Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Daredevil είπε

όχι ήταν τότε που είχε βγει η φήμη οτι το xbox ηταν rdna1.... δες τα videos του

στο πρώτο σκέλος δεν απάντησες, φήμη ή επίσημο ότι η RDNA3 θα έχει features της SONY σε συνεργασία με την AMD? Εκτός και αν βάζοντας μέσα costume features η AMD αφήνει την κάθε εταιρεία να ονομάσει όπως θέλει την αρχιτεκτονική, πες την και RDNA12 ένα πράγμα,  δεν μας νοιάζει.... 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Saloufas είπε

Δηλαδή αυτό που μας λέει ο ποιητής και αφήνει να εννοηθεί είναι ότι το RDNA3 θα έχει costume features της SONY μέσα που με την σειρά του εννοεί ότι το RDNA3 γίνεται σε συνεργασία της SONY με την AMD.  Έχουμε κάποια επίσημη δήλωση από AMD μεριά για κάτι τέτοιο? Γιατί για την FULL RDNA2 αρχιτεκτονική η AMD βγήκε και είπε επίσημα ότι έχει φτιαχτεί σε συνεργασία με την Microsoft και το DX12U. 

Καλά ο ίδιος δεν άφηνε να εννοηθεί πριν μέρες ότι το Xbox είναι RDNA1? Πολύ αξιόπιστος.....

Δεν τον παρακολουθώ, για αυτό ρώτησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να πω ότι πρώτη φορά βλέπω τόσο πολύ να ασχολούνται με νούμερα, ονομασίες, ρεύματα και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο. Από πότε το gaming έγινε μόνο specs ρε παιδιά;

Εχθές έδειξαν νέο gameplay trailer για το Demons Souls το οποίο έδειχνε υπερβολικά εντυπωσιακό και σχολιάστηκε ελάχιστα, για να γυρίσουμε πίσω στα έχει το xbox rdna2 και το ps5 rdnaάλφα.

Επίσης, βλέπω ανα 2 σελίδες γκρίνια για το οτιδήποτε έχει να κάνει τεχνικό τομέα. Εμένα το μόνο που με ενφιαφέρει σαν gamer απο το 1990κάτι είναι να δώ παιχνίδια που 1ον θα έχουν να μου δώσουν ένα όμορφο story/setting και μετά ένα άρτιο τεχνικά κομμάτι. Η Sony (προς το παρόν) σε αυτό το κομμάτι δεν έχει αντίπαλο, όσο και αν ακούγεται fanboyιστικό. Ελπίζω στο σύντομο μέλλον να έχει γιατί πάντα ο ανταγωνισμός κάνει καλό και πάνω απόλα κερδίζουμε εμείς σαν gamer. Είμαι ο μόνος λοιπόν που έχω κλείσει τα αυτιά μου και απλά περιμένω να παραλάβω την κονσόλα μου και να συνεχίσω να χαίρομαι το gaming, όπως το χάρηκα τόσες γενιές τώρα; Δηλαδή χωρίς να ασχολούμε ΤΟΣΟ πολύ με τα τεχνικά θέματα;

  • Like 13
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, jay_D είπε

Έχω να πω ότι πρώτη φορά βλέπω τόσο πολύ να ασχολούνται με νούμερα, ονομασίες, ρεύματα και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο. Από πότε το gaming έγινε μόνο specs ρε παιδιά;

Εχθές έδειξαν νέο gameplay trailer για το Demons Souls το οποίο έδειχνε υπερβολικά εντυπωσιακό και σχολιάστηκε ελάχιστα, για να γυρίσουμε πίσω στα έχει το xbox rdna2 και το ps5 rdnaάλφα.

Επίσης, βλέπω ανα 2 σελίδες γκρίνια για το οτιδήποτε έχει να κάνει τεχνικό τομέα. Εμένα το μόνο που με ενφιαφέρει σαν gamer απο το 1990κάτι είναι να δώ παιχνίδια που 1ον θα έχουν να μου δώσουν ένα όμορφο story/setting και μετά ένα άρτιο τεχνικά κομμάτι. Η Sony (προς το παρόν) σε αυτό το κομμάτι δεν έχει αντίπαλο, όσο και αν ακούγεται fanboyιστικό. Ελπίζω στο σύντομο μέλλον να έχει γιατί πάντα ο ανταγωνισμός κάνει καλό και πάνω απόλα κερδίζουμε εμείς σαν gamer. Είμαι ο μόνος λοιπόν που έχω κλείσει τα αυτιά μου και απλά περιμένω να παραλάβω την κονσόλα μου και να συνεχίσω να χαίρομαι το gaming, όπως το χάρηκα τόσες γενιές τώρα; Δηλαδή χωρίς να ασχολούμε ΤΟΣΟ πολύ με τα τεχνικά θέματα;

Και γω ετσι ειμαι... αν και παιζω απο τα τελη '80, δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτα που συζητιουνται πολλες φορες😄.

Ξεχωρα που δεν εχω και καμια σχεση με social media

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσκασε ειδηση οτι η Σονυ αγοραζει το crunchyroll, βαλτο στο ps plus και ολοι οι weebs θα ξεχασουν τι εστι gamepass 

Πραγματικα η συμφωνια με Travis Scott και αν επικυρωθει η εξαγορα του crunchyroll την γιγαντωνουν

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Εσκασε ειδηση οτι η Σονυ αγοραζει το crunchyroll, βαλτο στο ps plus και ολοι οι weebs θα ξεχασουν τι εστι gamepass 

Πραγματικα η συμφωνια με Travis Scott και αν επικυρωθει η εξαγορα του crunchyroll την γιγαντωνουν

Κράτα μικρό καλάθι. Και το Funimation της Sony είναι αλλά δεν το είδα να είναι free για PSplus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Mitroglou7 είπε

Κράτα μικρό καλάθι. Και το Funimation της Sony είναι αλλά δεν το είδα να είναι free για PSplus.

Ειχαν σπασει και θελει να τα κανει merge παλι. Μακαρι να το φερει στο plus, η να το δινει με ενα εξτρα μικρο κοστος θα ειναι τελειο αν γινει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Εσκασε ειδηση οτι η Σονυ αγοραζει το crunchyroll, βαλτο στο ps plus και ολοι οι weebs θα ξεχασουν τι εστι gamepass 

Πραγματικα η συμφωνια με Travis Scott και αν επικυρωθει η εξαγορα του crunchyroll την γιγαντωνουν

Εχω καταλήξει series x, μη μου κάνεις τώρα νέα κόλπα. Αν δώσουνε funianimation kai crunchy μαζί με ένα μικρό κόστος, καταστράφηκα. Και ειδικά αν είναι χωρίς περιορισμούς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Edel είπε

Εχω καταλήξει series x, μη μου κάνεις τώρα νέα κόλπα. Αν δώσουνε funianimation kai crunchy μαζί με ένα μικρό κόστος, καταστράφηκα. Και ειδικά αν είναι χωρίς περιορισμούς 

ΝΑΙ ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Εσκασε ειδηση οτι η Σονυ αγοραζει το crunchyroll, βαλτο στο ps plus και ολοι οι weebs θα ξεχασουν τι εστι gamepass 

Πραγματικα η συμφωνια με Travis Scott και αν επικυρωθει η εξαγορα του crunchyroll την γιγαντωνουν

Νομίζω μπερδεύεις τα δικά σου θέλω με την πραγματικότητα. Τίποτα από τα δύο δεν την γιγαντωνει. 

 

2 ώρες πριν, jay_D είπε

Έχω να πω ότι πρώτη φορά βλέπω τόσο πολύ να ασχολούνται με νούμερα, ονομασίες, ρεύματα και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο. Από πότε το gaming έγινε μόνο specs ρε παιδιά;

Εχθές έδειξαν νέο gameplay trailer για το Demons Souls το οποίο έδειχνε υπερβολικά εντυπωσιακό και σχολιάστηκε ελάχιστα, για να γυρίσουμε πίσω στα έχει το xbox rdna2 και το ps5 rdnaάλφα.

Επίσης, βλέπω ανα 2 σελίδες γκρίνια για το οτιδήποτε έχει να κάνει τεχνικό τομέα. Εμένα το μόνο που με ενφιαφέρει σαν gamer απο το 1990κάτι είναι να δώ παιχνίδια που 1ον θα έχουν να μου δώσουν ένα όμορφο story/setting και μετά ένα άρτιο τεχνικά κομμάτι. Η Sony (προς το παρόν) σε αυτό το κομμάτι δεν έχει αντίπαλο, όσο και αν ακούγεται fanboyιστικό. Ελπίζω στο σύντομο μέλλον να έχει γιατί πάντα ο ανταγωνισμός κάνει καλό και πάνω απόλα κερδίζουμε εμείς σαν gamer. Είμαι ο μόνος λοιπόν που έχω κλείσει τα αυτιά μου και απλά περιμένω να παραλάβω την κονσόλα μου και να συνεχίσω να χαίρομαι το gaming, όπως το χάρηκα τόσες γενιές τώρα; Δηλαδή χωρίς να ασχολούμε ΤΟΣΟ πολύ με τα τεχνικά θέματα;

Σε γενικές γραμμές ισχύει αυτό που λες. Οι περισσότεροι εδώ τα ίδια θα σου πουν. Είναι οι ίδιοι όμως που δεν παίζουν Νιτετο γιατί είναι παιδικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Νομίζω μπερδεύεις τα δικά σου θέλω με την πραγματικότητα. Τίποτα από τα δύο δεν την γιγαντωνει. 

Συμφωνω απολυτα  με αυτο ,αφορα ενα  πολυ μικρο κοινο ,αποδειξη εγω που δεν ειχα ιδεα γιατι ακριβως μιλαγατε μεχρι που το   googlara  .Φαντασου τωρα ο μεσος χρηστης-gamer ...

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Νομίζω μπερδεύεις τα δικά σου θέλω με την πραγματικότητα. Τίποτα από τα δύο δεν την γιγαντωνει. 

 

Ειπα weebs, αρα βαζω και μενα μεσα. Οποιος δεν εχει σχεση με το αντικειμενο δε θα επηρεαστει. Οσο για τον Travis περιμενε λιγο και θα δεις τι θα ακολουθησει. Ο τυπος οτι βγαζει γινεται καπνος σε δευτερολεπτα, και η αξια του παει στο *100. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ειπα weebs, αρα βαζω και μενα μεσα. Οποιος δεν εχει σχεση με το αντικειμενο δε θα επηρεαστει. Οσο για τον Travis περιμενε λιγο και θα δεις τι θα ακολουθησει. Ο τυπος οτι βγαζει γινεται καπνος σε δευτερολεπτα, και η αξια του παει στο *100. 

Βασικά επειδή έγραψες ότι την γιγαντωνει το ανέφερα. Δεν διαφωνώ ότι θα είναι τέλειο για τους weebs. O Travis άργησε λίγο γιατί τα PS5 έχουν γίνει ήδη καπνός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...