Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, jokul7 είπε

Μόνο εμένα μου φαίνεται ότι το Dark Souls 3 έχει καλύτερα γραφικά; Απλά νομίζω δεν έχουμε συνηθίσει τα 60fps και μας φαίνεται ουάου. Τα 60fps θα είναι το νορμαλ πλέον. Επιτέλους ήρθαμε στον κόσμο του PC Gaming!

Dark souls 3 καλύτερα γράφουν από το demon souls remake ? Ούτε σε όνειρο . Μέρα με την νύχτα οι δυο μηχανές γραφικών σε features. Δεν θα τα αναλύσω τώρα αλλά μάλλον σου φάνηκε . Επίσης δεν έχει να κανει με 60fps . Το DS3 το παίζω 4K με reshade effects στα 60fps στο pc και ακόμα και τώρα με ένα καρο shaders όπως  lut, tonemapping κλπ και αλλά post processing, δεν φτάνει το demon souls remake .

Επεξ/σία από nekrik
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, mike0402 είπε

που το ξερεις?εγω μιλησα σημερα και μου ειπαν αν ειναι ανοιχτη η προπαραγγελια τοτε θα παραλαβω 19/11

Και εγω πριν 3 λεπτα και μου ειπαν θα παρω τα @$#%@ μου :( θα την βαλεις λεει και με την δεύτερη παρτίδα που δεν ξερουμε ποτε ειναι θα σε παρουμε τηλεφωνο , αλλα λεει για να προλαβω σίγουρα την δευτερη παρτιδα να το κανουμε τωρα για να πιασω σειρα . 

Επεξ/σία από darkman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, darkman said:

Και εγω πριν 3 λεπτα και μου ειπαν θα παρω τα @$#%@ μου :( θα την βαλεις λεει και με την δεύτερη παρτίδα που δεν ξερουμε ποτε ειναι θα σε παρουμε τηλεφωνο , αλλα λεει για να προλαβω σίγουρα την δευτερη παρτιδα να το κανουμε τωρα για να πιασω σειρα . 

καλα οτι να ναι λενε απο εδω και απο εκει?πως γινεται να λεμε διαφορετικα πραγματα?

υπαρχει αλλου για day 1?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mike0402 είπε

που το ξερεις?εγω μιλησα σημερα και μου ειπαν αν ειναι ανοιχτη η προπαραγγελια τοτε θα παραλαβω 19/11

Μολις μιλησα με public...

Mου ειπαν αν κανω προπαραγγελια τωρα λογικα θα παραλαβω απο γεναρη....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, amorgr said:

Μολις μιλησα με public...

Mου ειπαν αν κανω προπαραγγελια τωρα λογικα θα παραλαβω απο γεναρη....

πως την ακυρωνω?με τηλφωνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, mike0402 είπε

καλα οτι να ναι λενε απο εδω και απο εκει?πως γινεται να λεμε διαφορετικα πραγματα?

υπαρχει αλλου για day 1?

Εσυ που σου ειπαν οτι θα την παρεις 19/11 εκανες παραγγελιά ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, darkman said:

Εσυ που σου ειπαν οτι θα την παρεις 19/11 εκανες παραγγελιά ? 

ναι εκανα γιατι στα public ειχε αντικαταβολη ενω στην vodafone που ελεγα πρωτα να κανω δεν εχει και τα χρηματα δεν τα εχω ακομα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, mike0402 είπε

ναι εκανα γιατι στα public ειχε αντικαταβολη ενω στην vodafone που ελεγα πρωτα να κανω δεν εχει και τα χρηματα δεν τα εχω ακομα!

Τι να σου πω , και εγω λεω να το εκανα και μιας και δεν θελει λεφτα να το αφηνα και οτι γινει αλλα μου ειπαν στο τηλεφωνο οτι η μεθοδος της αντικαταβολης σημερα δεν ειναι διαθέσιμη λογο τεχνικού προβλήματος, μακαρι να το παρεις στις 19 αλλα μου ακουγετε μουφα :( εκτος και ειχαν 5-6 κομμάτια και προλαβες καποιο . 

Επεξ/σία από darkman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα αυτη τη στιγμη επικρατεί ένα χαος και πρεπει να ξερετε με ποιον μιλατε, πρεπει δηλαδη να καταλάβετε αν ο υπαλληλος που σηκωσε το τηλεφωνο στο τηλ κεντρο ξέρει όντως κάτι ή λεει τις 100 τυπικες βλακειες που του έχουν πει να λέει..

Γιατι σε καθε τηλεφωνο που εχω παρει άλλα λέει ο ένας άλλα ο άλλος...

Αυτο που ειναι σίγουρο μεχρι στιγμης είναι ότι οσοι δεν εκαναν preoder ( αναλογα και το μαγαζι δεν ξερουμε ποιο θα εχει πιο πολυ στοκ απο το αλλο κλπ) τις 2-3 πρωτες μερες, πολύ δυσκολα θα παραλάβουν κονσολα και πρεπει να το ψάξουν σοβαρα και να μιλησουν με καποιον που όντως ξερει τι γίνεται και οχι τον ακυρο support agent sta public kai ston kotsovolo klp klp 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, darkman said:

Τι να σου πω , και εγω λεω να το εκανα και μιας και δεν θελει λεφτα να το αφηνα και οτι γινει αλλα μου ειπαν στο τηλεφωνο οτι η μεθοδος της αντικαταβολης σημερα δεν ειναι διαθέσιμη λογο τεχνικού προβλήματος, μακαρι να το παρεις στις 19 αλλα μου ακουγετε μουφα :( 

θα την αφησω λιγες μερες να δω αν θα ενημερωσουνε για την πορεια παραδοσης και βλεπουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, johnnyman said:

Άρα όσοι δεν προπαραγγειλαμε προτείνεται να περιμένουμε να βγει πρώτα η κονσόλα και μετά βλέπουμε? 

μπορει να ειναι και η καλυτερη λυση τελικα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, johnnyman said:

Έτσι λέω και εγώ. Ούτε από Vodafone λες ε? 

αν ειχα τα χρηματα αυτη την στιγμη και αφου εκανα ενα τηλ πρωτα να κοψω κινηση μπορει και να το ρισκαρα!

αν μπεις στο site τους παντως λεει διαθεσιμο για αποστολη 19/11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mike0402 είπε

αν ειχα τα χρηματα αυτη την στιγμη και αφου εκανα ενα τηλ πρωτα να κοψω κινηση μπορει και να το ρισκαρα!

αν μπεις στο site τους παντως λεει διαθεσιμο για αποστολη 19/11

Αυτό ειδα ναι. Σε ποιον αριθμό περνούμε τηλέφωνο? 

Σε ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...