Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχουν δοθεί ακόμα. Και ο λόγος που δεν μπορούν να σταλθούν με courrier νωρίτερα είναι ότι λόγο Sony τα καταστήματα πρέπει να τιμολογησουν τις κονσόλες στις 19.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, shadow_gp said:

Δεν έχουν δοθεί ακόμα. Και ο λόγος που δεν μπορούν να σταλθούν με courrier νωρίτερα είναι ότι λόγο Sony τα καταστήματα πρέπει να τιμολογησουν τις κονσόλες στις 19.

αν τιμολογησουν 19 τοτε οι κονσολες θα δοθουν απο τις 20 και μετα..αρα κανεις δεν θα παρει στην ουσια day 1?

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, SaberNero είπε

Χωρίς κονσόλα δεν έχει πολύ νόημα ακόμα, αλλά μήπως έχουν φύγει σε κανέναν τα παιχνίδια; Έχουν ημερομηνία κυκλοφορίας 12/11, αλλά δεν βλέπω κάποια κίνηση.

Just an update γιατί βιάστηκα, αλλά μόλις με πήρανε τηλέφωνο και έχουν παραλάβει, και τα στείλανε, οπότε θα έρθουν αύριο ή το πολύ μεθαύριο. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι να ξέραμε αν θα παραλάβουμε τελικά day one η όχι. Τώρα αν δεν έρθουν μέχρι τέλος τις εβδομάδας πρέπει λογικά μέχρι Δευτέρα πιστεύω να έχουν έρθει στις αποθήκες κτλ για να έχουμε μια ποιο ολοκληρωμένη εικόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 νομίζω πέφτει την άλλη Πέμπτη άρα θεωρητικά Δευτέρα με Τρίτη πρέπει να αρχίσουν να ενημερώνουν σιγά σιγά σε όσους είναι να την παραλάβουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, mike0402 είπε

αν τιμολογησουν 19 τοτε οι κονσολες θα δοθουν απο τις 20 και μετα..αρα κανεις δεν θα παρει στην ουσια day 1?

 

Όπως έγραψα και πριν από τα Public μου είπαν ότι θα σταλούν 19 το πρωί, από τα καταστήματα σε αντίστοιχες ACS της περιοχής με σκοπό να παραδοθούν αυθημερόν. 

 

ΥΓ. Σήμερα το πρωί με πήραν τηλέφωνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, shadow_gp said:

Όπως έγραψα και πριν από τα Public μου είπαν ότι θα σταλούν 19 το πρωί, από τα καταστήματα σε αντίστοιχες ACS της περιοχής με σκοπό να παραδοθούν αυθημερόν. 

ΥΓ. Σήμερα το πρωί με πήραν τηλέφωνο. 

σε πηραν για επιβεβαιωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανείς που έκανε παραγγελία από το Πλαίσιο μόνο με κουπόνι χωρίς ειδοποίηση στο κινητό; Σας έχουν ενημερώσει παιδιά για κάτι;Εμένα μου είχαν πει υποτίθεται για πρώτη μέρα και είμαι και δίπλα σε τοπική αποθήκη οπότε αν έρθει θα έρθει γρήγορα.Πάντως ενημέρωση δεν έχω καμία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάγκες πολλά περίεργα bugs και θέματα με hardware και απο τις δυο κονσόλες. Φαίνεται οτι το rest mode του PS5 έχει θέμα και κρασάρει!

Επεξ/σία από nekrik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έχω κάνει προπαραγγελία από πλαίσιο την digital έκδοση στις 17/09 16:45 και είχα βάλει και 50 ευρώ προκαταβολή και με πήραν τηλ πριν δυο εβδομάδες και μου είπαν πως δεν θα είμαι στη πρώτη παρτίδα,από τότε κανένα νεο

Επεξ/σία από KITSOS2662
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giannisww είπε

Και εγω ετσι ειχα κανει pre order 17/9 και μετα εκανα προκαταβολή και τωρα ειναι αλλο order με αλλη ημερομηνία 

Ακριβώς το ίδιο φίλε μου. Όσες φορές τους έχω πάρει τηλ μου λένε μην ανησυχείς αφού σε πήραμε να πληρώσεις τότε σημαίνει ότι είσαι day one. Τους λέω "παιδιά ανησυχώ γιατί λέτε ότι θα κρατήσετε αυστηρή σειρά προτεραιότητας σύμφωνα με την ημ. παραγγελίας , εγώ ενώ την έκανα 17/9 μου την αλλάξατε και τη πήγατε 23/9. Έτσι κάναμε μου λέει σε όλους επειδή η αρχική τιμολόγησή ήταν 499 , έπρεπε να αλλάξουμε τη παραγγελία γιατί πλέον θα πληρώσετε 449 αφού μας βάλατε τα 50. Πρώτη μέρα μην ανησυχείς . Παρόλα αυτά ανησυχώ ! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...