Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nice job τελικα. Μου άρεσε από την αρχή, φοβόμουν μήπως είναι αντίαισθητική λόγω μεγέθους, αλλά από τις φωτογραφίες δεν μου έμεινε αυτή η αίσθηση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@privateer Είναι σχεδιαστικά εγκλήματα και οι 2 κονσόλες(xbox/ps5).

Του xbox είπαν να το πάνε σύμφωνα με το όνομα του και το έκαναν απλά ένα κακάσχημο "κουτί".

Του PS5 είπαν απλά να το κάνουν τεράστιο και έτσι χάλασαν αυτό το όμορφο σχέδιο που κάνανε.

Όπως πάντα θα πάρω και τις 2 κονσόλες, αλλά θα περιμένω τις βελτιωμένες τους εκδόσεις, slim etc. 😛 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Batadoum είπε

Ξερει κανεις εκτος απο 24 Νοεμβρη και 10 Δεκεμβρη ποτε θα ειναι η επομενη παρτιδα ? Γιατι μερικοι λενε πως μπορει να ερθει ΜΑΡΤΙΟ η τριτη !! 

@non-serviam βλαχακη meme plz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Batadoum είπε

Ξερει κανεις εκτος απο 24 Νοεμβρη και 10 Δεκεμβρη ποτε θα ειναι η επομενη παρτιδα ? Γιατι μερικοι λενε πως μπορει να ερθει ΜΑΡΤΙΟ η τριτη !! 

@najinblue3 I have arrived!
 

ClearcutGlassCopperhead-poster.jpg

2 ώρες πριν, ChrisAce είπε

@privateer Είναι σχεδιαστικά εγκλήματα και οι 2 κονσόλες(xbox/ps5).

Του xbox είπαν να το πάνε σύμφωνα με το όνομα του και το έκαναν απλά ένα κακάσχημο "κουτί".

Του PS5 είπαν απλά να το κάνουν τεράστιο και έτσι χάλασαν αυτό το όμορφο σχέδιο που κάνανε.

Όπως πάντα θα πάρω και τις 2 κονσόλες, αλλά θα περιμένω τις βελτιωμένες τους εκδόσεις, slim etc. 😛 

Και το V (= 5). Μην το ξεχνάμε και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony Sold as Many PS5 Pre-Orders in 12 Hours as PS4 Did in 12 Weeks in the US

https://www.reuters.com/article/us-sony-playstation-5/sony-seeing-very-considerable-ps5-demand-ahead-of-launch-idUSKBN27C2P5?il=0&source=news_body_link

Ειδες τελικα @najinblue3 οτι παρόλο τα του ιου και της ανεργιας,μια χαρα φευγουν νερακι τα pre orders? :D

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, non-serviam είπε

Αφήνω αυτό εδώ...
 

Μου θυμισες το ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΛΑΙΩ

@Fulgore αστα, εντωμεταξυ να φανταστεις εχει ξανα φουντωσει ο ιος παντου. Εγω δεν περιμενα τετοια ζητηση ειδικα οταν δεν εχει πολλα παιχνιδια τωρα που βγαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα και εγω ελεγα οχι για day one αλλα το οτι παμε παλι για lockdown μαλλον θα παω για αγορα.Με δεδομενο οτι θα βρω ομως βεβαια.😁

Τα νουμερα τωρα των preorder λογικα ειναι απο το φανατικο κοινο του playstation που θα το παιρνανε οτι και να γινοταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Κοιτα και εγω ελεγα οχι για day one αλλα το οτι παμε παλι για lockdown μαλλον θα παω για αγορα.Με δεδομενο οτι θα βρω ομως βεβαια.😁

Τα νουμερα τωρα των preorder λογικα ειναι απο το φανατικο κοινο του playstation που θα το παιρνανε οτι και να γινοταν.

Εγω αποφασισα οτι δε θα το παρω, θελω να παρω ce του rise που θα με κρατησει σιγουρα 2-3000 ωρες οποτε και να παρω την κονσολα θα καθεται :P 

αν δεν εβγαινε το rise θα το παιρνα day one

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Sony Sold as Many PS5 Pre-Orders in 12 Hours as PS4 Did in 12 Weeks in the US

https://www.reuters.com/article/us-sony-playstation-5/sony-seeing-very-considerable-ps5-demand-ahead-of-launch-idUSKBN27C2P5?il=0&source=news_body_link

Ειδες τελικα @najinblue3 οτι παρόλο τα του ιου και της ανεργιας,μια χαρα φευγουν νερακι τα pre orders? :D

Σε αυτες τις εποχες ειναι super popular τα VGs/Netflix κλπ δεν βλεπω κατι το παραλογο, το switch στο πρωτο lockdown ηταν σε έλλειψη καθως και παιχνιδια οπως ring fit κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...