Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουτε κρυο,ουτε ζεστη το νεο UI απο μενα.

Οι αρχικες καρτελες με το sackboy που εδειξαν,μου φανηκε Too Much ολο αυτο.

Το ιδιο το κεντρικο UI με τα εικονιδια των παιχνιδιων,Store,Plus κλπ ειναι μια απο τα ιδια με πριν απλα με αλλα εικονιδια,αρα ουτε και με αυτο ειναι να ενθουσιαστει καποιος.

Αυτα που μαρεσαν ειναι οτι τουλαχιστον απο το video η ολη εμπειρια ειναι αρκετα Smooth στην μεταβαση περα δωθε,και το progress/trophies κατω απο το καθε παιχνιδι κατω δεξια σαν συντομευση.

Ελπιζω να ριξανε παραπανω δουλεια στο Store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 minutes ago, nyne said:

Πολύ καλό,πολύ ενδιαφέρον ο βοηθός για τα παιχνίδια.

Καλο feature αλλα ποσοι developers θα ασχοληθουν?

Μου αρεσε το PiP ελπιζω να μπορεις να δεις youtube και twitch 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Valadis3 είπε

Εχω κανει προπαραγγελεια απο κωτσο το ps5.Δεν εβαλα ομως την εξτρα εγγυηση.Γινεται να παω σε ενα καταστημα και να την προσθεσω?

Xωρις να ειμαι σιγουρος ,νομιζω πως γινεται .Αλλα καλυτερα κανε  πρωτα ενα τηλ.στην εξυπηρετηση πελατων μην πηγαινεις τσαμπα στο καταστημα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Valadis3 είπε

Εχω κανει προπαραγγελεια απο κωτσο το ps5.Δεν εβαλα ομως την εξτρα εγγυηση.Γινεται να παω σε ενα καταστημα και να την προσθεσω?

Εφόσον κάνεις την πληρωμή στο κατάστημα μπορείς να βάλεις και την επέκταση. Δεν νομίζω να στο αρνηθούν.

Επεξ/σία από kwstakisii
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kwstakisii είπε

Εφόσον κάνεις την πληρωμή στο κατάστημα μπορείς να βάλεις και την επέκταση. Δεν νομίζω να στο αρνηθούν.

 

2 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Xωρις να ειμαι σιγουρος ,νομιζω πως γινεται .Αλλα καλυτερα κανε  πρωτα ενα τηλ.στην εξυπηρετηση πελατων μην πηγαινεις τσαμπα στο καταστημα .

Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι ρε εσείς αλλά η επέκταση είναι του καταστήματος ή της Sony? Γιατί αν είναι του καταστήματος χαιρέτα μας τον Πλάτανο, σε ποιο τεχνικό τμήμα που θα συνεργάζεται το κατάστημα θα εμπιστευθείς κονσόλα με Liquid Metal?

Επεξ/σία από Saloufas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατι που περασε απαρατηρητο, η Σονυ δινει τη δυνατοτητα σε voice chat να μπορεις να το κατα-γραψεις και να το στειλεις σε moderators. Αν σε κραζουν  και ακους μπινελικια δηλαδη.

Πραγματικα απαραδεκτο, χωρις να δωσουμε συγκαταθεση μπορει ο αλλος να καταγραψει ολο το voice chat. Πραγματικα το βρισκω ηλιθιο αν ισχυει ετσι οπως το καταλαβα, γτ φυσικα δεν ειναι τοσο ξεκαθαρο, και θα σκεφτω πολυ σοβαρα την αγορα της κονσολας αν ισχυει κατι τετοιο

εδω το αρθρο

Επεξ/σία από najinblue3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Κατι που περασε απαρατηρητο, η Σονυ δινει τη δυνατοτητα σε voice chat να μπορεις να το κατα-γραψεις και να το στειλεις σε moderators. Αν σε κραζουν  και ακους μπινελικια δηλαδη.

Πραγματικα απαραδεκτο, χωρις να δωσουμε συγκαταθεση μπορει ο αλλος να καταγραψει ολο το voice chat. Πραγματικα το βρισκω ηλιθιο αν ισχυει ετσι οπως το καταλαβα, γτ φυσικα δεν ειναι τοσο ξεκαθαρο, και θα σκεφτω πολυ σοβαρα την αγορα της κονσολας αν ισχυει κατι τετοιο

εδω το αρθρο

Και τι προτείνεις να γίνεται αν πχ εγώ αρχίσω ξαφνικά στο chat τα καντήλια?

Να σου υπενθυμίσω ότι κάθε συνομιλία σου στο κινητό σου τηλέφωνο, εγγραφή ή προφορική, καταγράφεται.

Έδωσες εκεί συγκατάθεση?

Επεξ/σία από music_lover
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...