση με τους άλλους.

Μακάρι να έχεις δίκιο και να μην γίνει καμία βλακεία. Αν και εγώ πιστεύω πως όσοι πήραν την ίδια μέρα που άνοιξαν τα preorder θα παραλάβουν Day One.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Wolftub21 είπε

Πάντως σε σχέση με αυτό που είπε ο φίλος πριν (επειδή δεν ξέρω πώς πατάνε απάντηση σε συγκεκριμένο post). ότι με κορόιδεψε ο πωλητής για το ότι θα παραλάβω ps5 από πλαίσιο day one, με διαβεβαιωσαν τέσσερα άτομα από πλαίσιο για αυτό και πιστεύω ότι είναι από ακύρωση. Γιατί να ρισκάρει τη φήμη του το πλαίσιο για ένα κομμάτι ενώ έχει ξεπουλήσει; Παρήγγειλα πριν δύο μέρες αφού με κάλεσαν οι ίδιοι μετά από ερώτηση. 

Εγώ παρήγγειλα με ολόκληρο το ποσό μέσω κάρτας από Plaisio (την Digital έκδοση) στις 17, λίγο πριν τις 14:30... Μου έστειλαν μήνυμα τρείς ημέρες μετά πως θα παραλάβω day-one.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα pre-order games από plaisio ps4, αλλά και τώρα στα ps5 όταν υπάρχουν κωδικοί για pre-order bonus τα δίνουν κανονικά; Κοιτάω τώρα για miles morales και demon's souls και δεν αναφέρουν κάτι συγκεκριμένο.  Έχει κανείς εμπεiρία  από ps4 games releases? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ομορφο φρεσκαρισματακι δειχνει. παραμεινει στο ιδιο στυλ με πριν αλλα το φρεσκαρει δεξια αριστερα. Και αυτο και του Xbox δειχνουν πολυ καλυτερα απο τα προηγουμενα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε μου αρεσε καθολου το UI, καντο λιγο πιο μοντερνο παλι τα ιδια. Τουλαχιστον ασε μας να αλλαξουμε fonts και τετοια, λιγο customization θα το ηθελα 

Το θεμα απο πισω ειναι θεικο ομως

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...