Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, privateer είπε

vpavic_4261_20201026_0217.jpg

Σχεδιαστικο έγκλημα η οριζόντια τοποθέτηση 😆

ναι αλλά τουλάχιστον χωράει στο έπιπλο μου!!! το XSX δυστυχώς δεν θα χωρέσει :(

 

 

Επεξ/σία από Daredevil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.resetera.com/threads/dualsense-and-astrobots-playroom-impressions.313762/

Το εχω ξαναγραψει μπορει να ειναι tech demo για το dualsense αλλα το astrobot φαινεται απιστευτο.Βγαζει εντονα vibes mario galaxy.Μπραβο που το δινει pack-in

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Saloufas είπε

ElUnrK2XYAAAuT7.jpeg

 

5 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

This mo@#!%cker is huge!!!!!!

 

1 ώρα πριν, nyne είπε

6/11 λενε...

Κατι ακουγεται για 29 του μηνος(αλλα μονο κατεγραμμενο gameplay απο παιχνιδια

55 λεπτά πριν, Daredevil είπε

spacer.png

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Daredevil είπε

Επιτέλους το πήραν και αυτοί και θα σταματήσουν οι γκρινιάρικες γκριμάτσες στα βίντεο τους 🤣

14 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

https://www.resetera.com/threads/dualsense-and-astrobots-playroom-impressions.313762/

Το εχω ξαναγραψει μπορει να ειναι tech demo για το dualsense αλλα το astrobot φαινεται απιστευτο.Βγαζει εντονα vibes mario galaxy.Μπραβο που το δινει pack-in

Όπως προείπαμε, όλα τα λεφτά σε αυτή την γενιά, το dualsense! Γάτα Σάκη.. 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, music_lover είπε

Εγώ πάντως ένα σοκ με τα loading times του last of us remastered στο ps4 pro το έπαθα..και με patch μόλις 37mb! (ενώ αρχικά διάβασα πως θα είναι 500mb, όταν άνοιξα το Pro, ήταν μόλις 37mb..)

Είναι απίστευτο το πόσο γρήγορα κάνει loading σε σχέση με πριν, λες δεν γίνεται αυτό..Δλδ πόσο πιο γρήγορα θα ανοίγει στο PS5? 😱

Η συμβολη του Ghost of Tsushima   ηταν καθοριστικη .Ειχε εντυπωσιακους χρονους για τον  σαπιο αρχαιο  δισκο αυτης της γενιας .

 

Ενταξει πηραμε  πολυ  ματι την κονσολα ,καλο ειναι και το πορνο δεν λεω αλλα σαν το real δεν ειναι  τιποτα .Ωρα να την πιασουμε και στα χερια μας ο χρονος μετραει αντιστροφα!

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...